Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi do oceny 1.8T BFB


Kris38

Rekomendowane odpowiedzi

Turbo późno wstaje (ale temat już raczej znany :P ), a tak to w normie. Lpg ciut na bogato wystrojone ale też mieści się w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi sprawdzić szczelność bo przepływka  mogłaby pokazywać deko więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek70 napisał:

Nie zaszkodzi sprawdzić szczelność bo przepływka  mogłaby pokazywać deko więcej.

133 na PB w serii to mało? Na lpg zawsze mniej pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przem8 heheh pamiec masz mega dobra widze :)

słuchaj za tydzien pojdzie głowica do robty bo cofa mi i wywala zaplony , obroty faluja na jałowym wiec pewnie gniazda zaworowe sa wywalone.

od razu sprobuje wziac turbo i gruszke i jechac zeby mi dobrze ją ustawili w zakladzie gdzie robia turbiny tym wakułomterem czy czyms takim

mysliscie ze turbo da rade po remoncie glowicy pociagnac jakis program na 200km? (wtryski 380cc+dp+dsmic) jest z turbina wszystko ok>?

ostatnio przeplywka mi pokazywala wiecej bo jakies 136/139gs teraz wyszlo mniej ale i turbo ostanio mi np przy 2400obr ladowalo troszke wiecej niz teraz moge dac stary log turba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kris38 napisał:

mysliscie ze turbo da rade po remoncie glowicy pociagnac jakis program na 200km? (wtryski 380cc+dp+dsmic) jest z turbina wszystko ok>?

Jak już się bawić to włożyć turbo i wtryski z bexa. Wtedy spokojnie z zapasem obsłuży 200 koni. Na tej turbinie więcej jak 190-200km nie zrobisz.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, przem8 napisał:

133 na PB w serii to mało? Na lpg zawsze mniej pokazuje

Jak na 159 koni to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpg sprbowac stroic jeszcze?

nio wiem zeby nie remont glowicy to wrzucilbym hybryde a tak beda spore koszta remontu glowicy i narazie turbo zostanie takie jak jest , zawsze i maly sofcik na te 190-200km bedzie juz duzo lepiej jezdzil niz seria 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek70 napisał:

Jak na 159 koni to ok.

Na prawdę wierzysz, że ten słynny wzór określania mocy po przepływie sprawdza się w 100% ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kris38 napisał:

lpg sprbowac stroic jeszcze?

Ja bym tak zostawił póki co. U siebie jak robiłem jakiś czas temu logi to wyszło podobnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, przem8 napisał:

Na prawdę wierzysz, że ten słynny wzór określania mocy po przepływie sprawdza się w 100% ? 

No może nie na 100% ale wierzę. Czegoś trzeba się trzymać.   ? 

U mnie się sprawdza.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest u mnie to ze podnosi mi obroty na jałowym , przerwa jest w pracy silnika i zapłony cofa na różnych cylindrach :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...