Skocz do zawartości
IGNOROWANY

swap z 2,5 na 1,9 tdi


krzynowek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chodzi o swap mam w planach kupić takie auto gość jeszcze kończy silnik wrzucać a nie chce pchać się na mine, ponieważ jest skrzynia 6 biegowa i napęd quatro czy silnik 1.9 tdi 130 km nie będzie za słaby żeby nie wajchować albo żeby silnik zzaraz nie prosił o wyjście bo cały czas będzie pod mega obciązeniem? bo jak to ma jechać jak rower albo ciągnik to nie wiem czy warto sie pchać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 130 AVF to piękna jednostka naprawdę szybka miałem w B6 avant 2004 FWD. Teraz mam 2.5 BAU 180 i TipTronic i Q - do tego nie ładowałbym 1.9 130 ale już bez tiptronica to chyba będzie miodzio. Musiałbyś się przejechać. Masz jak zeskanować błędy po SWAPIE? Immo Ci zakoduje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo zostało usunięte, powiedział że dużo zabawy i duży koszt by tego był bo licznik i wgl trzeba robić z tego co mówił, dlatego go usunał, błedów nie pokazuje póki co, także zobaczymy bo robił kompletny remont jak już ten silnik leżał tłoki pierścienie uczelniacze nowe, ogółem wydaje się spoko oferta tylko sie zastanawiam jak 6 skrzynia w quatro z 2,5 które miało 180 seryjnie a w tym aucie po chipie 210 koni będzie sobie radziło te 1,9 tdi 130 km bo jednak różnica jest spora, a na tym 2,5 szło ładnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2018 o 09:17, krzynowek napisał:

zastanawiam jak 6 skrzynia w quatro z 2,5 które miało 180 seryjnie a w tym aucie po chipie 210 koni będzie sobie radziło te 1,9 tdi 130 km bo jednak różnica jest spora, a na tym 2,5 szło ładnie 

 

nie masz się o co martwić jakoś to się bedzie odpychać w końcu ludzie robią swapy quattro od 2,5tdi pod zwykła 1.9 :) a z czasem zrobisz dobry program i bedzie się fajnie jezdzić:)

ja jezdzę na zestawie zamontowanym od 1.9 quattro ale szukam juz coś od 2,5 badź 3.0 tdi bo mam program i jakoś taka za krótka ta skrzynia się zrobiła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale patrz takze na NM a nie tylko konie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...