Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy kołpaki to obciach?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawsze można kupić te kołpaki co się kręcą podczas jazdy w drugą stronę :>

Opublikowano

zawsze można kupić te kołpaki co się kręcą podczas jazdy w drugą stronę :>

ale nie wiem czy znajdziesz do 19" :polew:

Opublikowano

zawsze można kupić te kołpaki co się kręcą podczas jazdy w drugą stronę :>

ale nie wiem czy znajdziesz do 19" :polew:

typowo śląska uprzejmość :decayed:

Opublikowano

kolego jak chcesz to jezdz z kolpakami a jak ci sie nie podoba to bez kazdy ma swoj gust, ja jezdze z kolpakami i nikt mi nie bedzie mowil czy mam jezdzic z czy bez

koleżanko :gwizdanie:

_________________________________________________

Ori kołpaki nie są złe :wink4:

Tu masz przykład:

http://www.kupsprzedaj.pl/motoryzacja/czesci_akcesoria/felgi_opony/pozostale/showAdvert2782123.html

Opublikowano
  • Autor

kolego jak chcesz to jezdz z kolpakami

koleżanko :gwizdanie:

:D czyzby moj nick brzmial mesko :> przeciez mam znaczek przy Płeć :polew:

Opublikowano

kolego jak chcesz to jezdz z kolpakami

koleżanko :gwizdanie:

:D czyzby moj nick brzmial mesko :> przeciez mam znaczek przy Płeć :polew:

Tutaj wszystko jest możliwe, czasami lepiej zapytać :wink4:

Opublikowano

kolego jak chcesz to jezdz z kolpakami

koleżanko :gwizdanie:

:D czyzby moj nick brzmial mesko :> przeciez mam znaczek przy Płeć :polew:

Tutaj wszystko jest możliwe, czasami lepiej zapytać :wink4:

Zawsze można się pomylić i źle zaznaczyć płeć :tongue4:

Opublikowano

Mnie sie podobaja tylko i wylacznie alufele, czarne stalowki sa brzydkie (moze nie obciachowe ale jakos psuja calokształt auta), ale nie sa tak obciachowe jak tandetne kołpaki.

Oczywiście, że alu nie maja konkurencji a stalówki są brzydkie, ale kołpaki to już w ogóle porazka :thumbdown:

Opublikowano

Moje zdanie jest takie???

Tylko i wyłącznie czarne stalowe felgi...

Kolpaki to wiocha, a pomalowane felgi na srebrno jeszcze większa...

Opublikowano

kolego jak chcesz to jezdz z kolpakami

koleżanko :gwizdanie:

:D czyzby moj nick brzmial mesko :> przeciez mam znaczek przy Płeć :polew:

Tutaj wszystko jest możliwe, czasami lepiej zapytać :wink4:

Zawsze można się pomylić i źle zaznaczyć płeć :tongue4:

przepraszam cie kolezanko :) nie zauwazylem ze jestes kobieta ale mi glupio :wallbash:

Opublikowano

Oczywiście, że alu nie maja konkurencji a stalówki są brzydkie, ale kołpaki to już w ogóle porazka

Jedyna wada to to że brudne alu wygląda gorzej od brudnej czarnej stalówki :polew:

Opublikowano

temat wałkowany i zależny od widzimisię

ja - stalówka i jedynie stalówka

większość kobiet które znam - tylko kołpaki, bo stalówka to taka brzydka, surowa, fuuu

Opublikowano

Zimą powinno się jeździć na stalówkach,bo felgi się niszczą zimą a kołpaki mogą być,ale nie muszą.

Opublikowano

ori kołpaki jak najbardziej mogą być, oczywiście trzeba dobrać jakieś ładne, ..... w B8 dają kołpaki do stalówek :naughty:

a czarne felgi stalowe...... beznadzieja

Opublikowano

a czarne felgi stalowe...... beznadzieja

Czarne stalówki są dobre na taką pogodę jak jest u nas ostatnio :naughty:

Opublikowano

Hmy ja mam stalówki, chętnie bym jeździł na kołpakach ori bo mi się podobają, ale leżą w garażu i ich nie zakładam. W poprzedniej Audiczce miałem też kołpaki ori pojechałem do Łodzi i wróciłem bez więc innym też się podobają :slina:. Dlatego mojej A4 zdjąłem i nie zakładam żeby nie stracić ich.

Opublikowano

ja jeżdżę na ORI, kołpakach, ale ostatnią zimę, na lato zawita nowa fela, (troszkę większa :evil:), a 15" Alu będą na zimę :przebiegly:, zawsze to lepiej niż stal :wink4:

Opublikowano

ja jeżdżę na ORI, kołpakach, ale ostatnią zimę, na lato zawita nowa fela, (troszkę większa :evil:), a 15" Alu będą na zimę :przebiegly:, zawsze to lepiej niż stal :wink4:

no no, alu lepsza :hi:

Opublikowano
  • Autor

przepraszam cie kolezanko :) nie zauwazylem ze jestes kobieta ale mi glupio :wallbash:

:bicz:

luzik na zywo by sie nie pomylil :> pozdro

Opublikowano

Poprosimy o zdjęcie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.