Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ocena wybranego CarAudio do Audi B5


krzyk

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co ja wiem, a jestem laikiem, to es 250 potrzebuje sporo mocy żeby dobrze zagrać, więc niewiem czym to napędzasz

a tak wogule to nie jest wcale dobra marka, tak samo jak dżej-bi-el

myślałem że tu skupimy się na sprzęcie zza wielkiej wody, a nie jakiś chiński bubel :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vr404xr to tani wzmacniacz na rynku wtórnym ale jego brzmienie jest perfekcyjne . jest wykonany ręcznie i naprawde gra wyjątkowo. obydwa suby są innej konstrukcji. jl jest troche droższy . poprostu kwestia kasy. ale mysle ze obydwa spełniają oczekiwania . miałem kazdego z nich i tak naprawde jl jest tylko troszke lepszy. mocniejszy. ale hertz ma wiekszą skutecznosc przez co bedzie głosniejszy. zasada jest prosta. nie warto nabywac głosników po 1000w rms bo one potrzebują naprawde duzo mocy i prądu. a im głosnik ma mniej wat w stosunku do db tym lepiej. juz dawno przestałem kupowac głosniki po 1000wat mysląc ze zagrają głosno bo to błąd. obecnie mam 3 szt hertza es250 i napierdzielają jak głupie . przy tym grają perfekcyjnie szybko i precyzyjnie. fajnym głosnikiem do napierdzielania jest JBL power 1222 bo ma skutecznosc na poziomie 97db !!! ale jakosci juz nie ma tak perfekcyjnej no i troche sie gubi w szybkosci . ale dla przeciętniego maniaka muzy mysle ze jest odpowiedni

Kolegoo... Nie obraź się.. Jestem prostym, skromnym chłopcem ze wsi.. :) ale powiem szczerze.. :) Nie będę Cię więcej podpuszczał bo kiedyś ktoś to przeczyta i będzie afera. Z tego co wypisujesz to widzę, że obcowałeś ze sprzętem jedynie na youtube, forach i wypisujesz bzdury, które nie trzymają się przysłowiowej kupy. Jeśli uważasz , że Hertz ES 250 jest perfekcyjnym subem to wynika, że nie słuchałeś porządnych klocków. Podałeś audisona jako perfekcyjny piec za nieduże pieniądze.. :) Bo jest taki na allegro ?? Czym tak Cię olśnił w swojej perfekcji ? drewienkiem na obudowie ?

Skoro polecasz komuś sprzęt , na który chce wydać sporą sumę to podaj chociaż konkrety. Wartałoby zapytać jakiej muzki słucha.. A nie wyrywać się przed szereg JL.. JL... ja wiem , jaa !!

Posłuchaj, czegoś konkretnego i nie przechwalaj się kablami za 500 zł taka moja rada na dobranoc..

P.S nie sugeruj się tym co kto mówi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze hertz to nie jest hinska produkcja tylko włoska eloktromedia czyli fabryka produkująca audisony mądrale :) i wersja którą proponuje ze starej serii jest robiona we włoszech . Bartass_1 słuchałes audiosona vr404xr??? bo chyba nie. a wogóle słuchałes audiosna VR?? jezeli uwazasz ze to kiepskie klocki to podaj mi konkurencje za te pieniądze. jestes pierwszy który twierdzi ze VR jest słaby hehehehe . nie napisałem ze hertz gra perfekcyjnie ....ale gra bardzo dobrze jezeli chodzi o cene za która mozna go nabyc.

