Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbina do regeneracji?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Namiary ci wysłałem na pw.Interfejsem nic nie poradzisz bo to stary sterownik,chcąc coś zmienić to trzeba epromy przeprogramować.

Czyli zabawa z wylutowaniem kości?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Tak,chyba żę tuner wlutował podstawki to wtedy tylko podmiana i gotowe.

Opublikowano
  • Autor

Bym musiał zobaczyć czy są podstawki.
Ale co z przeplywka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
13 minut temu, Helga napisał:

Namiary ci wysłałem na pw.Interfejsem nic nie poradzisz bo to stary sterownik,chcąc coś zmienić to trzeba epromy przeprogramować.Turbina ok,ale przepływkę wyłączyć albo kupić nowy oryginał(taniej wyłączyć).

Wyłączyć programowo albo nową oryginał kupić.

Opublikowano
  • Autor

Czyli mam wywnioskować ze przeplywka jest popsuta, a turbina sprawna?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Byłem zobaczyć ecu i chyba mam wlutowane podstawki. 7c5551218912c5dbf8451d6614ada051.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Są podstawki wymień na oryginalne epromy  i zrób dynamiczny 3-11 razem.Bierz kości i do tunera niech wyłączy przepływkę.

Edytowane przez Helga

Opublikowano

Zostaw turbo i przeplywomierz w spokoju .....
Problem lezy w modyfikacji, a nie w osprzecie ....

Opublikowano
  • Autor

Włożyłem stare kości i oto logi:

Dynamiczny:
Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_2QBWA8.html (Stary)
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_cH23Q.html (Stary)
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_3SLi733.html (Stary)
Grupa 007: http://vaglogi.pl/log-007_KiJBJ.html (Stary)
Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_R2PWaq.html (Stary)
Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_kItRtu.html (Stary)
Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_V8iBX.html (Stary)

Statyczny:
Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_Of46uwk.html (Stare)
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_63VId4.html (Stare)
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_Naku9.html (Stare)
Grupa 007: http://vaglogi.pl/log-007_uW0Y1h.html (Stare)
Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_6yObnd2.html (Stare)

Basic settings:
Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_9Uj1j3.html (Stare)
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_fvT83.html (Stare)
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_62FJg.html (Stare)
Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_Pp4gM.html (Stare)

Opublikowano
20 godzin temu, spanky napisał:

Zostaw turbo i przeplywomierz w spokoju .....
Problem lezy w modyfikacji, a nie w osprzecie ....

Kolega na pewno ci pomoże,sam robiłem softy u niego i zero problemów z samochodami.

Opublikowano
  • Autor

Temat uważam za zamknięty, kolega spanky ogarnął mi nowy soft i moc wg kpower wrosła do 115PS.

Dzięki wszystkim za pomoc i podpowiedzi.

Dodam jeszcze najnowsze logi dla potomnych:

Dynamiczny:
Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_dxhaej.html
Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_lK8Sy5.html
Grupy 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_tkHSw.html
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_Wnn248H.html
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_FcK523.html
Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_f4c2YOG.html
Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_522FE4.html
Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_VqgczY.htmlspanky.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.