Jump to content
0
PatraS21

Problem z klimatronikem po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki

Recommended Posts

Witam jestem nowym posiadaczem audi a4 b6, mam mały problem z moja audisia amianowicie po wyciagnieciu kluczyka cos miedzy radiem a klimatronikem puka nastepnie wlacza sie dmuchawa delikatnie dmucha, wie ktoś co to może być? Boję sie że po jakimś czasie rozladuje mi sie ako i bedzie problem. Może miał ktoś podobny przypadek? Będę wdzieczny za wszelkie rady ;)

Po wyciągnięciu kluczyka klimatronik wyłącza się? Jeśli tak a wentylator nadmuchu kręci to masz gdzieś zwarcie.
Jak klimatronik nie wyłącza się po wyciągnięciu kluczyka to obstawiam kostkę stacyjki.

Wysłane z OP3T

Po wyciagnieciu kluczyka klimatron oraz wszystkie dmuchawy przestają działać tylko że po 30sekundach znowu delikatnie dmucha. Dziwna przypadłość bo czasami napierdziela nadmuchem, czasami delikatnie a sa tez takie dni gdzie jest wszytko wporzadku. Na prawdę moze z forumowiczów miał juz coś takiego, będę wdzięczny o wszelkie wskazówki. 

a nie masz Ty przypadkiem solar dachu?

Moje AUDI
Zrobione: Tempomat, PDC tył, Lusterko wewnętrzne fotochrom z czujnikiem światła i CLH, Bluetooth, Airbag Off, IsoFix, Kierownica MF z B8, Zawieszenie całe nowe.
W trakcie: Poprawa instalacji LPG.
W przygotowaniu: RNS-E LED + kamera, składane lustra z fotochromem, grzanie foteli.

14 godzin temu, Hezen napisał:

Mam a jaki ma to związek z klimatronikem? 

Mam a jaki to ma związek z klimatronikem?