Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasciciel tego studia Swissvax powiedzial mi ze widze "ciekawe" rzeczy na lakierze i delikatnie mowiac "mam cos z glowa".. :) To chyba komplement uslyszec cos takiego od tych ludzi.

:polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :oklaski:

:polew: :polew: :polew::lol1: :lol1: :lol1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponad 600km po PL i napatrzylem sie na idiotow. Sorry ale ja sie nie dziwie ze w tym kraju ginie tyle ludzi na drogach.

Jeden typ z Opla Insigi na KR blachach dzisiaj pokazal polska kulture jazdy deluxe.

Wylatuje z Krakowa trasa nr 7 gdzie dziury i koleiny to ewenement na skale swiatowa. Wiec tam jade max 40-50km\h bo inaczej naped mozna zgubic. A ten idiota trabi na mnie i na dlugich. Wiec otworzylem panorame i dostal fackersa. A wyprzedzic nie mogl bo pelno tirow z naprzeciwka. Pozniej dalej juz za Krakowem jest odcinek gdzie sa wysepki i podwoja ciagla. Wiec typ lewym pasem chyba z 6-8 aut wyprzedzal na podwojnej ciaglej i po lewej stronie wysepek!! Ciagla sie skonczyla to ja za nim. A ten krol prostej przed kazdym zakretem hebel! Wyprzedzam go a ten mi droge zajezdza! No juz wtedy to zlapalem nerwa. Nawet tirowcy na CB chcieli mu droge zajezdzac bo takie rzeczy wyczynial. Jak droga zrobila sie troche lepsza to go dogonilem spisalem nr rejst i po norwesku zadzwonilem na policje. Na lepszej drodze nie mial juz pozniej szans i zostal w lusterku :)

Nie trzeba mieć dużego szczęścia, żeby takiego wariata spotkać zwłaszcza u nas :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pokazywanie fakola wzmacnia agresję, ja tam nie lubię jak mi ktoś pokazuje ten brzydki gest ale niestety już dziadki się tego nauczyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się ciesz że za tego fakola gość CI nie obrócił auta za zderzak bo dopiero by był płacz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i fakol sie nalezal ale ... nigdy nie wiesz na kogo trafisz :naughty: :naughty: . to nie norkownia :decayed: .

Goscie w Insigniach sa najgorsi ...mysla ze maja naddzwiekowy samochod , ostatnio mnie taki na proby wystawial na a4 . Pierwszy luk i tyle go widzialem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i fakol sie nalezal ale ... nigdy nie wiesz na kogo trafisz :naughty: :naughty: . to nie norkownia :decayed: .

Goscie w Insigniach sa najgorsi ...mysla ze maja naddzwiekowy samochod , ostatnio mnie taki na proby wystawial na a4 . Pierwszy luk i tyle go widzialem .

przeważnie to wszystko służbowe i nikt tych aut nie szanuję, dlatego jeżdżą jak poje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fackers jest i bedzie jezeli ktos nie jest w stanie zrozumiec dlaczego np jade wolno po dziurach. Tym bardziej jezeli w miejscu jest ograniczenie predkosci. To samo bylo wczoraj trasa Wawa-Gdansk. Roboty drogowe, dziury i wyrwy ze szok a debile za mna trabia i swiatlami na mnie bo ja jade 50 w ograniczeniu do 50. Polska to graj gdzie ludzie ktorzy przestrzegaja ograniczenia predkosci to albo nie maja prawka albo sa na gazie.

BTW Wczoraj zaliczylem najdluzszy korek zycia - 22km :(

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 09:08_________________________________________________Urlop i wakacje nadal trwaja - czyste autko musi byc :)

705feea8c8a8bcf4.jpg

39e902bd35315e36.jpg[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 09:32_________________________________________________Kilka zdjec ze studia Swissvax:

Prosiak 890KM robiony przez 9FF za jakies kosmiczne pieniadze:

9a042fc6980cd4dc.jpg

2d254c9766d00948.jpg

1d53324c25cbe490.jpg

e34de0d71197e319.jpg

3234ce793d328b2c.jpg

Wlasciciel tego Astona garazuje go w Swissvax razem z tym prosiakiem 9FF. Do tego ma jeszcze jakies tam Ferrari i Cayenne Turbo S:

8c29495454a38e7c.jpg

4dcb1dd8e7389ebe.jpg

372de6f8a775edb9.jpg

8487eeee8d68a108.jpg

Chociaz sobie pomacalem i potrzymalem:) Tyle kasy na wosk to sorry ale nie wydam :naughty:

c8bf29aa9d14c9e6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fackers jest i bedzie jezeli ktos nie jest w stanie zrozumiec dlaczego np jade wolno po dziurach. Tym bardziej jezeli w miejscu jest ograniczenie predkosci. To samo bylo wczoraj trasa Wawa-Gdansk. Roboty drogowe, dziury i wyrwy ze szok a debile za mna trabia i swiatlami na mnie bo ja jade 50 w ograniczeniu do 50. Polska to graj gdzie ludzie ktorzy przestrzegaja ograniczenia predkosci to albo nie maja prawka albo sa na gazie.

