Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy kołpaki to obciach?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje A4 jest na orginalnych kołpakach a obok na parkingu stoi takie samo AUDI tylko na czarnych stalówkach i wiecie co, te stalówki wyglądają beznadziejnie. Kołpaki są w porządku (oczywiście nie tak jak alu :naughty:) tylko muszą być dopasowane do samochodu, a te ktore ja mam pasują idealnie, nie ma żadnego obciachu a koła trzymaja sie jak przyklejone.

Opublikowano

moje A4 jest na orginalnych kołpakach a obok na parkingu stoi takie samo AUDI tylko na czarnych stalówkach i wiecie co, te stalówki wyglądają beznadziejnie. Kołpaki są w porządku (oczywiście nie tak jak alu :naughty:) tylko muszą być dopasowane do samochodu, a te ktore ja mam pasują idealnie, nie ma żadnego obciachu a koła trzymaja sie jak przyklejone.

Ja jak stałem swoją na gołych stalówkach obok drugiej z kołpakami to wybrałem gołe stalówki :tongue4:

Opublikowano

albo znajdą nowego właściciela :disgust::baseball:

ale wczesniej zaśmiecą droge :tongue4:

oj droczysz się, to już ostatnia zima na kołpakach :naughty:

Burżuj będzie jeździł na aluskach od następnej zimy :tongue4:

a jak :tongue4:, jak się szlachta bawi to kosztów nie liczy :polew:, a co do kołpaków, są gusta i guściki, jedni wolą z, a inni wolą bez :naughty:

Opublikowano

jak kobieta zalozy watek to masakra jest :wink4:

Opublikowano

jak kobieta zalozy watek to masakra jest :wink4:

:polew: , taa, każdy szaleje :wink4:

Opublikowano

a jak :tongue4:, jak się szlachta bawi to kosztów nie liczy :polew:, a co do kołpaków, są gusta i guściki, jedni wolą z, a inni wolą bez :naughty:

Może sam się pobawię w burżuja następnej zimy i kupię alu :tongue4:

Opublikowano

a jak :tongue4:, jak się szlachta bawi to kosztów nie liczy :polew:, a co do kołpaków, są gusta i guściki, jedni wolą z, a inni wolą bez :naughty:

Może sam się pobawię w burżuja następnej zimy i kupię alu :tongue4:

Dibo kupuj 19 na lato, a 17 zostaw na zimę, wtedy będziesz dopiero burżuj :evil:

Opublikowano

a jak :tongue4:, jak się szlachta bawi to kosztów nie liczy :polew:, a co do kołpaków, są gusta i guściki, jedni wolą z, a inni wolą bez :naughty:

Może sam się pobawię w burżuja następnej zimy i kupię alu :tongue4:

Dibo kupuj 19 na lato, a 17 zostaw na zimę, wtedy będziesz dopiero burżuj :evil:

Mam parę innych rzeczy do wyrezania ale o 19" też będę myślał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak kobieta zalozy watek to masakra jest :wink4:

Wustyle, zasmierdzialo szowinizmem :evil:

watek niby oklepany ale ile kurde odpowiedzi :polew:

Opublikowano

I fajnie się w nim pisze, szkoda zamykać :tongue4:

Opublikowano

jak kobieta zalozy watek to masakra jest :wink4:

Wustyle, zasmierdzialo szowinizmem :evil:

watek niby oklepany ale ile kurde odpowiedzi :polew:

robi sie niebezpiecznie

prosze zamknac watek :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie no robi sie coraz ciekawiej :kox:

wustyle, a ty masz kolpoki? :)

Opublikowano

Też bym to zamknął :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

Podsumowujac:

Kolpaki nie sa fajne.. :decayed:

Mozna zamknac.. :wink4:

Opublikowano

Podsumowujac:

Kolpaki nie sa fajne.. :decayed:

Mozna zamknac.. :wink4:

:polew:ykk zakończył temat jednym zdaniem :polew:

Opublikowano

Podsumowujac:

Kolpaki są super.. :good:

Mozna zamknac.. :wink4:

:oklaski:

Opublikowano
  • Autor

kolpaki to obciach:)

mozna zmaknac :>

Opublikowano

kolpaki to obciach:)

mozna zmaknac :>

Wedle życzenia :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.