Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wysokie spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gosiaa. Zagadaj na PW z kolega Michał. On jest również z Radomia i deklarował (np tutaj http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7581&start=120), że ma VAGa - na pewno pomoże :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

wit.s, Wielkie dzięki...jestem właśnie jutro umówiona z jakimś kolegą znajomego odnośnie diagnostyki VAGiem...Jak to nie wypali odezwę się pod wskazanym adresem:))

Opublikowano
Przebieg jest sprawdzony (224 tys.) w serwisie VW
Z tym to mnie zaskoczyłaś?!?! mi powiedzieli że z tym tylko do Audi, chyba że połączali VAG i z komputera sprawdzali, niby w dieslu gdzieś siedzi prawidłowy przebieg nawet pomimo kręcenia. Wiem że ASO VW i Audi by ze sobą nie konkurować mają różne ograniczenia w serwisowaniu konkurencyjnej marki - tak wygląda w teorii.
Opublikowano

przebieg to masz sporawy jak na 2001 rok - 44 tyś na rok

Opublikowano
przebieg to masz sporawy jak na 2001 rok - 44 tyś na rok
To w Niemczech średni przebieg TDI-ka kupionego na firmę lub b. często używanego prywatnie. Wiec mnie to nie dziwi. Lepiej kupić takiego co ma tyle nalatene po autobahnie niż 120 tyś w mieście.
Opublikowano
przebieg to masz sporawy jak na 2001 rok - 44 tyś na rok
To w Niemczech średni przebieg TDI-ka kupionego na firmę lub b. często używanego prywatnie. Wiec mnie to nie dziwi. Lepiej kupić takiego co ma tyle nalatene po autobahnie niż 120 tyś w mieście.

w takim przypadku to masz świętą rację :wink:

Opublikowano

Jak na TDi to faktycznie spalanie spore, a co do przebiegu to mnie nie dziwi w końcu ludzie po to kupuje się TDi by tym jeździć.

Opublikowano
przebieg to masz sporawy jak na 2001 rok - 44 tyś na rok

nie duzy ... tylko prawdziwy ... :wink:

Opublikowano

Mi też średnia roczenego przebiegu wychodzi 40tys. - Szwajcaria. Norma... :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

Michał, No i jestem po diagnostyce....i dlaczego mnie nie dziwi, że wszystko jest 'niby' okey;( Wszystko idealnie wskazuje...To tak samo jak z moim poprzednim autem - zbyt dużo paliło a komputery wskazywały albo stan idealny albo za każdym razem inny błąd. Zobaczę jak będzie się sprawował po jutrzejszej wymianie olaju i filtrów. A co przebiegu - to nie było problemu ze sprawdzeniem w VW:) i też wolę większy przebieg (ale prawdziwy) niż zaniżony komputerowo ;)) Pozdrawiam

...oleju - miało być

Opublikowano

a ja jak by mi spalal 5l na 100km to i tak wydawalo by mi sie ze to duzoo.a spokojnie to ja nie jezdze i 8l napewno lyknie

Opublikowano
. A co przebiegu - to nie było problemu ze sprawdzeniem w VW:) i też wolę większy przebieg (ale prawdziwy) niż zaniżony komputerowo ;))

Spotkałem już kilka osób które stwierdziły że kupując auto wolały by żeby licznik był cyknięty,tak żeby było ponizej 200kkm :wink:

Wymień filtry, lej "gnojówę" i lataj :a4fan:

A i zapraszamy do odwiedzenia tego tematu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7581&start=120 ,może niebawem się jakiś spocik wyklaruje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Michał, Właśnie jestem po wymianie wszystkich możliwych filtrów oraz oleju...a teraz go sprawdzę;)

Dzięki za info o spocie...miło by było się wymienić doświadczeniami 'na żywo';)) i posłuchać dobrych wskazówek:) Czy Wy się tam już wszyscy znacie?? :wink:

Opublikowano
Michał, Właśnie jestem po wymianie wszystkich możliwych filtrów oraz oleju..

a zawsze tankujesz gnoj na tej samej stacji .... :question:

Opublikowano
  • Autor
Michał, Właśnie jestem po wymianie wszystkich możliwych filtrów oraz oleju..

a zawsze tankujesz gnoj na tej samej stacji .... :question:

Tankuję na tej samej stacji (Orlen) ale czy to dobre paliwo to nie mam porównania. A jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?...

Co do mojego spalania to po wymianach udało mi się sprawdzić je na trasie i wyszło rewelacyjnie (żeby nie powiedzieć, że książkowo;) - 5l/100km...oby zadowalający rezultat wyszedł jeszcze po mieście;) Pozdrawiam...

Opublikowano
Michał, Właśnie jestem po wymianie wszystkich możliwych filtrów oraz oleju..

a zawsze tankujesz gnoj na tej samej stacji .... :question:

Tankuję na tej samej stacji (Orlen) ale czy to dobre paliwo to nie mam porównania. A jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?...

Co do mojego spalania to po wymianach udało mi się sprawdzić je na trasie i wyszło rewelacyjnie (żeby nie powiedzieć, że książkowo;) - 5l/100km...oby zadowalający rezultat wyszedł jeszcze po mieście;) Pozdrawiam...

czyli wszystko w normie ... :wink:

zalej jeszcze dobry gnoj (BP Ultimate/Shell V-Power) i juz .... po temacie ... :twisted:

Opublikowano
Michał, Właśnie jestem po wymianie wszystkich możliwych filtrów oraz oleju..

a zawsze tankujesz gnoj na tej samej stacji .... :question:

Tankuję na tej samej stacji (Orlen) ale czy to dobre paliwo to nie mam porównania. A jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?...

Co do mojego spalania to po wymianach udało mi się sprawdzić je na trasie i wyszło rewelacyjnie (żeby nie powiedzieć, że książkowo;) - 5l/100km...oby zadowalający rezultat wyszedł jeszcze po mieście;) Pozdrawiam...

czyli wszystko w normie ... :wink:

zalej jeszcze dobry gnoj (BP Ultimate/Shell V-Power) i juz .... po temacie ... :twisted:

te bezsiarkowce mają sens jeśli przynajmniej ze 3 razy z rzędu do pełna się zaleje. Inaczej to tylko mniej drobnych w kieszeni.

Opublikowano
Co do mojego spalania to po wymianach udało mi się sprawdzić je na trasie i wyszło rewelacyjnie (żeby nie powiedzieć, że książkowo;) - 5l/100km...oby zadowalający rezultat wyszedł jeszcze po mieście;)

No proszę,czekamy na na wynik spalania z jazdy po miescie :wink:

Co do paliwka,idź za radą kolegi Spanky i tankuj dobry "gnój"na sprawdzonych stacjach :a4fan:

Opublikowano

Jak widzę Gosia ma podobny problem... U mnie spalanie wychodzi troszke mniejsze ale na trasie przy spokojnej jeżdzie 6,8l/100 t otroszkę duzo!!! Odwiedziny w serwisie nic nie pomogły.. na komputerze nic nie wykazuje, jeżdzi dobrze, nie dymi itp. wiec rozkładaja ręce. Filtry, oleje, rozrząd wymienione... juz nie mam pomysłów. Możę macie jakieś?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 21-03-2007, 15:29 ]

regulamin przejrzyj proszę

Opublikowano
tym to mnie zaskoczyłaś?!?! mi powiedzieli że z tym tylko do Audi

VW też jest w tym systemie i mogą o Audi info wyszukać (bez VAGa) odczytywać jeśli tylko nie jest z...Austrii i ich się zmusi często.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.