Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stag 4 ECO Audi A4 B5 1.8T jak diagnozować, co poprawić?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam jak tytule chce w tym wątku opisać jaką instalacje posiadam i czy w ogóle jest poprawnie podłączona, czy na coś zwrócić uwagę.
Przebieg na LPG ok 40kkm i dokładnie 5 rok.
Z instalacją mam jakieś problemy, były błędy sondy za kat, po wymianie już cisza, ale wypadanie zapłonu przez co cewke wymieniłem i na chwilę był spokój a teraz problem znowu powraca czasem.
Tak więc na foto papier z czego się składa moja instalacja.
zamawiłem interfejs USB wtyk 7. Jeszcze nie wiem jak to obsłużyć.
Pozdrawiam i zachęcam do pomocy !
 

Zoom in (real dimensions: 576 x 1024)11358164_20171211_144852.jpg
 
Loading...
Zoom in (real dimensions: 576 x 1024)11358166_20171211_144846.jpg
 
Loading...
Zoom in (real dimensions: 1024 x 576)11358167_20171211_144843.jpg
 

Zoom in (real dimensions: 1024 x 576)11358052_20180323_104008.jpg
 

Zoom in (real dimensions: 576 x 1024)11358051_20180406_125516.jpg
Opublikowano

Temat bardziej nadaje się na lpg-forum. Z tego co widać to instalacja jest "rzucona" pod maskę i wtryski acw01 trochę za słabe do 1.8t. Pewnie da się to wystroić ale szału przy takim zestawieniu nie będzie. Reduktor niby do 150km ale spokojnie daje rade przy o wiele wyższych mocach, przynajmniej u mnie :P

Wypadania zapłonu możesz mieć przez wtryskiwacz/wtryskiwacze gazowe. Może czas już je przeczyścić. Ac są rozbieralne.

Opublikowano
  • Autor

Sam mogę je jakoś rozebrać i wyczyścić? 

Opublikowano

A myślałem, że u mnie 12 letnia instalacja byle jak założona, ale u Ciebie widzę po najmniejszej linii oporu. nie wiem, czy nie lepiej będzie Ci na forum lpg poszukać kogoś ogarniętego w Twojej okolicy, żeby rzucił na to okiem.

Opublikowano
3 godziny temu, Marcin Gugu33 napisał:

Sam mogę je jakoś rozebrać i wyczyścić? 

Powinieneś dać radę, wskazówki na pewno znajdziesz na wspomnianym wcześniej forum.

Jeśli chcesz sprawdzić czy za wypadanie zapłonu odpowiada wtryskiwacz to zamień wężyki i wtyczki miejscami między dwoma wtryskami. U Ciebie proste ,bo wszystko na wierzchu :P

Opublikowano
  • Autor

W niedziele przed strojeniem AFR okazało sie że w moim Ac 01 stoi wtrysk.. mieliśmy nową listwe LPGtech Yeti, ktorą od razu rozwiercil Adan do bodajze 2,5 i wtedy wszystko stroiliśmy i bajka, 200km/h na LPG bez problemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.