Skocz do zawartości
IGNOROWANY

***Sprzedane*** [B6 BEX] B6 "Smerfetka"- 1.8t BEX S-Line Sprintblau


Venovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Padłem, jak się można było spodziewać, ofiarą zatartego mechanizmu wycieraczek :(

Kupiłem zamiennik z alle oczywiście, niestety Pan zadzwonił i stwierdził że ma sam pałąk bez tych "łapek". Mówię no ok wysyłaj pan bo deszcz pada a ja bez wycieraczek, stanęły całkiem. A właśnie na sworzniach się zapiekło- znany problem. 3.jpg

Wymontowałem, powyzywałem,kurr... ręki nie da się ręki nawet wsadzić, wstawiłem nowy. Bym się tak do Inglostadt przejechał i porozmawiał sobie z tymi co to projektowali. 2 letnie dziecko ręki by tam nie wsadziło -.-

Starego jarzma od strony pasażera prawie nie mogłem ruszyć nawet mocując pałąk w imadle :facepalm:

Ale jest nowy, śmiga i jak na razie wszystko ok.

4.jpg

Jak się plany zmienią i Smerfi jednak zostanie to będę przez zimę zbierał graty i od wiosny zaczynam ostro z robotą- quattro musi w końcu wlecieć... :D

Serce boli ale muszę założyć zima aka. bieda setup, bo już temperatury spadły poniżej zera w mojej okolicy w godzinach porannych. Jak będę zakładał, odmaluję sobie zaciski sprawdzę czy gdzieś rudej przyjaciółki nie ma, jakieś pstryki porobię.

 

Jak już piszę to zapytam może ktoś wie, bo do zwykłych stalaków nie można dystansów stosować, a do strukturalnych ktoś wie? Traktujemy to tak samo jak normalną stalową felgę nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowny kolor :) Mam pytanko, jak kupowałeś ten grill to ramka jest zintegrowana z miodem czy można ją wyjąć? Też bym chciał taki grill ale nie chce czarnej ramki :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2019 o 15:04, Patryks25 napisał:

Cudowny kolor :) Mam pytanko, jak kupowałeś ten grill to ramka jest zintegrowana z miodem czy można ją wyjąć? Też bym chciał taki grill ale nie chce czarnej ramki :P 

Tak, ramka jest zintegrowana. Dlatego jest p&p. Wyciągasz stary grill i wkładasz nowy. Z tego co pamiętam tam gdzie kupowałem, przez internet oczywiście, były różne warianty do wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patryks25 napisał:

Był miodek z chrom ramka? Właśnie w ori można tą ramkę wyjąć bez problemu dlatego pytam :)

Wysłałem PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, niestety z ogromnym bólem serca, wystawiłem swoją Audi na sprzedaż. Gdyby ktoś szukał sprawdzonego, zadbanego egzemplarza- zapraszam. Postaram się dodać na forum ofertę sprzedaży. Gdyby ktoś chciał- na popularnym serwisie (Zaczynającym się i kończącym na O) jest oferta wystawiona.

Powód jest prozaiczny- będę z lubą kupował mieszkanie i dość szybko potrzebujemy dużej ilości gotówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko sprzedane. Pojechało na drugi koniec Polski i mam nadzieje, że będzie służyło tak dobrze jak i mi :D

Temat można zamknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...