Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Falowanie temeratury.


Damian Cygler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem zasiegałem juz porad fachowców i wszyscy rozkladaja rece. A mianowicie problem polaga na tym ze tak po 30 minutach jazdy podchodzi mi temperatura do 100 stopni. Czasem gdy stoje na swiatlach albo w korku potem wystarczy ze rusze przejade troche i tempratura spadne. A czasem normalnie podczas jazdy skoczy mi do 100 stopni i po paru minutach zejdzie do 90 i potem znowu do 100 stopni jakby miala swoje odrebne zycie. Wymienilem w zime chlodnice bo pekla na kanaliku razem z tym termostat. Pompe wody 12k km temu razem z rorzadem i niedawno czujnik temperatury. Robiłem test na UPG i wszystko w porzadku dzis bylem znowu u mechanika mowil ze pompa na 100% dziala i wlozyl taki okrogly termometr z cyfer blatem do zbiorniczka i pokazywalo 80 stopni. Wisko tez sie kreci na jalowym jak i na obrotach. Pomóżcie podpowiedzcie cos bo oszaleje z tym samochodem kazdy mechanik rece rozklada. A jeden to nawet powiedzial ze duchy mam w ukladzie i moge spirytus z nich robic ;D Silnik 1.8 T aeb

Edytowane przez Damian Cygler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...