Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik temperatury 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, arteq93 napisał:

Na pewno masz sprawny termostat i pompę? Zanim zaczęły się problemy z temeraturą nie spuszczałeś płuny chłodzącego? Męczyłem się kiedyś z temperaturą w ADR. Mechanik wymienił mi termostat na nowy ale nie odpowietrzył układu bo "panie, Vagi same się odpowietrzają". Okazało się jednak że nie zawsze same. I tak też było w moim przypadku.

A kto to wie, heh :D

Temperatura jest okej jak się jeździ ale po zgaszeniu i po ponownym odpaleniu już idzie po za 90 stopni i dopiero jak się jedzie to się temperatura normuje.

Pompę wody da się sprawdzić w jakiś sposób czy tylko wymiana?

Opublikowano
22 godziny temu, k232 napisał:

A kto to wie, heh :D

Temperatura jest okej jak się jeździ ale po zgaszeniu i po ponownym odpaleniu już idzie po za 90 stopni i dopiero jak się jedzie to się temperatura normuje.

Pompę wody da się sprawdzić w jakiś sposób czy tylko wymiana?

Wykręcić termostat, zleje sie płyn przy tym i jak włożysz palce to możesz sprawdzić czy ten  plastikowy wirnik nie pękł i  obraca się luźno lub jest na wykończeniu.  Jak dobry to zalać z powrotem używając lejka z sitkiem najlepiej żeby pozbyć się ew jakiś brudów. 

Opublikowano
  • Autor

Założyłem teraz czujnik febi zielony i jutro sprawdzę jak będzie dalej źle to zrobię termostat.

Opublikowano
44 minuty temu, k232 napisał:

Założyłem teraz czujnik febi zielony i jutro sprawdzę jak będzie dalej źle to zrobię termostat.

Wiązka z kablami ok? 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, MM1311 napisał:

Wiązka z kablami ok? 

Tak, błędu nie ma i wszystko oprócz temperatury działa okej ;)

Opublikowano
5 godzin temu, k232 napisał:

Założyłem teraz czujnik febi zielony i jutro sprawdzę jak będzie dalej źle to zrobię termostat.

Termostat też wymieniałem wtedy co czujnik.  Nie sprawdziłem tego mi pisałeś,zapomniałem.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, sebaoo2 napisał:

Termostat też wymieniałem wtedy co czujnik.  Nie sprawdziłem tego mi pisałeś,zapomniałem.

To sprawdź przy najbliższej jeździe ile Ci pokazuje na kanale 49 na klimatroniku?

Opublikowano
W dniu 14.06.2018 o 03:56, k232 napisał:

To sprawdź przy najbliższej jeździe ile Ci pokazuje na kanale 49 na klimatroniku?

Też jutro zerkne i Ci odpowiem, ale na wskazówkach temperatura nigdy nie sięgała powyżej 90

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Tetrisek napisał:

Też jutro zerkne i Ci odpowiem, ale na wskazówkach temperatura nigdy nie sięgała powyżej 90

Czekam na info ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.