Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włącznik świateł auto


Trybik152

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przy zakupie mojej ślicznotki zauważyłem od razu po wejściu do samochodu, że włącznik świateł był zmieniany. Posiadam włącznik świateł z pozycją AUTO, który działa bez problemu. Chodzi mi głównie o to, że gdy jest jasno, świecą się tylko światła z tyłu. Gdy robi się ciemno zapalają się światła mijania. Czy jest możliwość przerobić, zmostkować jakieś przewody tak, aby za dnia jak jest jasno świeciły się pozycje lub światła przeciwmgielne ? Czy jest konieczność zabawy w moduły itp?

Audiczka jest z rocznika 2003 ale końcówka grudnia, modelowo już 2004 rok. 

Kod włącznika 8e0941531b01b. 

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przy zakupie mojej ślicznotki zauważyłem od razu po wejściu do samochodu, że włącznik świateł był zmieniany. Posiadam włącznik świateł z pozycją AUTO, który działa bez problemu. Chodzi mi głównie o to, że gdy jest jasno, świecą się tylko światła z tyłu. Gdy robi się ciemno zapalają się światła mijania. Czy jest możliwość przerobić, zmostkować jakieś przewody tak, aby za dnia jak jest jasno świeciły się pozycje lub światła przeciwmgielne ? Czy jest konieczność zabawy w moduły itp?
Audiczka jest z rocznika 2003 ale końcówka grudnia, modelowo już 2004 rok. 
Kod włącznika 8e0941531b01b. 
 
Pozdrawiam !

JESLI masz zmianę świateł, to i lusterko powinno być z fotochromem. Podłącz najpierw Vaga i podaj błędy i kodowanie mce.
W nocy pozycyjne świecą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest jasno to nic nie powinno się świecić, a co do drugiej czesci pytania tego raczej nie uda się zaświecić halogenów ani innych świateł przez same mostkowanie pinów. Najlepiej kup moduł drl i zrób "światła dzienne" z długich (30% ich mocy)

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorio, w nocy świecą normalnie, fotochrom działa idealnie.

Łukasz, dziękuję. Właśnie obawiałem się, że będę musiał się w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...