Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pianownicy brak :confused4:

Hmm, a jakiego masz Karchera?

Orginalna pianownica Karchera nie jest zla, lepsze to niz nic..

Ja bez pianownicy nie myje :decayed:

Jezeli chcesz cos lepszego to kup sobie taka:

http://allegro.pl/pianownica-prof-do-myjki-myjka-karcher-k5-k6-k7-i1732509066.html

Odpowiednia mieszanka daje bita smietane jak na gofry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa stare modele,ponoc lepsze te od dzisiejszych tak mi koles w serwisie powiedzial jak jeden oddawalem do naprawy.

Karcher to masowka ale wiem ze w Polsce bardzo popularny.

Jezeli chcesz sie bawic w kosmetyke samochodowa na powaznie to pomysl o pianownicy.

Polerka, woski, zabezpieczenie jest wazne ale utrzymanie dobrego stanu lakieru po korekcie wedlug mnie jest jeszcze wazniejsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki lampy też smarujesz Rainem-X?

Kiedys probowalem ale ostatnio daje SV Shield na lampy..[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 20:29_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki lampy też smarujesz Rainem-X?

Kiedys probowalem ale ostatnio daje SV Shield na lampy..[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 20:29_________________________________________________Kupilem se wosk do testow :)

1a3433ba4e11229f.jpg

Hehe 9200zł -rabat? :naughty:

Dzięki za spotkanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki miło było poznać i mam nadzieje, że smakowały słynne kiełbaski w Małopolsce, chociaż i tak wiem gdzie są jeszcze lepsze u nas pod Wawelem :decayed:

Co do furmanki to powiem tak, bardziej zadbanej B8ki jeszcze nie widziałem, biała perła w S-Line z Twoimi modami robi wielkie wrażenie :kox:

Zdecydowanie taki avant bardziej mi się podoba niż sedan za którym zawsze bardziej przepadałem :good:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 01:09_________________________________________________

Makki to niezly rezacz z kosmetykami :naughty:

Jak dzisiaj zobaczyłem zapasy jakie ma w bagażniku to muszę potwierdzić że większego rezacza w kosmetykach nie znam i zapewne nie poznam :naughty:

Nawet sprawdzaliśmy szampony o różnych zapachach, masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo szampon tam był jeden... :decayed:

A ja się nie znam to coś podobnego w takim razie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki miło było poznać i mam nadzieje, że smakowały słynne kiełbaski w Małopolsce, chociaż i tak wiem gdzie są jeszcze lepsze u nas pod Wawelem :decayed:

Co do furmanki to powiem tak, bardziej zadbanej B8ki jeszcze nie widziałem, biała perła w S-Line z Twoimi modami robi wielkie wrażenie :kox:

Zdecydowanie taki avant bardziej mi się podoba niż sedan za którym zawsze bardziej przepadałem :good:

Jak dzisiaj zobaczyłem zapasy jakie ma w bagażniku to muszę potwierdzić że większego rezacza w kosmetykach nie znam i zapewne nie poznam :naughty:

Nawet sprawdzaliśmy szampony o różnych zapachach, masakra :)

Dzieki za spota, kielbaski byly super. Brakuje takich klimatow w Norwegii :((

Hehe, no akurat szampon byl jeden tam :) Chemical Guys Maxi Suds II

BTW: Niektorym z klubu trzeba chyba uswiadomic ze auta i lakieru innych palcyma sie nie dotyka.. :thumbdown:

"Eyes don't leave fingerprints" grrr[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 12:32_________________________________________________Pobyt w Polsce pomalu dobiega konca.. Wczoraj odebralem w koncu najwieksze zamowienie jezeli chodzi o kosmetyki i chemie.

Musze troche porzadkow porobic bo sie nie zabiore do norkowni. Pozniej moge opisac co to i do czego, narazie troche zdjec :naughty:

22df2fd49905a9e8.jpg

7a07a628d14e5248.jpg

1c824174eb093caa.jpg

1d93f5209baacdeb.jpg

8570198e60a035c6.jpg

2a1f144f1f73b310.jpg

d149daa80c2fd8c8.jpg

5308fccd529e4023.jpg

a89c7c74872fce07.jpg

594ddd0670d2a897.jpg

4454675d34291bba.jpg

43acb639ee8a15ed.jpg

972ee2d0a57cc806.jpg

e0ce4c84b18ac099.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: :oklaski: jestem pod wrażeniem tych kosmetyków .....zapachowe powiadacie ? i te gąbeczki, gąbusie, ściereczki.............o ranyy jestem zazdrosna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam środek do szyb RainX, nie do opisania wzrok kierowców na autostradzie podczas deszczu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ czy to Ty wczoraj tj 07 sierpnia stałeś na światłach koło modlniczki przed wiaduktem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ tys chyba ocipial :kox: na prom cie nie wpuszcza z tymi gadzetami :decayed:

Ehh tam prom, gorzej z celnikami w Norwegii w razie kontroli...[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 10:51_________________________________________________

:oklaski: :oklaski: :oklaski: jestem pod wrażeniem tych kosmetyków .....zapachowe powiadacie ? i te gąbeczki, gąbusie, ściereczki.............o ranyy jestem zazdrosna :gwizdanie:

Hehe :-) Nie tylko Ty jestes zazdrosna...[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 10:53_________________________________________________

Mówiłem że ma korbę :kox: :kox: :kox::decayed: :decayed: :decayed:

mystic, od tego there is no way back! Tylko chory chorego zrozumie..[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 10:54_________________________________________________

Polecam środek do szyb RainX, nie do opisania wzrok kierowców na autostradzie podczas deszczu :polew:

No no RainX rzadzi! Przetestowalem juz sporo tzw "niewidzialnych wycieraczek" ale jak narazie tylko jeden moge porownac z RainXem - Autoglym Glass Guard. Ale ten jest troche ciezko dostepny.

Dla zainteresowanych polecam stosowanie RainX na wszystkie szyby, nie tylko czolowa..

Aha, jak juz jestesmy przy tym produkcie to trzeba olac opis na butelce..

Najlepiej aplikowac platkami kosmetycznymi, czekac JAK NAJDLUZEJ, najlepiej w sloncu. Pozniej kolejna warstwa i znowu czekac. Pozniej wilgotna mikrofibra wytrzec i wypolerowac sucha.. [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 10:57_________________________________________________

_Makki_ czy to Ty wczoraj tj 07 sierpnia stałeś na światłach koło modlniczki przed wiaduktem ??

Wczoraj bylem w Radomiu i Wawie..[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 10:59_________________________________________________A tak wygladaja moje tylne lampy :wallbash::thumbdown: ;( Scheiße durch Technik!

3017e1440de57855.jpg

b013b33a6bff98ac.jpg

5305adff6abb456d.jpg

d118b8e65351229c.jpg

b95b94ac254e6ea2.jpg

c669daea6bf9179a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...