Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A może by tak spot wojewódzki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, impackt napisał:

pewnie koło 30 zł

To daj znać co i jak ?

Opublikowano
  • Autor

No to wygląda na to, że jesteśmy wstępnie na ten lipiec 7-8 ugadani. Mi by lepiej pasowało na 8, ale 7 też tylko popołudniu. Musimy się określić wszyscy co do dnia i można by zrobić jakieś ogłoszenie ? Tak, żeby dotarło info do większej ilości osób :P :)

 

Opublikowano

Podejrzewam że może wiekszości pasować 7 bo to sobota i wogule ... ale jak też ktoś będzie szedł na Dubit też można się styknąć juz na samej imprezie..

I raczej po poludniu...

Edytowane przez Adam87

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 14.05.2018 o 14:48, kamil-vag napisał:

No to wygląda na to, że jesteśmy wstępnie na ten lipiec 7-8 ugadani.

Ktoś coś konkretniej też niech się wypowie...

Opublikowano
W dniu 28.05.2018 o 12:30, Adam87 napisał:

Ktoś coś konkretniej też niech się wypowie...

Na dziś 7 - 8 lipiec OK. Jeżeli uda się na tak dużej imprezie jak Dubit zorganizować jakiś parking to spoko.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
6 godzin temu, kamil-vag napisał:

Pytanie gdzie my tam większą grupą zaparkujemy ,bo z tego co wiem to parkingi na terenie targów będą zajęte przez drifty i stunty więc może być problem z parkowaniem na terenie.

Opublikowano
Godzinę temu, karol1981 napisał:

Pytanie gdzie my tam większą grupą zaparkujemy ,bo z tego co wiem to parkingi na terenie targów będą zajęte przez drifty i stunty więc może być problem z parkowaniem na terenie.

@impackt mówił że coś ogarnie to miejmy nadzieję że da rade?

Opublikowano

Panowie temat w toku, ale wszyscy będą musieli się zmobilizować, dostaniemy swoją strefę na parkingu teraz walczę o wejściówki 

Opublikowano
13 minut temu, impackt napisał:

Panowie temat w toku, ale wszyscy będą musieli się zmobilizować, dostaniemy swoją strefę na parkingu teraz walczę o wejściówki 

No to pięknie z parkingiem :good:

A wejściówki w jakim sensie załatwiasz?? To nie jest tak że poprostu przychodzimy płacimy i wchodzimy?????

Opublikowano

jest już osobny wątek, parking i bilety dla klubowiczów ogarnięte. Teraz musimy się ogarnąć i przyjechać dobrą liczbą to na przyszły rok będzie ze wszystkim łatwiej! 

Opublikowano

No to pięknie :oklasky:

Opublikowano
21 godzin temu, impackt napisał:

jest już osobny wątek, parking i bilety dla klubowiczów ogarnięte. Teraz musimy się ogarnąć i przyjechać dobrą liczbą to na przyszły rok będzie ze wszystkim łatwiej! 

Brawo ty ?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

To jak Panowie.. organizujemy coś blisko świąt Bożego Narodzenia???

Opublikowano
  • Autor

Tylko żeby się zebrało trochę chłopa :P tyle się widzi tych A4 na drodze... A tak naprawdę nie mam w Ostrowcu nikogo znajomego do spotów :P

Opublikowano

I jak Pany? Bedzie cos? ?

Opublikowano
  • Autor

A 11 listopada ? Tylko mam 1 zmianę ? i byśmy może pod ten Święty Krzyż podjechali ? ? ? Jak Wam pasuje... do 15.00 bym tam dojechał ^^

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta.....

................

 

Opublikowano

Swieta swieta.... I po swietach.... A na spocie 3 osoby ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

WITAM . Nie jestem tu długoletnim klubowiczem ale ulubieńcem tej marki .Jeśli macie pomysł na jakieś  spotkanie w Świętokrzyskim to chętnie . Pozdrawiam .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.