Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Racja nie wiem jak on jedzie ale jak lapie prom z Oslo do Frederikshavn to jade jakies 300 km przez Danie , 500 przez Niemcy i 400 przez PL z czego najlepsze jest to ze pierwsze musowe zatrzymanie ( nie liczac jakiegos obiadu po drodze ) mam przy bramkach na A4 w Katowicach :) Tak to caly czas autostrada od zjazdu z promu pod sam dom.Fakt przyznam ze w danii na tej trasie jest potwornie duzo tajniakow ( ostatnio jak jechalem to widzielm z 4 takie auta na odcinku tych 350 km ) i tamnie da sie jechac szybciej niz 10 km powyzej limitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z portu w Danii jest do Poznania 900 km z czego tylko 180 km po Polsce, wiem bo latem jechałem z Norwegii tak samo jak Makki, można poginać po samą polska granicę a w Danii spokojnie jechałem 150-160, w De też nie szybciej bo auto na to nie pozwalało ale tym autem Makkiego to spoko podobna średnia co pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy jakies dalsze mody?? :decayed:

pozdro

Hej!

Ostatnio malo sie dzieje z niunia bo cala kase idzie w remont domu i mieszkania pod wynajem w Norkowni.

Wczoraj przejechalem 25000km i zbliza sie pierwszy przeglad.

Mialem takze problemy ze sprzeglem (naprawione na gwarancji).

Silnik od dachu panoramicznego i zaslonki padl pewnego dnia. Ogolnie to ciekawa historia bo kolega chcial zamowic nowa A4 i zobaczyc u mnie jak ten dach w rzeczywistosci wyglada. W czasie "pokazu" silnik od dachu i zaslonki zaliczyl zgon! To takze zostalo zrobione na gwaracji - silnik trzeba bylo zamawiac z DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak spytam ile auto ma przejechane ??

No przecież napisał :decayed:

Wczoraj przejechalem 25000km i zbliza sie pierwszy przeglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-28 stopni, snieg po pas i drogi odsniezane bez soli czyli warunki w sam raz dla quattro :)

66b32db937902d57.jpg

834475d110f5b958.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak spytam ile auto ma przejechane ??

No przecież napisał :decayed:

Wczoraj przejechalem 25000km i zbliza sie pierwszy przeglad.

:wallbash: :wallbash: :wallbash: sory osleplem.

to drugie foto :kox: :kox: piekne auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie podoba :)

Zapomnialem sie pochwalic ze w koncu zalapalem sie na jedno ze szkolen z cyklu Audi driving experience - Audi ice experience -> http://www.audi.com/com/brand/en/experience/audi_driving_experience.html#source=http://www.audi.com/com/brand/en/experience/audi_driving_experience/audi_ice_experience.html&container=page

Zostalem zaproszony przez dealera Audi, ktory zapewnil nam transport - 2010 Q5 3.0TDI S-Line Stronic z pelnym bakiem :) Dealer fundowal wszystko od momentu wyjazdu z salonu po powrot.. 500km w jedna strone, wysokie gory, hotel i tor do jazdy ponad 1200m npm. Pod hotelem same audice, wystawka 2 nowych aut i powitanie organizatorow z Niemiec i 2 kierowcow rajdowych ze Szwecji. Pozniej prezentacja nowych modeli i szkolenie teoretyczne prowadzone przez tych kierowcow rajdowych. Jeden z nich od 12 lat jest takze kierowca testowym Audi. Wieczorem impreza na koszt Audi :)

Nastepnego dnia prezentacja aut do szkolen - 12 sztuk 2010 A4 B8 Avant 2.0 TFSI 211km oczywiscie z quattro i 2 sztuki 2010 S4 B8 Avant. Auta dodatkowo zmocnione od dolu ze specjanymi oponami z kolcami.

Nastepnie wypad na zamarzniete jezioro, specjanie przygotowany tor i tam jazda przez 4 godziny. Caly czas pod okiem tych kierowcow rajdowych, po 2 osoby w samochodzie. JAZDA NA MAXA!! :)

Pozniej jazda po 2 torach z przeszkodami, przygotowanych pod jazde z poslizgiem bez ESP i z wlaczonymi systemami bez. Hamowanie na sliskim, omijanie przeszkod, jazda slalomem bez ESP itp..

Jazda takze w niedziele, cwiczenia itp tym razem na pasie startowym lotniska.

