Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tzn? Ile fabryka daje czy max 140km/h? chodzi mi oczywiscie o PL

opcja bez ograniczeń napewno nie jest pewnikiem, że każdy będzie szedł dnem.

w PL prawie nie ma autostrad, więc nawet gdyby było b/o na autostradach nie zwiększyłoby wypadkowości, bo 90% dzieje się na drogach krajowych na których powinno być ostro.

Gdybym miał perspektywę 1k, 2k i więcej mandatu pewnie przeszedłbym na opcje sapera, czyli zabawę w rosyjską ruletkę odwisiłbym na kołek :wink4:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 116,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mojego kumpla Polaka jak zaproponowal policji 2000NOK za 140km/h w 90 zabranzoletkowali do kierownicy :naughty:

2k nok to on wydaje co drugi dzien na tankowanie swojego Volvo 2.4T :decayed: a na serio to w NO nie ma co dyskutowac z politi, pokorna mina czasem pomaga, ale propozycja kaski w kieszen moze skonczyc sie fatalnie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

W czwartek kolejny rodzynek do obejrzenia i targowania :P

IMG_2942.jpg

IMG_2943.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kolejna ladna zadbana sztuka :slina:

No piekna jest. Kolor chyba tez przezyje bo jest naprawde zadbana. Program, turbo i wydech MTM robiony w DE.

Mam pelno zdjec, pol nocy ogladalem i teraz ledwo chodze :polew:

Czekam na odpowiedz ubezpieczalni odnosnie ceny bo nie mogli znalesc takiego modelu w systemie :naughty::wtf:

Ale chyba tanio nie bedzie :(:foch:

Opublikowano

to co tam siedzi pod maskę i po modzie jakie ma parametry?

p.s. samochód pięęęęęękny... :slina:

Opublikowano

IMG_2942.jpg

e tam jakieś stare Audi 80 B4, nic ciekawego + jakaś badziewna blenda zamiast rejestracji, brzydkie felgi i lusterka. i jeszcze ten znaczek MTM.. zapewne na dieslu... tragedia :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

tak patrze i mnie troszkę olśniło że to jest rs2 Avant 2.2 turbo co w serii ma 315 KM??

Opublikowano

tak patrze i mnie troszkę olśniło że to jest rs2 Avant 2.2 turbo co w serii ma 315 KM??

:good:

Opublikowano

Czekam na odpowiedz ubezpieczalni odnosnie ceny bo nie mogli znalesc takiego modelu w systemie :naughty::wtf:

Ale chyba tanio nie bedzie :(:foch:

To Ty sprzedajesz? Czy ktos nie zdjal ogloszenia?

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=33102892

Opublikowano

przecież napisał, że jedzie w czwartek oglądać i targować się..

Opublikowano
  • Autor

To Ty sprzedajesz? Czy ktos nie zdjal ogloszenia?

pacz i czytaj posty ze zrozumieniem :wink4:

Opublikowano

paczam i czytam, ale nie skumalem, to przez te dzisiejsza pogode - pochmurno i deszcz, 5 kaw w pracy i dalej zamulam :kox: napisz ile udalo Ci sie stargowac jak juz bedziesz po wizycie :decayed:

Opublikowano

no ladna niumia , a co robisz z bialasem ?

Opublikowano
  • Autor

a co robisz z bialasem ?

finn.no

Opublikowano

I see , kredyt masz juz splacony czy kupujacy go splaca ? Pytam bo kolega z pracy cos przebakiwal o zmianie auta na B8 wiec moge sie wywiedziec.

Opublikowano
  • Autor

I see , kredyt masz juz splacony czy kupujacy go splaca ? Pytam bo kolega z pracy cos przebakiwal o zmianie auta na B8 wiec moge sie wywiedziec.

Splacam reszte kredytu jakby w momencie sprzedazy :)

BTW: Kolega dzisiaj kupil tego:

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=32102028

500k i dostal 2 komplet felg i nowe opony zimowe. Przeglad ma byc zrobiony, wszystkie plyny itp w ASO.

Ale skubany, jak to Norweg utargowal cale 10k. :polew:

Opublikowano

fajny wypas i na plus manual

Opublikowano

Splacam reszte kredytu jakby w momencie sprzedazy

czyli kupujacy splaca

kiepski rynek na 3.0 TDI w NO to A4 pojawilo sie dokladnie tydzien po tym jak odebralem swoja czarnule ( i tam tez ja kupowalem ) wiec auto wisi juz prawie 7 miesiecy , kiepsko utargowal jak tylko dyche.......

Opublikowano

no to troche sobie cenią w NO autka ;-)... a co to za werrsja? Slina niby ale z tyłu individual?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.