Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przerywanie podczas przyspieszanie. ZERO błędów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany opadają mi już ręce. Auto na PB chodzi bez problemu. Na LPG kiedy spokojnie przyspieszam auto czasem chodzi normalnie, a czasem przerywa jakby wypadanie zapłonów. Kiedy mocno przyspieszam problemu nie ma. Check się nie świeci, błędów zero. Byłem u dwóch gazowników. Każdy mówi, że jest dobrze wystrojone i to nie wina gazu(moim zdaniem też nie, bo gdyby to wtryski nie wyrabiały to by przełączył na PB). Świece nowe NKG. Cewki mają dwa lata BERU. Każdy mi mówi, że to cewki, ale jak mam je wymienić za ponad 400 zł i okaże się, że to nie to.... Co robić?

Opublikowano

Logi dynamiczne na pb 2+33, 3+20 i 115+118 i na lpg 2+33. Jak na pb jest ok to obstawiam, że coś z instalacją lpg jest nie tak ale coś więcej pokaże diagnostyka za pomocą vag/vcds.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Tylko jak ja mam samemu zrobić logi dynamiczne :) Ciężko znaleźć tak długa równą prostą. Innej metody nie ma by sprawdzić?

Logi rozumiem, że załączam trzeci bieg od 1500 do odcinki i stop? Robię każdą z tych kombinacji? Wszystko wyłączone(klima,światła itp.?)

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

I jeszcze wcześniej skasuj błędy nawet jak ich nie ma. Możesz w ciemno wymieniać różne rzeczy i stracić setki złotych więc chyba lepiej znaleźć 500m prostej. Jak masz interfejs do gazu to możesz sam podejrzeć ustawienia i ewentualnie wyłączać kolejno wtryskiwacze gazowe, może to ich wina. Tak to można gdybać. Byłeś w jakiś polecanych warsztatach lpg (mówię o takich np. z forum lpg)?

Opublikowano
18 minut temu, Sedrak Dan napisał:

ale jak mam je wymienić za ponad 400 zł i okaże się, że to nie to

Jak ja to lubię hahaha :D

To sobie k**wa KUP MATIZA

Opublikowano
  • Autor

Będzie trzeba coś wymyślić. Niedawno zakładałem nowe wtryski Staga i Qbox. Warsztat ma dobre opinie.

Opublikowano
Teraz, Sedrak Dan napisał:

Będzie trzeba coś wymyślić. Niedawno zakładałem nowe wtryski Staga i Qbox. Warsztat ma dobre opinie.

Czemu uwaliłeś się wtryskiwaczy? A sprawdzałeś reduktor?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, k232 napisał:

Jak ja to lubię hahaha :D

To sobie k**wa KUP MATIZA

Kolego i po chu8 takie komentarze dajesz? Gdyby nie było mnie stać na ten samochód to bym nim nie jeździł, ale jak mam wymieniać coś co działa to chyba bez sensu co? .... k**wa kolejny wielki specjalista. Jak nie masz nic do powiedzenia to proszę milcz.

Opublikowano

Ty milcz i zacznij działać jak już masz wsio napisane.

Opublikowano

Obstawiam wadliwy wtryskiwacz lpg. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, strazak93 napisał:

Obstawiam wadliwy wtryskiwacz lpg. 

Przy nowej instalacji? A nie powinno tego widać przy kalibracji lpg?

Opublikowano

A napisałeś gdzieś , że to nowa instalacja , że teraz zadajesz takie pytanie ?

Opublikowano
  • Autor

 

 

12 minut temu, k232 napisał:

A napisałeś gdzieś , że to nowa instalacja , że teraz zadajesz takie pytanie ?

Tak. W poprzednim poście.  Reduktor ma około pół roku. Czerwony również STAG.

3 godziny temu, Sedrak Dan napisał:

Będzie trzeba coś wymyślić. Niedawno zakładałem nowe wtryski Staga i Qbox. Warsztat ma dobre opinie.

 

Opublikowano

Nowy nie znaczy że nie może być wadliwy,najlepiej jechać do gazownika niech podepnie kompa i jazda w drogę, sprawdzić instalacje, ewentualnie poprawić regulację,tym bardziej jak jest gwarancja. 

Edytowane przez strazak93

Opublikowano
8 minut temu, Sedrak Dan napisał:

 

 

Tak. W poprzednim poście.  Reduktor ma około pół roku. Czerwony również STAG.

 

No i właśnie te reduktory stagowskie są słabe do polecenia..

Opublikowano
  • Autor

Czy odma może mieć z tym coś wspólnego? U mnie jest zaplamiona olejem  a tak raczej nie powinno być. W weekend będę miał możliwość sprawdzenia logów, ale nie wiem czy to dobry pomysł w sytuacji z tą odma

Miałem jedną nową cewkę i wymieniałem po kolei. Padnięta była cewka numer 1. Na razie po wymianie problem nie występuje. Dziwne, że błędu nie było, ale jeszcze pojeżdżę i zobaczę czy to na pewno ona.

Edytowane przez Sedrak Dan

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.