Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

sa rozne hobby jedne bardziej kosztowne inne mniej , ale zeby tak od razu od debili wyzywac..........

No serio mowie. Ale nie ma co wiecej tematu przeciagac.

Zycie plynie dalej...

kurcze przykra sprawa , ale w sumie lepiej wczesniej niz za pozno........... zadam moze glupie pytanie ale kto w tej syt. bierze psa ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma co wiecej tematu przeciagac.

ale nie wiń Jej

A gdzie to wyczytales? Reszta bez komentarza...

ale kto w tej syt. bierze psa ? :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pierwszy raz zobaczyłem twój temat, to dosłownie pomyślałem - debil, myślę że większość tak myślała .

tak, z pewnoscia wiekszosc tak myslala :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pierwszy raz zobaczyłem twój temat, to dosłownie pomyślałem - debil, myślę że większość tak myślała .

tak, z pewnoscia wiekszosc tak myslala :facepalm:

noooo z pewnością większość forum kupuje kosmetyki za kilka tysięcy miesięcznie i prawie dostaje zawału jak palcem dotkniesz karoserii auta.

Ja nie mam zamiaru nikogo tu obrażać, napisałem co pomyślałem, może źle napisałem pisząc de**l, chodziło bardziej o "maniak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze wiekszosc moze pomyslec "wariat", bo "debil" to ciut inne okreslenie, ale rozumiem, ze nie czujesz tej subtelnej roznicy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po prostu źle się wyraziłem. Jeżeli uraziłem autora - to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki Moja Pani wczoraj jak zobaczyła Twoje auto na kalendarzu powiedziała że jest nawet ładniejsze niż nasze :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ten płacz Maćka przy podziale majątku, połowę kremów do auta będzie musiał oddać :decayed:

Sorki Makki za czarny humor w tej niemiłej sytuacji, ale nie mogłem się powstrzymać :wink4::decayed: mam nadzieję, że wybaczysz bo widzę, że masz w gruncie rzeczy optymistyczne podejście co do okoliczności :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki Moja Pani wczoraj jak zobaczyła Twoje auto na kalendarzu powiedziała że jest nawet ładniejsze niż nasze :good::naughty:

Hehe, to podziekuj ladnie Twojej pani :naughty:

Już widzę ten płacz Maćka przy podziale majątku, połowę kremów do auta będzie musiał oddać :decayed:

Sorki Makki za czarny humor w tej niemiłej sytuacji, ale nie mogłem się powstrzymać :wink4::decayed: mam nadzieję, że wybaczysz bo widzę, że masz w gruncie rzeczy optymistyczne podejście co do okoliczności :wink4:

No no, fibry na pol bedziemy rwac itp.

Innego podejscia nie moge miec. Jak juz nie da sie z tym nic zrobic to trzeba patrzec do przodu a nie do tylu. Wyciagnac wnioski, znalesc duzo mlodsza lale i sobie wychowac..

Zart ofkoz :polew:

Z moja kosmetyka ludzie moga pisac i myslec co chca. Mam to gdzies. Wedlug mnie nie ma nic lepszego niz hobby i zainteresowania ktore przynosza korzysci finansowe :P Jeden lubi monety, znaczki, modelarstwo i kolejki elektryczne a ja lubie woski, zadbane auto i wet look :decayed:

Z nowosci to nabylem kolejna 4 juz maszynke - Flex XC 3401 VRG:

ccs-3-0-67674300-1328140312.jpg

Park polerek i DA uwazam za zamkniety :naughty:

Nowe smalczyki do kolekcji:

- Zymöl Concours duzy sloik :P

bp204.jpg

- Chemical Guys Celeste Dettaglio

102-190-large.jpg

- Chemical Guys Lava Luminous Glow Infusion

158-330-large.jpg

- Dodo Juice Straght 8

bilde10.jpg

bilde11.jpg

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 10:27_________________________________________________A bialasowi chce nareszcie wywalic tylna wycieraczke, wybrac sie do PL i zamontowac LEDy od lifta bo moje klosze niedlugo same odpadna. Padaka niesamowita z tymi peknieciami.

