Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

panowie czy wy aby na pewno dobrze zapoznaliście się z opisem tego zestawu ? bo na stronie istnieje takie cos .

"Zestaw montażowy do Audi A4 silnikiem 1.8T model B6 (nie pasuje do kabrioleta). Zawiera duży, niezwykle wydajny intercooler nowego typu, silikony, rury i kolanka aluminiowe oraz obejmy niezbędne do prawidłowego montażu całego zestawu w samochodzie (nalezy dorobić mocowanie IC, możliwe, że trzeba będzie skrócić jakiś silikon, kolanko alu itd - wskazany montaż w warsztacie tuningowym), istnieje możliwość zamówienia z gniazdem map sensora do samodzielnego wspawania. Intercooler o wymiarach rdzenia: 550x180x65mm, całkowitych: 700x180x65mm, ze średnicą wlot/wylot 57mm. Posiada bardzo wydajny rdzeń, grube ścianki wykonane z najwyższej jakości polerowanego aluminium, co gwarantuje ogromną wytrzymałość, świetne chłodzenie, a także doskonałe przepływy powietrza (w przeciwieństwie do intercoolerów z samochodów dostawczych nie "zapychają" dolotu). Znakomicie zastępuje seryjny intercooler zwiększając osiągi samochodu, zapewnia przyrost mocy i momentu obrotowego. Nasze intercoolery jedyne w Polsce były testowane do 5 barów - nawet tak duże ciśnienie nie robi na nich żadnego wrażenia. W przeciwieństwie do podobnych intercoolerów z Allegro, wszystkie sprzedawane na nas chłodnice posiadają nowy, dużo wydajniejszy rdzeń drugiego typu! Stary rdzeń widoczny po prawej stronie miał bardzo rzadlko ułożone żeberka, do tego tylko w jednym rzędzie (patrząc przez wlot było widać wylot), co skutkowało słabym chłodzeniem - przelatujące nim powietrze nie oddawało całego ciepła. Oferowane przez nas intercoolery posiadają dużo gęstszy, naprzemiennie ułożony radiator, co gwarantuje ogromną poprawę chłodzenia!Oprócz tego widoczny wyżej zewnętrzny radiator ma dodatkowo nacinane (wentylowane) żeberka, dzięki czemu znacznie szybciej oddaje swoje ciepło."

 

nawet jak wam dosla ta flanszke pod map sensor ,to i tak będziecie musieli to dac do wspawania w jedna z rurek,albo bezpośrednio w FMIC  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bartez80 napisał:

nawet jak wam dosla ta flanszke pod map sensor ,to i tak będziecie musieli to dac do wspawania w jedna z rurek,albo bezpośrednio w FMIC  .

 przecież wiem o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Noix napisał:

 przecież wiem o tym...

no widzisz ,bo ja czytając ten temat ,cały czas myślałem ze oni wysylaja w zestawie ,kawałek rurki już z wspawaną flansza pod map sensor .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Noix napisał:

coś wiadomo na temat flansz? doślą czy jak? :)

rozmawiałem z nimi w piatek, ale mieli zawody w drifcie i nie ogarniali. Jutro mają dzwonić bede ustalał co komu. Piszcie co komu brakuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebo26 napisał:

Jest jeszcze szansa załapać sie na zestaw do B6 1.8T w tej cenie?

Wszystkie swoje dane mi daj w PW postaram sie jutro ogarnąć, bo JesCze jeden i tak zamawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie paczki zostały wysłane ze wszystkimi brakującymi elementami także spodziewajcie sie kurierów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy montazu bierzcie pod uwage ewentualne bledy ze strony fmic. Ja juz intercooler wrzucilem nsie auto aczkolwiek sa pomylone dwa kolanka silikonowe ( inny rozmiar niz powinien byc ) oraz cos moze Wam zostac mi, npze rura alu. Kombinowalem na milion sposobow i niestety jeszcze jedna reklamacja leci w ich strone. Na spokojnie w razie czego dawajcie znac Grześkowi, on juz tam chody mai :D co do wspawania flanszy ja juzjak w wwa sie rozeznalem w temacie koszt 50zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie montował do 1.8t to proszę o informację. Mi się chyba montaż trochę przeciągnie więcej niż się spodziewałem - turbo od jakiegoś czasu puszcza olej, nie są to duże ilości, ale w tym momencie nie mam środków na regeneracje (a wolałbym od razu zrobić hybrydę) a nie chce nowego fmica dowalić olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy tfsi tak to wyszło, jutro zakładam zderzak bo się dzisiaj malował więc jeszcze nie widać całości :

 

1_F72_EF42-_C174-42_B8-818_F-_D7897_D7_C

48_DE54_BC-_E310-4_D21-9739-54_E75124165

B3390_D3_B-8481-4706-_B208-_E0257_FDEB0_

F6650_BB1-7_B46-46_A3-_BBF3-3537_E1_D628

AA23_B6_EF-463_C-4196-_A6_D6-48_D3682_E5

9_F41_BBB1-_DD19-4_CE6-886_E-24_FE029065

59_B69735-5_D04-464_A-8_E55-947_FA598_C7

899_DB394-1043-447_A-_A723-_F83_D065_FFD

 

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, panowie tak mi się wszystko zagmatwało z montażem urlopami itp ze mogę komuś odsprzedać cały zestaw za 750 zł, oczywiście nic nie ruszane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...