Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Błędy AIRBAG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam następujący problem:

po odłączeniu akumulatora i odczekaniu ok.3h rozebrałem cały kokpit wraz z poduszkami itp.odpiąłem też niepotrzebnie złącze od kontrolera poduszek (białe z pomarańczowym zatrzaskiem) po złożeniu wszystkiego do stanu pierwotnego świeci mi ciągle kontrolka AIRBAG nie umiem tego skasować VAGiem i mam następujące błędy:

00654 - Seat Belt Tensioner Igniter: Driver Side (N153)

33-00 - Resistance too Low

00588 - Airbag Igniter: Driver Side (N95)

33-00 - Resistance too Low

00655 - Seat Belt Tensioner Igniter: Passenger Side (N154)

33-00 - Resistance too Low

00589 - Airbag Igniter 1: Passenger Side (N131)

33-00 - Resistance too Low

01025 - Trigger for On Board Diagnostic Lamp: Malfunction

31-00 - Open or Short to Ground

jak sobie z tym poradzić?!Z góry dziękuję za pomoc bo już żałuję że to rozbierałem!

[ Dodano: 11-03-2007, 16:30 ]

Nikt nie ma pomysłu ? czy mam po sterowniku?!

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie wywala ponownie!Kasuj i znowu je łapie...Może rozkodował się sterownik?!

Bo wywala te błędy czujniki napinaczy pasów i czujniki poduszek...a akumulator był długo odpięty zanim odłączyłem wszystko i mimo to złapał te błędy...

Czy sterownik ma jakieś baterie że te błędy złapał?!?

Opublikowano

Sterownik złapał je po podłączeniu aku.

Przyczyny szukałbym w kostce do sterownika

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za podpowiedź!W sumie niewiem czy ją dobrze zapiąłem...niby weszła z trzaskiem ale czy dobrze tp niewiem teraz patrzyłem i siedzi ale niewiem....

jak sie ją dokładnie zapina?przykłada do sterownika i przesuwa ten pomarańczowy zacisk?Czy jakoś inaczej?

dziwne że tak równo złapał te wszystkie błędy....

jakie powinno być kodowanie ja mam 01022

Opublikowano
ja mam 01022

czyli masz :

poduszkę dla kierowcy

poduszkę dla pasażera z przodu

i pasy z napinaczami z przodu

Opublikowano
  • Autor

pre wielkie dzięki czyli kodowanie mam oki....chyba zaz dwa tygodnie wkładam parownik więc wtedy to poprawię myślę,,,

  • 2 lata później...
Opublikowano

ja u siebie również posiadam ten błąd 00588 - zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy- N95 zbyt duża oporność i już nie wiem co z tym fantem zrobić :wallbash: demontowałem poduszkę i sprawdzałem styki i nic może trzeba dalej zajrzeć przy drugiej wtyczce :mysli: macie jeszcze jakies pomysły...Czytałem podobne wątki na forum ale nic konkretnego nie wywnioskowałem :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.