Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wysokie spalanie


gosiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze do tego tematu swoje doświadczenie. Proponuję sprawdzić czy nie blokują Wam zaciski szczególnie w tylnych kółkach. Miałem taki problem. Podczas jazdy nie miałem objawów ściągania czy coś w tym stylu. Zastanowiła mnie sprawa, że po dojechaniu do skrzyżowania i puszczenia hamulca nawet na małej pochyłości autko stało a powinno się toczyć. Przy wymianie klocków rozruszałem tłoki w zaciskach i tym sposobem zostaje mi około literka na 100km w zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja niunia ostatnio wyszla 5,3/100km dodam ze to nie byla trasa ani miasto byly to odcinki po 25km dojazd do pracy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że to nie wątek o tym ile komu pali, bo taki już mamy, więc bez OT proszę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez OT proszę !

No właśnie.

A wyjaśniło się już co było przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s, Jeśli pytanie dotyczyło mnie:) to jak na razie nie udało mi się sprawdzić jazdy po mieście:( ale przy spalaniu na trasie to na pewno widać różnicę po wymianie filtrów...Więcej problemów nie zarejestrował ani VAG ani ja:) Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescie pali 10 litrów/100km małe przebiegi( grzane fotele, nagrzewanie wnętrza okres zimowy) w trasie spali około 6-7litrówprędkość 100-140km/h średnia mi wychodzi 7-8 litrów mam skrzynie automatyczną, rano chwilę odczekam jak odpalę a po jedzie 30 sekund chłodzę turbinkę.

Nie mam czipa ale sie zastanawiam nad zawirusowaniem boje sie jednak o skrzynie, przebieg mam oryginalny 204 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem chipa jak miałem 220 przeszło :wink:

przy 140 w trasie nie wiem ile mi pali a dużo jeżdże w trasie :wink: nie umiem tak powoli ale przy 160 pali koło 6,5 literków. Po virusie :cool: w mieście w mieście max 7,5l. oczywiście po virusie nie da sie jeździć malo dynamicznie :twisted:

to spaanie penie przez automat czyli masz w normie, sie mi wydaje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie jest temat kto jakie ma spalanie (jest juz taki post) .... :exclaim:

kolejne wypowiedzi beda kasowane :exclaim:

edit.

zamykam... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...