Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak poznać czy żarnik jest przepalony ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam od roku taki zestaw Zestaw HID H7/6000k i dziś jeden żarnik przestał świecić, po czym mogę poznać czy się przepalił czy może też jakiś problem leży w przetwornicy ? Aby się przepalił troche dziwne mi się to wydaje bo ma dokładnie 12 miesięcy, a chyba troche więcej powinny wytrzymywać żarniki.

Opublikowano

zamień może żarnik z tym działającym :>

Opublikowano

tak jak kolega napisał pozamieniaj żarniki i zobacz czy bangla.

Opublikowano

Niby wcześniej przed przepaleniem powinien barwe zmieniać :mysli:

Może cos z przetwornicą, w Hidach lubią się sypać.

Opublikowano

Niby wcześniej przed przepaleniem powinien barwe zmieniać :mysli:

Może cos z przetwornicą, w Hidach lubią się sypać.

Dokładnie tak na ogół jest.

A jaki to zestaw jest?

Coś przyzwoitego czy jakiś "chińczyk"

Opublikowano
  • Autor

Oj zebym to ja wiedział czy to chińczyk :) kosztowal 240 zł

Zamienie żarniki i zobaczymy czy to tylko żarnik czy przetwornica.

Opublikowano

spróbuj poruszać kablami , czasami kable dają wiele do życzenia w niektórych zestawach HIDów :wink4:

Opublikowano

240zł to raczej nic z górnej półki :gwizdanie:

stawiam na przetwornicę, ale poczekajmy na efekt podmianki :wallbash:

Opublikowano

240zł to raczej nic z górnej półki :gwizdanie:

stawiam na przetwornicę, ale poczekajmy na efekt podmianki :wallbash:

No na pewno to produkcja skośnookich :> :gwizdanie:

Też myślę, że może być to przetwornica..

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hej dopiero teraz bo nie miałem czasu, zmierzyłem napięcie wyjściowe z przetwornicy i w jednym z wyjść nie ma w ogóle napięcia (zaznaczone na obrazku). Co z tym zrobić ?

2.jpg[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 16:53_________________________________________________Przepraszam, źle zaznaczyłem strzałką - ma być na tym drugim - czyli na tym kablu który idzie bezpośrednio do żarnika.

Opublikowano

Kolego - miejsce, które zaznaczyłeś, to jest właśnie zasilanie przetwornicy, a na tym drugim, to się nawet nie waż podłączać czegokolwiek - tam jest 23kV!!!

Opublikowano
  • Autor

Ups to nie wiedziałem, to jak sprawdzić czy przetwornica jest dobra ? Musiałbym mieć miernik z zakresem do min. 25kV chyba ?

Opublikowano

Niby wcześniej przed przepaleniem powinien barwe zmieniać :mysli:

Może cos z przetwornicą, w Hidach lubią się sypać.

Jarko jak żarnik zmienia barwe przed przepaleniema mam całą ori instalacje i lewa strona świeci słabiej wogóle mi sie to nie podoba bo słabo świeci ten moj zenon .... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Hej to co pozostaje mi kupic przetwonice ?

Opublikowano

Pozostaje Ci wymienić zestaw na gwarancji, o ile jeszcze ją masz albo kupić nową przetwornicę, ewentualnie wywalić spawarki.

Opublikowano

HID- y. Dał Tobie ktoś tym kiedyś np. na progu zwalniającym po oczach? Widocznie nie :gwizdanie:

Opublikowano

Niby wcześniej przed przepaleniem powinien barwe zmieniać :mysli:

Może cos z przetwornicą, w Hidach lubią się sypać.

Jarko jak żarnik zmienia barwe przed przepaleniema mam całą ori instalacje i lewa strona świeci słabiej wogóle mi sie to nie podoba bo słabo świeci ten moj zenon .... :confused4:

No jak wcześniej oba dawały jednakową barwę światła, a teraz jedna zmieniła kolorek to nastaw sie że w penym momencie może całkiem przestać świecić. Pomyśl o zakupie nowego :)

Hej to co pozostaje mi kupic przetwonice ?

Jak masz juz rok taki zestaw to pewnie gwarancji brak... I jeszcze z allegro...

Hmmm, chyba trza nowa kupić :confused4:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 15:48_________________________________________________

HID- y. Dał Tobie ktoś tym kiedyś np. na progu zwalniającym po oczach? Widocznie nie :gwizdanie:

Ale że co, bo nie kumam :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok kupiłem nową przetwornicę - wymieniłem i jest ok ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.