Kazdy z uczestnikow dostal wypasiona zimowa kurtke Audi Quattro, szalik i czapke. Do tego certyfikat ze szkolenia. Zeskanuje jakos przy okazji i zapodam.

Nie mam za duzo zdjec bo mi aparat padl z zimna :wallbash: :wallbash:

Temperatura przekraczala -20 stopni, do tego wiatr ale wiekszosc czasu spedzalismy w samochodach wiec spox.

Przerzuce kilka filmow na youtuba i zapodam jakos w ciagu weekendu.

Nasz transport

3d86d09144ff2aae.jpg

77ff4bd16d7d136e.jpg

3f0317d11545af64.jpg

Moja kolejna Audi ? :)

265d6ee776e67393.jpg

Parking pod hotelem :)

dd105afcd48bbf59.jpg

1de69b4d5395d7b3.jpg

Nowka S4 B8 do katowania..

6c60837e6a751c63.jpg

29d16f4baf897a1f.jpg

3be9d4bda9bf5090.jpg

729d6c426d222842.jpg

28af993e618382d9.jpg

2e6fa9d51df29d15.jpg

a084c4434282b331.jpg

Wrazenia nie do opisania, szczegolnie z katowania S4 :)

Z Q5 3.0TDI wyciagnal byl z checia silnik i wstawil do mojej.. Przejechalem chyba z 250km ta Q5 i powiem szczerze ze pomimo pelnego pakietu S-Line to i tak auto zachowuje sie jak galareta w porownaniu do mojej. Ale silnik, jak wiadomo malina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio niewiele sie dzieje z bialaskiem :( Pieniadze ostatnio ida w remont domu i mieszkania pod wynajem. Ale remont na razie jest OVER i zaczyna sie sezon na mody :)

Na poczatek cos nieprawdopodobnego. Pierwszy serwis przy 30000km sie zbliza i okazalo sie ze przeglad wyjdzie taniej w ASO Norwegii.. Po rabatach to okolo 1800zl. W Polsce sprawdzilem cene tylko w Auto Premium i wyszlo okolo 2200zl..

W lipcu planuje przyjazd do Polski. Na poczatek planuje zmiane ramki grila na z ramke z pakietu czern. Grill pozostaje oczywiscie ten sam - od wersji 3.0. Ringi wokol swiatel przeciwmieglnych pozostana od S-Line, pod kolor loga Audi :)

Kilka zdjec swiezo sprowadzonej sztuki mojego znajomego:

DSC_0166.jpg

DSC_0197.jpg

Nastepnie wydech i tylny dyfuzor... I tutaj nadal nie moge sie zdecydowac. :wallbash::mysli:

Albo wydech i dyfuzor ABTa albo wydech ABTa i dyfuzor z S4. A ze dyfuzor ABTa jest w cenie z wydechem to dyfuzor moglby byc na sprzedaz..

Jezeli chodzi o dyfuzor ABTa to napewno nie moze byc on bialy. Wedlug mnie wyglada on tragicznie na bialo :thumbdown:

51_-138294889.jpg

51_-507592126.jpg

Wiec jest kilka opcji, mysle o polakierowaniu dyfuzora na czarny mat :mysli::naughty:

9r63pf.jpg

28vuogo.jpg

Wydech oczywiscie quad..

2epjy37.jpg

ojp83t.jpg

Ewentualnie dyfuzor od S4 na czarny mat, ale ta listwa w chromie jakos mi nie lezy do bialego auta...

16_-524952987.jpg

16_1922880172.jpg

16_-822422713.jpg

Co wy na to? :mysli:

Na deser zostawie sobie program ABTa :kox::naughty:

[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 01:46_________________________________________________Kilka nowych zdjec "pod praca" :naughty:

9449532cbe6ce8ea.jpg

4c15927e2e714e96.jpg

28260f58829c7a21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam dyfuzor od S4 i dwie podwójne końcówki. Mam dokładnie tak samo w swojej b7. Tą listwe chrom możesz prysnąć na czarno. Takie moje zdanie. Przy okazji moge od siebie zaproponować obudowy luster na czarno. Powinno sie ładnie komponować z powierzchnia okien ktore są ciemne i nie maja chromów. Sprobuj zrobic sobie VT z takim modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez obstaiwam ten od S4 z ostatnich zdjec wyglada bardzo zacnie , ten ABT wygladaja jarmarkowo jak z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...