Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio wrzuciłem temat  z klekotem silnika po wymienianie oleju filtrów paliwa oleju i powietrza , według książek serwisowych był lany 5w30 . W tle pojawia się metaliczny klekot jakby wtrysków , moje pytanie jaki rekomendujecie olej i czy może miało to wpływ na prace silnika 

Opublikowano

Mamy rozumieć że przeczytałeś cały w/w wątek który jak "byk" wisi o olejach do tego silnika i masz jeszcze jakieś wątpliwości co jest polecane ?

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, qruku napisał:

Mamy rozumieć że przeczytałeś cały w/w wątek który jak "byk" wisi o olejach do tego silnika i masz jeszcze jakieś wątpliwości co jest polecane ?

Wiesz tam są zdania podzielone , a myślałem ze akurat indywidualnie po tym co opisałem będą jakieś konkluzje i wątki wiec nie wiem skąd to ofensywne podejście , nie spodziewałem się takiej rekacji szczerze mówiąc 

Opublikowano

Przemku,

jeżeli poczułeś się urażony to sory ale nie taki miałem zamysł.

Wracając do tematu to raczej nie wymyślimy nic nowego bo 2.0 tfsi tak sobie metalicznie brzmi i cyka.

Zalej go po prostu dobrym olejem i obserwuj, tutaj nie ma złotego środka. Każdy i tak ma swoje opinie i upodobania co do olejów.

Z przytoczonego wątku polecam LM 5w40 SHT, Motul Xcess 5w40 albo Millers Oils CFS 5w40.

W tamtym wątku są zdania podzielone; tutaj ktoś Ci poleci jeszcze coś innego i też będą zdania podzielone ?

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, qruku napisał:

Przemku,

jeżeli poczułeś się urażony to sory ale nie taki miałem zamysł.

Wracając do tematu to raczej nie wymyślimy nic nowego bo 2.0 tfsi tak sobie metalicznie brzmi i cyka.

Zalej go po prostu dobrym olejem i obserwuj, tutaj nie ma złotego środka. Każdy i tak ma swoje opinie i upodobania co do olejów.

Z przytoczonego wątku polecam LM 5w40 SHT, Motul Xcess 5w40 albo Millers Oils CFS 5w40.

W tamtym wątku są zdania podzielone; tutaj ktoś Ci poleci jeszcze coś innego i też będą zdania podzielone ?

Dzięki za odpowiedz : )

Zroie  na nim pare tys km i zmienię na 5w40 LM , zobaczę jaka różnica będzie 

Nie ma co ukrywać temat rzeka , jedyne co to próbować i patrzeć na skutki .

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Możesz jeszcze zalać jakiś 0W40 np Millersa,Liqui Moly,Motul,Castrol,Mannol itp.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Hołowczyc20 napisał:

Możesz jeszcze zalać jakiś 0W40 np Millersa,Liqui Moly,Motul,Castrol,Mannol itp.

Spoko miałem 5w30 spróbuje później 5w40 jeżeli będę dalej próbował to następnie 0w40 dzięki za info 

Opublikowano
23 minuty temu, Barszczyku napisał:

Spoko miałem 5w30 spróbuje później 5w40 jeżeli będę dalej próbował to następnie 0w40 dzięki za info 

Jeśli lubisz dynamiczną jazdę to możesz też zalać Motul Sport Ester 5W50.

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, afroo. napisał:

Jeśli lubisz dynamiczną jazdę to możesz też zalać Motul Sport Ester 5W50.

Dzięki wielkie za info 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.