Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CGLC przechodzi w tryb awaryjny - help


djandriu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono, mam od pewnego czasu problem z moją Audiczką mianowicie silnik podczas jazdy po mocniejszym  "depnięciu" przechodzi w tryb awaryjny...

Zaczęło się jakieś dwa miesiące temu od sytuacji że silnik na biegu jałowym bardzo szarpał budą ale to stało się jednego wieczoru, rano pojechałem do pracy (15km) i jak wracałem to wszystko wróciło do normy...

Sąsiad podłączył wtedy pod kompa  i pokazało tylko kod błędu P008700 - za niskie ciśnienie szyny paliwa - Obieg otwarty/zwarcie)

Gdy szarpanie budą znikło to temat olałem aż do momentu gdy podczas wyprzedzania straciłem moc :) ... teraz muszę jeździć bardzo spokojnie ale dzisiaj to już nawet podczas spokojnej jazdy zaczął przechodzić w tryb awaryjny i dodatkowo oprócz migania kontrolki świecy zarowej zapalił się "check engine" ...

Dwa razy zdarzyło mi sie że autko nie odpaliło - tzn zakręcił rozrusznikiem ale nie zapalił i musiałem wymusić rozruch poprzez przytrzymanie wciśniętego kluczyka...

Jako że ostatnio nabyłem kabelek to podłączyłem autko do kompa i są trzy błędy - w załączniku wydruk z VCDS ...

Dwóch mechaników sugeruje że to czujnik ciśnienia na listwie wtryskowej ale czy to by miało też wpływ na to że pojawiły się błędy czujnika obrotów silnika ?

 

 

Audi VCDS.xps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia czy w układzie paliwowym sa opiłki. W najgorszym przypadku pompa paliwa zatarta. Ma nadzieje ze nie bo to dosc spory wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2018 o 21:35, Muskel1 napisał:

Do sprawdzenia czy w układzie paliwowym sa opiłki. W najgorszym przypadku pompa paliwa zatarta. Ma nadzieje ze nie bo to dosc spory wydatek.

Filtr paliwa wczoraj wymieniony i niestety są mikro opiłki w paliwie także pompa do wymiany i czyszczenie całego układu ?

Edytowane przez djandriu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...