BTW Wczoraj zaliczylem najdluzszy korek zycia - 22km :(

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 09:08_________________________________________________Urlop i wakacje nadal trwaja - czyste autko musi byc :)

705feea8c8a8bcf4.jpg

39e902bd35315e36.jpg[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 09:32_________________________________________________Kilka zdjec ze studia Swissvax:

Prosiak 890KM robiony przez 9FF za jakies kosmiczne pieniadze:

9a042fc6980cd4dc.jpg

2d254c9766d00948.jpg

1d53324c25cbe490.jpg

e34de0d71197e319.jpg

3234ce793d328b2c.jpg

Wlasciciel tego Astona garazuje go w Swissvax razem z tym prosiakiem 9FF. Do tego ma jeszcze jakies tam Ferrari i Cayenne Turbo S:

8c29495454a38e7c.jpg

4dcb1dd8e7389ebe.jpg

372de6f8a775edb9.jpg

8487eeee8d68a108.jpg

Chociaz sobie pomacalem i potrzymalem:) Tyle kasy na wosk to sorry ale nie wydam :naughty:

c8bf29aa9d14c9e6.jpg

Makki, furka jak zwykle piękna, jaka cena za to puzderko co tam trzymasz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki, furka jak zwykle piękna, jaka cena za to puzderko co tam trzymasz? :naughty:

Cena jak dla mnie to tylko 7800zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki, furka jak zwykle piękna, jaka cena za to puzderko co tam trzymasz? :naughty:

Cena jak dla mnie to tylko 7800zl :)

no to nieźle, a normalnie ile stoi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak dla mnie to tylko 7800zl :)

Czy ja dobrze rozumiem :shocked:, za ten wosk co tam trzymałeś :?: :?: :?: :mysli:, co tam w środku jeszcze było, w tym wypadku to nie wosk taki drogi raczej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak dla mnie to tylko 7800zl :)

Czy ja dobrze rozumiem :shocked:, za ten wosk co tam trzymałeś :?: :?: :?: :mysli:, co tam w środku jeszcze było, w tym wypadku to nie wosk taki drogi raczej :naughty:

http://www.swissvax.pl/index.php?id=18&tx_produkty_pi1[prod]=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak dla mnie to tylko 7800zl :)

:shocked: łykasz :) ?? jaki czas oczekiwania? to robią/mieszają i grawerują u nas w pl czy w ch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj INSIGNIA to jest WYNALAZEK .... jeszcze nie spotkałem "zadowolonego" użytkownika...

I faktycznie osoby nimi jeżdżące często starają się "DOMINOWAĆ" na jezdni...

Kiedyś się mówiło o właścicielach SKODY // Pan w kapeluszu, niedzielny poranek, lewy pas, średnia prędkość 35-40km/h ;))

Poczytajcie sobie w wolnej chwili - ciekawa lektura;)) Najlepiej wejść w dział Diesla

http://www.opel-insignia.com.pl/viewtopic.php?f=9&t=616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj INSIGNIA to jest WYNALAZEK .... jeszcze nie spotkałem "zadowolonego" użytkownika...

I faktycznie osoby nimi jeżdżące często starają się "DOMINOWAĆ" na jezdni...

Kiedyś się mówiło o właścicielach SKODY // Pan w kapeluszu, niedzielny poranek, lewy pas, średnia prędkość 35-40km/h ;))

Poczytajcie sobie w wolnej chwili - ciekawa lektura;)) Najlepiej wekść w dział Diesla

http://www.opel-insignia.com.pl/viewtopic.php?f=9&t=616

Próbują nadrobić stracony czas w serwisie :polew:

Odbiegając od tematu, Makki czym wycierasz auto do sucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj INSIGNIA to jest WYNALAZEK .... jeszcze nie spotkałem "zadowolonego" użytkownika...

a ja spotkalem :good: nie ma co generalizowac , auto ma fajna linie troche wykonczenie lezy, i duza pala benzyny ale calkiem calkiem przyjemnie to jezdzi jak na Opla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mniej..2,7 przod 2,5 tyl nic sie nie stanie

To i tak jest mniej niz Vredestein zaleca do mojego auta, dokladnie tej opony, w tym rozmiarze i z tym Load Index :)

Mógłyś podać link do podstrony Vredestein'a z tymi informacjami?

Chciałbym sprawdzić czy swoje Sessanty odpowiednio pompuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...