Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dezaktywacja testu zegarów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poproszę o wskazówki jak powrócić do ustawień fabrycznych zegarów podczas uruchamiania silnika.

Nadmieniam że wcześniej je aktywowałem je poprzez vcds. Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.

Opublikowano

Tak samo przez vcds 

Opublikowano
Godzinę temu, jankoś 45 napisał:

Poproszę o wskazówki jak powrócić do ustawień fabrycznych zegarów podczas uruchamiania silnika.

Nadmieniam że wcześniej je aktywowałem je poprzez vcds. Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.

Dzieje się coś z zegarami że chcesz powrócić do ustawień fabrycznych?

Opublikowano
  • Autor

na chwilę obecną nic się nie dzieje, lecz na przyszłość nie wiem jak postępować

Opublikowano

[17 - Instruments]
[Coding - 07]
[Long Coding Helper]
Byte 1 Bit 0 z 1 na 0

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Zastanawiałem się jakiś czas temu czy ten test nie spowoduje uwalenia zegarów jakoś szybciej . co sadzicie ?
 

Opublikowano

silniczki od wskazówek i tak cały czas pracują więc jak przy odpalaniu pracują sekundę dłużę to nic im nie będzie

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siemka pytanko przy okazji kupiłem samochód z włączonym DVD podczas jazdy. Jak je wyłączyć bo na TVN turbo mówili o tym że po kolizji policja lub ubezpieczyciel może sprawdzić w logach czy to oglądanie jest aktywne jak tak to mżna mieć problemy z uzyskaniem AC od ubezpieczyciela. Pytam bo ja z tego nie korzystam a nie chcę się niepotrzebnie tłumaczyć. Znalazłem filmiki na których piszą ze trzeba wprowadzić wartość 255 żeby działało a jaka trzeba wprowadzić żeby powrócić do ustawień fabrycznych?? czyli działanie tylko na postoju. Pozdro

Opublikowano
37 minut temu, mrarturko napisał:

Siemka pytanko przy okazji kupiłem samochód z włączonym DVD podczas jazdy. Jak je wyłączyć bo na TVN turbo mówili o tym że po kolizji policja lub ubezpieczyciel może sprawdzić w logach czy to oglądanie jest aktywne jak tak to mżna mieć problemy z uzyskaniem AC od ubezpieczyciela. Pytam bo ja z tego nie korzystam a nie chcę się niepotrzebnie tłumaczyć. Znalazłem filmiki na których piszą ze trzeba wprowadzić wartość 255 żeby działało a jaka trzeba wprowadzić żeby powrócić do ustawień fabrycznych?? czyli działanie tylko na postoju. Pozdro

Również jestem ciekawy. Oglądałem ten sam odcinek 101 napraw ;)

Opublikowano
W dniu 8.11.2018 o 22:52, kubajvc napisał:

Również jestem ciekawy. Oglądałem ten sam odcinek 101 napraw ;)

potwierdzam

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 8.11.2018 o 22:14, mrarturko napisał:

Siemka pytanko przy okazji kupiłem samochód z włączonym DVD podczas jazdy. Jak je wyłączyć bo na TVN turbo mówili o tym że po kolizji policja lub ubezpieczyciel może sprawdzić w logach czy to oglądanie jest aktywne jak tak to mżna mieć problemy z uzyskaniem AC od ubezpieczyciela. Pytam bo ja z tego nie korzystam a nie chcę się niepotrzebnie tłumaczyć. Znalazłem filmiki na których piszą ze trzeba wprowadzić wartość 255 żeby działało a jaka trzeba wprowadzić żeby powrócić do ustawień fabrycznych?? czyli działanie tylko na postoju. Pozdro

Jeśli szkoda nie była związana z oglądaniem filmu podczas jazdy to z jakiego powodu mają nie wypłacić odszkodowania z AC ? Sama potencjalna możliwość to nie powód.

Równie dobrze mogliby nie wypłacić odszkodowania bo jest możliwość jechania autem 200km/h, choć w trakcie szkody jechało się 50 km/h.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.