Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] audi A4 2.8 V6 30vquattro


PRZEMEK 2800

Rekomendowane odpowiedzi

a o to moj audi

I co wy na to?

no niezle, silnik sluszny :gwizdanie: wieksza felga i poliftowe lampki z zenkiem by sie przydaly :)

Wierzbica kolo czego ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaa srodeczek za***isty a z zewnatrz... kolor oryginalny :good: ale srodeczek to palce lizac :tongue4::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluszny silniczek nie powiem, sam o takim myslalem ale trafil sie inny :>, poza tym to wiadomo felgi do zmiany i to drewno to nie jest to co lubie w aucie to o gustach sie nie dyskutuje, gratuluje autka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek wymas!!! :good: Może kiedys będe miałokazje zobaczyć bo czasem bywam w Wierzbicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka :kox: ale jak już kolega zapytał to jakim cudem cały środek z polifta a buda z przed?? czyżby nieźle dłubany :mysli: czy raczej anglik i przy przekładce ktoś lub Ty poleciał na żywioł i wrzucił środek poliftowy?? bo to ciekawe zestawienie, szczeże powiem ze to rzadki widok :naughty:

ale autko piękne, kolorek mało spotykany - czyli uroczy + chrom :good: a środek... :gwizdanie: chyba każdy mając b5 chciałby mieć mniej wiecej taki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi Grześ A4 iz moze to byl anglik??

Autko zostalo sprowadzone z niemiec wiec watpie zeby poprzedni wlasciciel kupil to auto jako anglika i przelozyl srodek tym bardziej ze autko od poczatku serwisowane w niemczech w deseldorf od stanu licznika 15 000 km.Druga sprawa rok produkcji 1998 IX a modelowo po nr VIN juz 1999 :hi: Faktycznie dziwna sprawa iz srodek po lifcie a buda nie ale jak juz jest to trzeba byc zadowolonym bo robi wrazenie :kox: :kox: Do pelni sczescia brak jej tylko webasto i ESP ale widocznie sie nie zmiescilo :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co dziwić, nie takie cuda tu chłopaki robią. silnik się przekłada to co to jest środek. trafiła się fajna fura i tyle- auto musiało być pieszczone przez poprzedniego właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie, juz spotkaem sie z takim przypadkiem, wersje probne tak wychodiły srodek nowy buda stara, widziałem te takiego golfa, golf III a srodek golf IV,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem te takiego golfa, golf III a srodek golf IV,

Nie było takich seryjnie.Ja co to przekładka była robiona.

Jedynie co to Golf 4 Cabrio ma środek od Golfa 3 i tak wychodziło fabrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem te takiego golfa, golf III a srodek golf IV,

Nie było takich seryjnie.Ja co to przekładka była robiona.

Jedynie co to Golf 4 Cabrio ma środek od Golfa 3 i tak wychodziło fabrycznie

Był Golf 4 cabrio ?? :mysli:

Miałem passata b3 pierwsza rejestracja 94'' środek b4,kupiony od pierwszego właściciela w Niemczech.

siostra miała passata b5 z zielonym podświetleniem zegarów i wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...