Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nieodbijanie hamulców a4 b5 1.9tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z hamulcami, problem to delikatne trzymanie, jak auto postoi to jakby puszcza , a jak nacisnę na hamulec pare razy to ciężej koła się kręcą, jak stoję na wzniesieniu to odbijają z opóźnieniem ale nie dokońca, im więcej przejadę tym bardziej trzyma,

serwo wygląda na sprawne bo pedał hamulca mięknie po odpaleniu, przewody elastyczne z przodu wymienione ,tył ok, zaciski wyczyszczone, 

Czy przyparciały plastikowy przewód przy serwie idący do vacum moze miec wplyw na to?

 

Opublikowano

Moze pompa trzyma.?

Stalo sie to z dnia na dzien czy bylo od zawsze???

Opublikowano
  • Autor

parę dni po kupnie samochodu się zaczeło stopniowo, poprzedni właściciel wymienił klocki z przodu

 

Edytowane przez Dima99

Opublikowano
3 minuty temu, Dima99 napisał:

parę dni po kupnie samochodu się zaczeło stopniowo, poprzedni właściciel wymienił klocki z przodu

 

Zaciski do regeneracji

Opublikowano

Musisz zobaczyc czy cofa sie tloczek  i ogolny stan tego gown...

Moze na jarzmie sie blokuje.

 

 

Opublikowano
  • Autor

Jak wyjmowałem klocki to w tych uchwytach co one chodzą , chyba "jarzma" ślizgi są wytarte na kształt jajka 

 

Opublikowano

To gadaj z tym Panem z kotkiem w awatarze:wink:

Opublikowano
  • Autor

ok

 

Opublikowano

albo stoją tłoczki albo prowadnice , ewentualnie nie odbija ręczny

koła zwalić i wszystko do przejrzenia

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
  • Autor

Dodam że po nocy puszczają , zaciski były już rozbierane ze 4 razy i tłoczki na pusto chodzą, a serwo da się poluzować żeby pompa więcej płynu zaciągała?

Opublikowano

Podnies przod samochodu do gory.

I zakrec lewym kolem jak bedzie trzymac to odkrec oslone pod kiera i poluzuj zakretke od serwa i popusc tak by pedal poszedl troche wyzej i tak do skutku.po kazdej operacji na srubie ponaciskaj troche pedal.

Moze pompa trzyma.

Ale przede wszystkim poka zdjecia tych jarzm moze sa juz do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

jarzma pilnikiem zrobione na równo :D już nie mają rowków , klocki mają wystarczający luz chodzą gładko

 

Opublikowano

I dalej trzyma?

Opublikowano
  • Autor

tak , tylko przednie

 

Opublikowano

Moze klocek sie blokuje.jarzma chodza lekko?

Opublikowano
  • Autor

pobrane (2).jpg  to jest dokładnie jarzmo?

Opublikowano
  • Autor

ide pokręce regulacją jeszcze

Opublikowano
2 godziny temu, Dima99 napisał:

ide pokręce regulacją jeszcze

Jaką regulacją chcesz tam kręcić?

Zaciski masz do regeneracji.

Opublikowano
2 godziny temu, Dima99 napisał:

pobrane (2).jpg  to jest dokładnie jarzmo?

Owszem ale przednie

Opublikowano
  • Autor

tam gdzie klocki chodzą było zagłebienie to pilnikiem na równo pozjeżdżałem , troszkę lepiej jest, ogólnie kołami da się kręcić jak popchnę to zrobi 3/4 obrotu, nie grzeją się, narazie pojeżdże ostrzej , na tarczach jest korozja na brzegach (widać że auto mało jeździło) , a widać że poprzednie klocki były węższe bo nowe zajmują całą szerokość tarczy i trze po tej rdzy , a poparciały przewód od serwa do vacum na co może szkodzić? ( na grodzi gdzie się załamuje, na złączce jest jedno małe pęknięcie)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.