Skocz do zawartości
IGNOROWANY

modul komfortu 8E0959433CP schemat


fabian.82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam?

mam taki problem bo zmienilem modul komfortu, poprzedni byl zalany. Pojawil sie problem z domykaniem szyberdachu i szyb z pilota klapa bagaznika tez sie nie otwiera z pilota i do tego po zamknieciu auta po ok 2 min migaja wszystkie kierunkowskazy.

Mecanik rozklada rece?.Jest ktos w stanie pomoc?

 
  •  
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fabian.82 napisał:

Witam?

mam taki problem bo zmienilem modul komfortu, poprzedni byl zalany. Pojawil sie problem z domykaniem szyberdachu i szyb z pilota klapa bagaznika tez sie nie otwiera z pilota i do tego po zamknieciu auta po ok 2 min migaja wszystkie kierunkowskazy.

Mecanik rozklada rece?.Jest ktos w stanie pomoc?

 
  •  

Jak migają kierunkowskazy to może alarm sie uruchamia? Sprawdźcie vagiem kodowania. Możliwe że wystarczy wykodować alarm, zakodować funkcje których brakuje i po sprawie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mowil mechanik to jest fabryczny alarm

niby kodowal ale nic nie wchodzi poprostu oduca kazde kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy mam pytanie czy posiada ktos schemat wiazek kabli ktore wchodza z kostkmi do modulu chodzi o opis ktory za co odpowiada

mam a4 b7 z auto alarmem ciagle wyskakuje blad alarmu a po wyciagnieciu komfortu od wiazki ktora idzie do modulu mam dwa uciete i podejrzewam ze to od tego, po zamknieciu auta mijaja dwie minuty i migaja kierunkowskazy ale syrena nie wyje a i do tego nie domyka szyb i szyberdachu?

na elektrykow wydalem juz kupe kasy i kazdy rozklada rece?

pomozcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś kolego, że wymieniałeś tylko sam moduł, więc wiązkę w takim stanie jakim masz teraz miałeś i poprzednio, z tego co opisujesz różnica wg mnie musi być tylko w kodowaniu modułu komfortu, zakładam, że moduł został poprawnie zaadoptowany do nowego auta, można spróbować odłączyć aku na kilka minut i spróbować ponownie kodowania ewentualnie zmienić lapka/kabel/soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcellus napisał:

Pisałeś kolego, że wymieniałeś tylko sam moduł, więc wiązkę w takim stanie jakim masz teraz miałeś i poprzednio, z tego co opisujesz różnica wg mnie musi być tylko w kodowaniu modułu komfortu, zakładam, że moduł został poprawnie zaadoptowany do nowego auta, można spróbować odłączyć aku na kilka minut i spróbować ponownie kodowania ewentualnie zmienić lapka/kabel/soft.

tak dokladnie byl wymieniony sam modul i podpiety pod wiazke ktora juz byla w aucie

sproboje jak piszesz z akumulatorem i zmiana lapka

dziekuje za odzew kolego napewno dam znac czy sie uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...