Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbina gwiazda strasznie i nie ciagnie od 3tys one.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z moim audi a4 b5 1.9tdi 85kw 116km AJM . Turbo strasznie gwiazda nawet piszczy a Ale ciągnie do 3 tyś i później nic . Od dołu ciagnie dobrze . 

Opublikowano

Pewnie masz nieszczelność stąd gwizdanie piszczenie. 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Magik123 napisał:

Pewnie masz nieszczelność stąd gwizdanie piszczenie. 

Ale w podciśnieniu gdzieś czy na turbinie ?

Opublikowano

Od turbiny do kolektora ssącego ale podcisnienia też warto sprawdzić.

Mi kiedyś w golfie tak gwizdał jak pękł IC.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Magik123 napisał:

Od turbiny do kolektora ssącego ale podcisnienia też warto sprawdzić.

Mi kiedyś w golfie tak gwizdał jak pękł IC.

Dzięki sprawdzę 

Opublikowano
  • Autor

Inter cooler jest od góry taki tłusty z oleju . Sprawdzałem wszystko od turbiny i jest wszystko szczelne 

Opublikowano

Jak mu depniesz to czarno za samochodem? Ja bym stawiał na dziurę w którymś z więży lub intercoolerze 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, karol24 napisał:

Jak mu depniesz to czarno za samochodem? Ja bym stawiał na dziurę w którymś z więży lub intercoolerze 

Nie właśnie ani dymka nie puści 

Opublikowano

Porównaj z tym gwizdem, jest tak samo? Miałem takie same objawy, przy 3,1-3,2 tys rpm odcinał, na piątce max 145 mogłem jechać. Pasażerowie rozglądali się gdzie ta karetka ciągle jedzie za nami :D Gwizd zaczął się po czyszczeniu turbiny. Wczoraj odesłałem ją zwrotnym kurierem, a jutro montuję zregenerowanego AWXa, bo okazało się, że ta była tak przekoszona, że korpus od środka cały porysowany był przez wirnik.

744fad714055a7e4m.jpg

ab5b1fc364a6ef75m.jpg

fb0a7c39823b94c5m.jpg

 

Edytowane przez Undisclosed

Opublikowano

Moja tak juz gwizdze z 40tys km i dalej kreci.

Opublikowano
W dniu 23.03.2018 o 10:20, Undisclosed napisał:

Porównaj z tym gwizdem, jest tak samo? Miałem takie same objawy, przy 3,1-3,2 tys rpm odcinał, na piątce max 145 mogłem jechać. Pasażerowie rozglądali się gdzie ta karetka ciągle jedzie za nami :D Gwizd zaczął się po czyszczeniu turbiny. Wczoraj odesłałem ją zwrotnym kurierem, a jutro montuję zregenerowanego AWXa, bo okazało się, że ta była tak przekoszona, że korpus od środka cały porysowany był przez wirnik.

Mogę już na 100% potwierdzić, że to był powód gwizdu, dziś zamontowałem turbinę z AWX i samochód chodzi jak nowy :) Żadnego gwizdu

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.03.2018 o 22:36, Undisclosed napisał:

Mogę już na 100% potwierdzić, że to był powód gwizdu, dziś zamontowałem turbinę z AWX i samochód chodzi jak nowy :) Żadnego gwizdu

Mechanik założył mi turbinie i teraz nie gwiazda a ciagnie dopiero od 2.200 a dawniej od samego spodu dawała asa i co teraz ? 

Opublikowano

Pytanie jaką turbinę założyłeś i czy nie ma nieszczelności w układzie dolotowym i podciśnieniowym. Do sprawdzenia ciśnienie doładowania, wskazania przepływomierza i map sensora, a poza tym wakuometrem instalacja podciśnienia i gruszka turbiny.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Undisclosed napisał:

Pytanie jaką turbinę założyłeś i czy nie ma nieszczelności w układzie dolotowym i podciśnieniowym. Do sprawdzenia ciśnienie doładowania, wskazania przepływomierza i map sensora, a poza tym wakuometrem instalacja podciśnienia i gruszka turbiny.

Szczerze mowiamówiąc nie wiem co założył twierdzi że założył taka sama ze numery spisywał i WGL .  Przepływomierz podmienil od innego i to samo . Stara gwizdala ale ciągła od spodu ta dopiero tak jak mówię 2.200 na 5 biegu od 3.000

Opublikowano
1 minutę temu, Przemyslaw Tokarz napisał:

Stara gwizdala ale ciągła od spodu ta dopiero tak jak mówię 2.200 na 5 biegu od 3.000

Być może miałeś przeładowanie w tym zakresie i do niego się przyzwyczaiłeś :) Bez logu dynamicznego 011 w tym wypadku się nie okaże.

Opublikowano
  • Autor
44 minuty temu, Undisclosed napisał:

Być może miałeś przeładowanie w tym zakresie i do niego się przyzwyczaiłeś :) Bez logu dynamicznego 011 w tym wypadku się nie okaże.

 No wiem niektórzy mówią że pompowtryski tak powinny działać ze ciagnie od samego spodu i ciągła od 1.400 teraz jest straszny lipa strasznie zamula naprawdę tak sie nie da jeździć żadna ekonomia . Kręcic trzeba żeby jechalo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.