Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbina do regeneracji?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jakieś sugestie co do tej przepływki?
Co myślicie o sprawdzanie mocy kpowerem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Obcięta dawka to i mniejsza moc,zrób porządny komplet logów najlepiej wszystkie pojedynczo,a co do przepływki to jedz do tunera i niech ją wyłączy.

Opublikowano
  • Autor
Obcięta dawka to i mniejsza moc,zrób porządny komplet logów najlepiej wszystkie pojedynczo,a co do przepływki to jedz do tunera i niech ją wyłączy.

Co da wyłączenie przepływki?
Dziś spróbuje ja przeczyścić.
Jutro zrobię komplet logow.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Jak wyłączysz to nie jej musisz  wymieniać.

Opublikowano
  • Autor

Najpierw sprawdzę wszystko przed tym zabiegiem. Może jeszcze podmienię przepływke z innego auta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Jak wyłączysz to nie jej musisz  wymieniać.

Których konkretnie grup zrobić logi?
Dynamiczne, statyczne i BS?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

Wyjąłem przepływke i wydaje się być czysta jak łza ale i tak ja przeczyscilem. affa721c38dbf76fada86ea223085b65.jpg6122ccd2e49aa4ffd8d93fad7d4cf80e.jpgd6f5f1159ac08c8376e810a9ef42316c.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
-> Statyczne - 001, 003, 004,007,013 
-> Bassic Settings - 000, 003, 004, 011
-> Dynamiczne - 001, 003, 004, 008, 010, 011
Opublikowano

Turbina na moje oko jest git. Przepływka ewidentnie tnie. Jeśi czyszczenie nie pomoże możesz spróbować zrobić małą dziurkę w przepływce i zrobić loga 003, może na chwile pomoże.

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem jeszcze na szybko jadąc z pracy log grupy 003 po przeczyszczeniu przepływki.
http:// http://vaglogi.pl/log-003_fn4XE.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Odnośnie przepływomierza to gdzie go kupiłeś. Przypuszczam, że był po okazyjnej cenie? Przechodziłem podobne problemy z przepływomierzem na własne życzenie. Nie chciałem wydawać kasy na zakup oryginalnego przepływomierza a w efekcie końcowym i tak to musiałem zrobić. 

Opublikowano
  • Autor

Przepływomierz kupił i założył mi elektromechanik.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mamy bardzo podobne logi turbiny i podobny problem (tylko u mnie cięgno gruszki muszę jeszcze odkręcić, bo 2-ga część wykresu jest podbita)

Logi dynamiczne Audi A3_8L_ASZ.xlsx

wg sugestii panów tutaj zacznę od zamontowania diody wg. poradnika:

http://sprawdz.auto.pl/diagnostyka-przeplywomierza/

Zobacze czy pierwsza część wykresu 003 i 011 się podniesie.

 

 

Opublikowano

Tak jak kolega pisze zrób dziurkę albo wyłącz w sofcie u tunera i raz na zawsze spokój.

Opublikowano
  • Autor

Zrobię zaraz logi
Później skomponuje przepływomierz na podmianę.
Dziurka w przeplywce lub jej wyłączenie zostawię na sam koniec.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Doładowanie można śmiało podnieść było 1,15bara,doładowanie strasznie faluje,nie wiadomo jak było przed programem,tuner powinien zrobić logi przed programem,najlepiej wgraj serię i zrób logi,znam osobę co może ci skorygować ten program jak chcesz do wyślę ci namiary na pw,możesz wysłać mu też logi.

Opublikowano
  • Autor
Doładowanie można śmiało podnieść było 1,15bara,doładowanie strasznie faluje,nie wiadomo jak było przed programem,tuner powinien zrobić logi przed programem,najlepiej wgraj serię i zrób logi,znam osobę co może ci skorygować ten program jak chcesz do wyślę ci namiary na pw,możesz wysłać mu też logi.

Nie mam interfejsu aby podejrzec soft.
Seryjny program mam na eepromach które mi dał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

Ogólnie jestem w stanie kupić interfejs i z kogoś pomocą ustawić ten silnik aby wszystko ładnie grało.
Ale co z ta przeplywka i turbina?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Namiary ci wysłałem na pw.Interfejsem nic nie poradzisz bo to stary sterownik,chcąc coś zmienić to trzeba epromy przeprogramować.Turbina ok,ale przepływkę wyłączyć albo kupić nowy oryginał(taniej wyłączyć).

Edytowane przez Helga

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.