Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaciski 6 tłokowe przód , 4 tłokowe tył jak to ugryźć Porshe Cayenne ZR18


Treys

Rekomendowane odpowiedzi

prosiak ma z tyłu tarczo-bęben 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci pisałem, musisz mieć dwa zaciski z tyłu. Radek tak zrobił. Jest jeszcze jedna opcja, szukać zacisku z Gallardo ale ciężko będzie Ci znaleźć taki komplet.

Gallardo_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, corradoowner napisał:

Tak jak Ci pisałem, musisz mieć dwa zaciski z tyłu. Radek tak zrobił. Jest jeszcze jedna opcja, szukać zacisku z Gallardo ale ciężko będzie Ci znaleźć taki komplet.

Gallardo_6.jpg

dajesz zwykły Alu zacisk do ręcznego w standardowe miejsce

do tego adapter dla właściwego zacisku

ogólnie gra nie warta świeczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego potrzeba odpowiedniej wiedzy, narzędzi, urzadzen i umiejętności. byle kto tego nie zrobi aby było to mocne i trwałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napisał wyżej, że ma kogoś kto mu to ogarnie, poza tym zna właściciela audi ze zdjęcia wyżej, który też mu w tym pomoże. Sam jestem w stanie zrobić mu taki adapter jeżeli wyśle mi zacisk na przymiarki. Myślę, że gdyby sam sobie to ogarnął to nie pytał by tu na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dev napisał:

do tego potrzeba odpowiedniej wiedzy, narzędzi, urzadzen i umiejętności. byle kto tego nie zrobi aby było to mocne i trwałe

Mam takiego znajomego, który by mi to wszystko zrobił bo zajmuje się tym

35784748_1446785018801291_76412401481175

 

Jednak wolałem się upewnić czy jest coś takiego w ogóle wykonalne bo ja się na tym nie znam tak dokładnie wiem ile wiem :) a mi głównie zależy na wyglądzie hamować napewno nie będzie hamować słabiej niż seria a serie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu zestaw najwyżej zaaktualizauje :)

 

kupiłem 1 zestaw kompletu 6 i 4 tłok aktualnie będą w regeneracji i prawdopodobnie kolor czerwony

36869713_2477936552223887_38430842863201

 

temat obgadamy ze znajomym który to przerabia także będę miał przód tak jak ma być oraz tył z adapterem na ręczny elektryczny i wszystko będzie hulało :)

Edytowane przez Treys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie będę aktualizować z tym że termin dopiero na przymiarki i robote mam na wrzesień jakoś :D wtedy będą dorabiane adaptery żeby wszystko śmigało tak jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2018 o 19:46, Treys napisał:

Chętnie będę aktualizować z tym że termin dopiero na przymiarki i robote mam na wrzesień jakoś :D wtedy będą dorabiane adaptery żeby wszystko śmigało tak jak należy

jest postep ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2019 o 00:19, Gibons napisał:

jest postep ?

Zaciski poszły już do malowania po nocach przymiarek , przeklinaniu obróbki :) itp nie aktualizowałem tematu bo nie chciałem wrzucać postępu z prac jak wszystko będzie ok to wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

mały update będzie :) jako że znajomy, który mi robi zaciski pracuje na 2 etaty w okresie zimowym , stwierdziliśmy że będzie to robił w wolnym czasie i rozłożona praca została na kilka miesięcy dla mnie też na rękę bo samochód nie jeździ w zimie :)

tak wygląda przód

52658353_387940078657110_331225292297207

Pomału zostaje składane wszystko, dużo przymiarek cięcia , spawania , wycinania robienia adapterów ale udało się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc hamulce skończone :) całość działa tak jak ma działać

53179301_563028140843143_603013453885053

53441982_356777734913700_741588210599487

Pięknie samochód wygląda oraz hamuje :) teraz robimy tylko lepsze spasy do lepszego fitmentu ;) opłacało się czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawo się to prezentuje.?

Po huk jest ten mały zacisk z tyłu jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 22:06, dekiel 13 napisał:

Klawo się to prezentuje.?

Po huk jest ten mały zacisk z tyłu jest ?

Dzięki :) ale robota z tym co nie miara było, teraz jeszcze spasy odpowiednie zrobić aby samochód ładnie leżał na ziemi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Treys napisał:

Dzięki :) ale robota z tym co nie miara było, teraz jeszcze spasy odpowiednie zrobić aby samochód ładnie leżał na ziemi ;)

Zapodaj foty po spasach kół. Po takim podejściu do tematu hamulców reszta bedzie zapewne na równie wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Treys
kasowanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update :) hamulce działają tak jak powinny i jest o niebo lepiej niż na serii. Tym co mówili, że nie warto się pchać w hamulce z Porshe nie mieli racji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...