Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 avant 2.0 tfsi quattro [BGB] 2005r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

jestem właścicielem od 2 tyg , do tej pory wymieniłem tarcze przód tył + klocki , filtr powietrza paliwa i oleju + 5w30 

Na co zwracać uwagę , co mogę zmienić by ulepszyć osiągi auta , jakieś porady wskazówki miłe widziane 

Pozdrawiam  wszystkich forumowiczów , i z góry dzięki za informacje , oczywiście odwdzięczę się tym samym   : )

Opublikowano

Rozrząd + łańcuch,płyny, czyszczenie smoka, odma i zawór dv tak na początek.

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Carrneiro napisał:

Rozrząd + łańcuch,płyny, czyszczenie smoka, odma i zawór dv tak na początek.

Dzięki Za info rozrząd wymieniony był 40 tys temu płyny zrobione , z reszta zobaczę w przyszłym miesiącu 

Opublikowano

Łańcuch + napinacz, zerknij też na popychacz pompy paliwa.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Skypl napisał:

Łańcuch + napinacz, zerknij też na popychacz pompy paliwa.

Dzięki za info zerknę w przyszłym tyg 

Opublikowano

Jesli łańcucha nie słychać to po co go ruszać ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, dami8705 napisał:

Jesli łańcucha nie słychać to po co go ruszać ?

Łańcuch i napinacz ok , możliwe ze muszę go przeciągnąć pare razy do 4-5.5k obrotów może wtryski się odmulom

Opublikowano
W dniu 28.05.2018 o 21:02, dami8705 napisał:

Jesli łańcucha nie słychać to po co go ruszać ?

A gdzie było zaznaczone, że łańcucha nie słychać?

Opublikowano
  • Autor

Temat zamknięty , autem jeździłem zbyt słabo dynamicznie . Przeciągnąłem pare razy i wszystko ok 

Opublikowano
52 minuty temu, Barszczyku napisał:

Temat zamknięty , autem jeździłem zbyt słabo dynamicznie . Przeciągnąłem pare razy i wszystko ok 

Nie zamykaj tematu tylko go otwórz porządnie ?

Wrzuć zdjęcia fury, jakie wyposażenie, jakie plany co do autka itp ?

Edytowane przez qruku

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.06.2018 o 14:32, qruku napisał:

Nie zamykaj tematu tylko go otwórz porządnie ?

Wrzuć zdjęcia fury, jakie wyposażenie, jakie plany co do autka itp ?

Postaram się to zrobić na dniach : )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.06.2018 o 14:32, qruku napisał:

Nie zamykaj tematu tylko go otwórz porządnie ?

Wrzuć zdjęcia fury, jakie wyposażenie, jakie plany co do autka itp ?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Barszczyku napisał:
W dniu 4.06.2018 o 14:32, qruku napisał:

Nie zamykaj tematu tylko go otwórz porządnie ?

Wrzuć zdjęcia fury, jakie wyposażenie, jakie plany co do autka itp ?

205cu4w.jpg

2agrgns.jpg

2rp64j6.jpg

Zrobione sprzęgło , sprężyny tył , vacum pompa tarcze klocki przód tył filtry paliwa oleju powietrza , 

w planach zamontować radio z ekranem i navi kamerkę cofania ( lusterko ) , w przyszłym tyg jadę na hamownie zobaczyć co tam siedzi 

Po wymianie rozrządu ktoś słabo spasował zderzak tym tez muszę się zająć 

Do zrobienia jeSzcze pływak i tylna wycieraczka 

Z wizualnych aspektów musze wyglinkowac i wypolerować auto , + jakieś lepsze Fele

Edytowane przez Barszczyku

Opublikowano

Witaj w klubie :D

Ładna sztuka, fajnie, że quattro i manual.

Btw. Łańcuch zmiennych faz z napinaczem był wcześniej wymieniany?

Jakie tarcze i klocki wrzuciłeś?

Bezawaryjności i dużo frajdy z jazdy życzę!

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, black4 napisał:

Witaj w klubie :D

Ładna sztuka, fajnie, że quattro i manual.

Btw. Łańcuch zmiennych faz z napinaczem był wcześniej wymieniany?

Jakie tarcze i klocki wrzuciłeś?

Bezawaryjności i dużo frajdy z jazdy życzę!

Pozdrawiam

Witam 

Z tego co mi wiadomo chyba nie lecz muszę w książce serwisowej poszukać , tylko ze auto ze Szwecji jest może być problem ze zrozumieniem treści , ale od czego jet wujek gogle . 

Tarcze i klocki przód zimmerman 

tyl ate 

Opublikowano

Ok, dzięki za info!

Niech się fura dobrze sprawuje,

Hey!

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, black4 napisał:

Ok, dzięki za info!

Niech się fura dobrze sprawuje,

Hey!

Dzięki Wielkie 

z fartem Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.