Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

No to masz problem :mysli:, dlaczego "euro" zimówki niby źle w Norwegii się źle spisują ? mróz chyba wszędzie jest taki sam -10 w Polsce i w No powinien być taki sam

Vario: Dlatego ze skandynawskie zimowki maja inna mieszanke gumy, sa duzo mieksze i dlatego zachowuja sie lepiej na sniegu, lodzie itp. Europejskie zimowki sa duzo lepsze na mokrym asfalcie, ewentualnie na blocie snieznym.

Makki... problem?? kup dwa komplety na PL DE i DK jeden a na NOrwegie drugi :naughty:

hehe, nie stac mnie na taki luksus :) To koszt ok 7500zl :]

hej makki

mam pytanko czy zawirusowales juz swoje cacko??

Jeszcze nie. Planuje to zrobic jakos przed swietami. Program ABT

_Makki_ ja wlasnie kupielm te europejskie G2 i jestem zadowolony zwlaszcza ze cena/to co oferuja jest na prawde dobra.Mysle ze nie ma co przesadzac z tymi skandynawskimi , masz auto z Q w zimie i tak sie nie szaleje mysle ze dadza rade :wink4:

Chyba przetestuje te Nokiany WR G2. W sumie teraz najwiecej jezdze w Norwegii po mokrym asfalcie, czasami zdarza sie lod. Sniegu tu gdzie mieszkam jest malo ale jezdze czesto w gory na deske. A tam potrafi byc ekstremalnie.. Wiem ze Q daje duzo ale pamietaj ze auto z Q hamuje jak normalny samochod :)

Kiedys testowalem skandynawskie Continental VikingContact, Nokian Hakkapeliitta RSi i Michelin X-Ice. Pamietam ze najbardziej podobaly mi sie Conti ale cena ich jest zaporowa.. Co roku wygrywaja te opony testy zimowe wiec nie ma sie co dziwic.

Ty chyba nie powinienes miec problemow z Nokianami WR G2 w Oslo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem ze Q daje duzo ale pamietaj ze auto z Q hamuje jak normalny samochod

wiem wiem , to wlasnie zaleta lepkiej mieszanki skandynawskich gum :) ale masz racje ja mieszkam w Oslo raz dwa razy w tygoniu w zimie jade na narty droga zazwyczaj czarna az pod sam stok , wiec na moje potrzeby jest az nadto.Zdecydowalem sie na nize ze za 215/50/17 placilem po 470 zl sztuka.Jakakolwiek inna guma w zimowa w tym rozmiarze to min. 650zl - 700 zl ( o twoich 18 nawet nie mysle ;) ) wiec jak latwo policzyc oszczednosc spora tym bedziej ze te Nokiany od najlepszej gumy nie sa duzo gorsze, zazwyczaj wypadala lepiej niz przecietna a no mokrym sa w scislej czolowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też śmigam na tych nokianach i dają radę w zimie, a podejrzewam że jeśli nawet w norwegi jest mocniejsza zima to drogi macie lepiej odśnieżone niż u nas :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biała z czarnymi elementami bedzie rzucac sei w oczy jak cholera :> super wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ fajną masz :a4fan:, ogólnie fajny wątek, wiele inforamcji nie tylko o :audi:

pozdrawiam i powodzenia w dalszych modach

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele juz zamontowane :( Autko wyglada jak na 15" :( Za to kierownica chodzi jednym palcem, nie czuc tak bardzo twardosci zawieszenia S-Line i oczywiscie odrazu widze roznice w spalaniu..

Zaluje tylko ze nie wybralem ET30 zamiast ET40. Cale kolo jest schowane, jak dla mnie troche za gleboko. Mozliwe ze dobiore sobie jakies dystanse bo fajnie by bylo te felgi troche "wystawic"..

W sobote czeka mnie road trip do Polski. Kawalek po Norwegii, Dania, Niemcy - Autobahn :)) i Polandia..

Kilka zdjec "zimowek" :)

3244fb810e68de52.jpg

a5aa314b54a90e2a.jpg

62f3e0097585a75f.jpg

b8f582a94f076e3b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ślicznie :good:

nie wybrzydzaj :) jakoś starsznie kółka schowane nie są :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze sie podoba! :)

Daszek nad wentylkiem ma wygrawerowane logo firmy. Nie widac tego na moich zdjeciach. Juz nie jedna osoba zwrocila na to uwage..

Tutaj lepiej widac :)

3.jpg

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x logo na feldze to za duzo... :) zmien kapselek na audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...