Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lewarek na nierównościach - wideo


Lastk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy też tak macie, że lewarek zmiany biegów drga wam i rusza się na nierównościach? Np. Na „kocich łbach”. U mnie na wyłaczonym silniku lewarek nie ma luzów a porusza się i drga nawet jak wrzuce na luz. 

 

Edytowane przez Lastk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nagraniem filmiku wymieniłem poduszkę skrzyni biegów, obsadę dźwigni zmiany biegów (8K0711290), dwa łożyska kasety (8K0711279), kulkę (8K0711135) oraz zestaw naprawczy przy skrzyni (8K0798151). Co może powodować taki stan rzeczy? Te drgania i poruszający się lewarek zachowuje się tak samo np. na 4 biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo co ty co prawda w b6 latal mi przod tyl na 3 i 4 biegu najbardziej. wymienilem poduszki silnika skrzyni na orginalne wszystkie zestawy naprawcze i d*pa dalej latal dopiero po wymianie calego wybieraka problem zniknol nie do konca ale teraz te ruchy sa minimalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Daniel112 napisał:

Mialem to samo co ty co prawda w b6 latal mi przod tyl na 3 i 4 biegu najbardziej. wymienilem poduszki silnika skrzyni na orginalne wszystkie zestawy naprawcze i d*pa dalej latal dopiero po wymianie calego wybieraka problem zniknol nie do konca ale teraz te ruchy sa minimalne

Hej, dzieki za odpowiedz! Mówisz o wybieraku w skrzyni czy całej kasecie wewnątrz auta z prętami? 

W kasecie wymieniłem chyba wszystko co sie da dlatego jestem zdziwiony, że lata :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kaseta w ktorej jest lewarek z ciegnami nie wiem co tam bylo nie tak bo mechaniory sprawdzali i niby wszystko bylo ok ale wymienilem z ciekawosci i problem zniknol

Edytowane przez Daniel112
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też tak drga ten lewarek. wymieniłem poduszki silnika i skrzyni. nic się nie zmieniło... denerwujące to jest. ciekawe co może być przyczyną :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...