Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Niezłe foto story, jak będziesz w Poznaniu to daj znać oblukam furkę na żywca :)

Ślicznotka w Avancie :)

Dzieki! :)

Bede w Poznaniu od 5 do 9 maja. Jedziemy na roadtrip przez Danie, Niemcy do Polski + przyciemnienie szyb w Polsce.

Promy sa teraz niesamowicie tanie:)

Dobrze by bylo jakbym sie zalapal moze na jakis spot. Fajnie by bylo poznac troche ludziow.

Nie wiem jak bedzie z dostepem do neta jak bede w Polsce bo pewnie bede mial urwanie glowy jak cos to przesle Ci moj nr kom.

fura :kox: fotele malinka, fele bajka :good:

szkoda, że z tyłu nie ma oznaczenia quattro...tak troszkę goło dupka wygląda :wink4:

sejczento na drajwłeju wymiata :decayed:

Ehh, nie lubie znaczkow z tylu. Ma byc cleanlook! :) Nawet jakbym mial RS6 to znaczki OUT!

Wczoraj mialem taka fajna akcje na stacji benz. Podchodzi jakis malolat do mnie i mowi ze fajna bryka ale szkoda ze nie quattro.. Pokazuje mu znaczek z przodu a ten do mnie ze znaczek to kazdy moze sobie zalozyc i zebym nie zciemnial bo on sie zna na Audi. Zakonczyl temat ze jak audi nie ma rurek z tylu po dwoch stronach tzn ze nie jest quattro! :) Olalem zarozumialego Norka... hihi

Sej rulez! Szczegolnie w Norwegii:) Na letnich laczkach robi doslownie furore w norkowni. Moja zonka go bardzo lubi bo malo pali i wszedzie mozna zaparkowac.. Ale i ona bedzie miala upgrade autka.. Albo A3 Q 2.0TDI 143KM albo Kia Soul :) hihi Tylko mnie nie zlinczujcie ale naprawde, Kia Soul w ciekawej kolorystyce i na 19" bardzo mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprzecik do czyszczenia dekoru - czarnego piano:)

22e0ab805e4c5f56.jpg[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 01:30_________________________________________________Mala sesja fotografa amatora czyli mnie:)

33c8c333276778e0.jpg

aad8aef1c9417f04.jpg

e7c8c5b79cbd75bf.jpg

d7b8c3cd1faa0633.jpg

8c0ad57f6b61f7bc.jpg

4f34fc0fd41eda66.jpg

e27e9218ec4bc202.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napiszę :embarrassed: Zaniemówiłem :embarrassed: coś pięknego :decayed: Masz już listę chętnych na kupno tego auta jak będziesz sprzedawał? :rolleyes: Jak coś to się piszę, tylko... za kiiiilka dobrych lat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupiony Abonament PRO, Premium roczny i d*pa! cos sie fotosik wiesza ostatnio :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam masz za OS ale ja zawsze o wszystko winie Billa Gatesa :P

Znasz kogos kto jest dobry w photoshopie?

Mam kilka duzych i jasnych zdjec auta. Zeby mi zapodac czarny mat na felgach. Jak to bedzie wygladalo..

Kurde jakos nie moge sie zdecydowac :wallbash:

A moja zona nawet nie chce o tym slyszec :([br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 14:29_________________________________________________

Czemu grill w zderzaku ma chrom? :)

Dlatego ze jest chrom dookola przeciwmgielnych..

Narazie tak zostanie bo nie mam czasu zeby sie z tym bawic. Podobno zdjecie ramki chromowanej z grilla to ladna zabawa. Spinki trzymajace ramke sa do bani..

Mysle tez nad felgami Tomason TN5 w 19". Poprostu podobaja mi sie i nawet ciekawa cene na nie dostalem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakos nie moge sie zdecydowac :wallbash:

A moja zona nawet nie chce o tym slyszec :(

Uuu... a mialo byc tak pieknie, czarno i bialo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_makki_ a czy Ty wybierasz każdą sukienkę swojej żonie? chyba nie, więc fele dawaj w BLACK :)

Hehehe, zeby to bylo takie proste... Odnosnie sukienek to moje zdanie dla niej liczy sie najbardziej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, a moja żona mnie wnerwia bo mówi, że co chwila ktoś looka na moje auto i, że (uwielbiam zwracać na siebie uwagę) jak chcesz mieć dopracowane auto a nie zwyklaka to dawaj na czarno, będziesz pewny tego, że "spece" docenią inwencję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, kurka co sie dzieje z fotosikiem? mial ktos juz tak kiedys zeby sie wyswietlalo ze zdjecia niedostepne? Mam najdrozszy abonament i w morde nie dziala :( Jak nie placilem to wszystko dzialalo... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotosik to jakas lipa, korzystajcie z imageshack.us, za friko i w ogole... :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...