No i jeszcze podswietlenie tylnej tablicy w LEDach ORI od lifta podobno ladnie swieci :P

Bez wycieraczki:

20120205_153140.jpg

20120205_144613.jpg

20120205_144408.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... to byly wersje fabrycznie bez wycieraczki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach "zaslepienie" wygalda jak fabryka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowosci to nabylem kolejna 4 juz maszynke - Flex XC 3401 VRG:

ccs-3-0-67674300-1328140312.jpg

Park polerek i DA uwazam za zamkniety :naughty:

O, fajna maszynka :good: , sam o niej myślałem i może kiedyś sobie sprawię, gdy będę miał więcej czasu na zabawę.

Napisz jakąś recenzję jak odpalisz DA, jestem bardzo ciekaw porównania do DA np Kestler lub G220 :mysli:

Gdzie w PL tak profi zaślepiają otwór po wycieraczce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach "zaslepienie" wygalda jak fabryka :wink4:

No wlasnie o to chodzi :P

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:02_________________________________________________

O, fajna maszynka :good: , sam o niej myślałem i może kiedyś sobie sprawię, gdy będę miał więcej czasu na zabawę.

Napisz jakąś recenzję jak odpalisz DA, jestem bardzo ciekaw porównania do DA np Kestler lub G220 :mysli:

Gdzie w PL tak profi zaślepiają otwór po wycieraczce ?

Flexa DA nie mozna porownywac do Kestlera czy G220 bo jest 100 lepsza :P

M.in dlatego ze mozesz sie na niej np polozyc robiac korekte a skubanej nic to nie robi, idzie jak przecinak dalej. Wiadomo ze Flexem rotacja zrobi sie to 2 razy szybciej ale sa lakiery gdzie wykonczenie DA bardzo sie przydaje..

Zaslepic mozna samemu kupujac korek np z:

http://www.gecleant.de/shop/glasstopfen-fuer-audi-vw-seat-skoda.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajna maszynka :good: , sam o niej myślałem i może kiedyś sobie sprawię, gdy będę miał więcej czasu na zabawę.

Napisz jakąś recenzję jak odpalisz DA, jestem bardzo ciekaw porównania do DA np Kestler lub G220 :mysli:

Gdzie w PL tak profi zaślepiają otwór po wycieraczce ?

Flexa DA nie mozna porownywac do Kestlera czy G220 bo jest 100 lepsza :P

M.in dlatego ze mozesz sie na niej np polozyc robiac korekte a skubanej nic to nie robi, idzie jak przecinak dalej. Wiadomo ze Flexem rotacja zrobi sie to 2 razy szybciej ale sa lakiery gdzie wykonczenie DA bardzo sie przydaje..

Czytałem o niej reckę gdzieś na zachodnich stronach i widziałem zastępcze talerze do mniejszych padów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem,że wygląd wyglądem,ale wycieraczka wg Ciebie naprawdę nie jest przydatna? ja uważam inaczej,ale może jestem z innej planety :kox: jak jade i pada deszcz,leży ciapa ze śniegu czy coś,to szyba jest wyraźnie uebana,pyk w manetke i po sprawie,a co bedziesz wysiadał i czyścił co chwile w trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem,że wygląd wyglądem,ale wycieraczka wg Ciebie naprawdę nie jest przydatna? ja uważam inaczej,ale może jestem z innej planety :kox: jak jade i pada deszcz,leży ciapa ze śniegu czy coś,to szyba jest wyraźnie uebana,pyk w manetke i po sprawie,a co bedziesz wysiadał i czyścił co chwile w trasie?

kolego makki nie uzywa wycieraczek :wink4: nawet przednich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem,że wygląd wyglądem,ale wycieraczka wg Ciebie naprawdę nie jest przydatna? ja uważam inaczej,ale może jestem z innej planety :kox: jak jade i pada deszcz,leży ciapa ze śniegu czy coś,to szyba jest wyraźnie uebana,pyk w manetke i po sprawie,a co bedziesz wysiadał i czyścił co chwile w trasie?

kolego makki nie uzywa wycieraczek :wink4: nawet przednich :decayed:

W końcu od wycieraczek szyby się rysują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...