3000zł to spora suma??? opony w moim aucie były droższe:) podałem przykłady sprzętu z który jest wart swej ceny i kosztuje mało na rynku wtórnym. jest ktos na tym forum kto naprawde prócz gazetek miał doczynienia z dobrym sprzętem???

nie musze sie przechwalac kablami za 500zł bo poprostu podałem przykład kolejnemu koledze. a to ze jednych stac na dobry i drogi sprzęt a innych nie to troche boli prawda???? no ale trzeba popracowac i zarabiac to moze kiedys siem uda pozdrawiam Bartass_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automikawaw tak patrząc po twoim ostatnim poście to nic nowego nie wnosisz do tematu tylko chwalisz się ile ty salaty masz :blink: tylko powiedz po co to komu .... to ze masz opony droższe od sumy która chce krzyk wydać na audio :mysli:

tylko takie coś mi się nasuwa po twoim poście http://www.youtube.com/watch?v=N0J8bjOZAOo i tekst z czasu 0;51

sry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze hertz to nie jest hinska produkcja tylko włoska eloktromedia czyli fabryka produkująca audisony mądrale :) i wersja którą proponuje ze starej serii jest robiona we włoszech . Bartass_1 słuchałes audiosona vr404xr??? bo chyba nie. a wogóle słuchałes audiosna VR?? jezeli uwazasz ze to kiepskie klocki to podaj mi konkurencje za te pieniądze. jestes pierwszy który twierdzi ze VR jest słaby hehehehe . nie napisałem ze hertz gra perfekcyjnie ....ale gra bardzo dobrze jezeli chodzi o cene za która mozna go nabyc.

3000zł to spora suma??? opony w moim aucie były droższe:) podałem przykłady sprzętu z który jest wart swej ceny i kosztuje mało na rynku wtórnym. jest ktos na tym forum kto naprawde prócz gazetek miał doczynienia z dobrym sprzętem???

nie musze sie przechwalac kablami za 500zł bo poprostu podałem przykład kolejnemu koledze. a to ze jednych stac na dobry i drogi sprzęt a innych nie to troche boli prawda???? no ale trzeba popracowac i zarabiac to moze kiedys siem uda pozdrawiam Bartass_1

Hehe chłopie co Ty wypisujesz.. Gdzie ja napisałem, że Hertz czy audison to "chińszczyzna" ??? Dla kogoś te 3000 zł to jest spora suma, którą zapewne chce wydatkować bardzo rozważnie!!

Wielu ludzi z forum słuchało dobrych klocków, ale niestety nie "dorasta" do takiego poziomu, żeby móc z Tobą wymienić poglądy..

A tak a propos, przestań pieprzyć o klockach, których nie miałeś w rękach i nie potrafisz napisać słowa na temat profilu brzmienia. Naczytałeś się czegoś na forach, gazetach, naoglądałeś filmików a teraz na siłę chcesz zaciekawić tym innych.

Po twojej propozycji oceny brzmienia suba na youtube można poprostu załamać ręce i pogratulować tego w jaki sposób słuchać i odsłuc**jesz :polew:

tak na marginesie... To przestań słuchać sprzętu a zacznij muzyki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne to czego słuchasz a nie przez co ... takie jest moje zdanie, wiadomo dla większości ludzi najlepszy jest sub co schodzi najniżej i jest najszybszy ale to jest ciężko ze sobą zgrać za nieduża kasę, i żeby z przodu było słychać muzykę [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 21:05_________________________________________________kto mi wyciął cześć posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same kłótnie w tym wątku :thumbdown: no i zostawiliście kolegę Krzyk samego ze swoim problemem z wyborem sprzętu, sam jestem ciekaw jak ten zestaw gra, czy kolega Krzyk mógłby coś więcej powiedzieć, czy sprzęt już zakupiony i zamontowany, jaki efekt?

a z drugiej strony czy ktoś może mi polecić, lub zawęzić do 2 lub 3 firm/modeli, ale "tylko" z doświadczenia, głośnik niskotonowy 8"?

warunki/ograniczenia:

1. do kwoty 400-500zł

2. skrzynka zamk. na niego max. 12l

3. moc z wzmaka będzie w granicach 180 W 4ohm (Helix DB4)

4. nie słucham techno, większośc mojej muzyki jest spokojna,

5. głośnik chcę zamontować z tyłu w boczku w moim avancie

to tak po krótce

jeśli będzie to zasmiecac watek to prosze modów o info to założę nowy temat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że upłyneło wystarczająco dużo czasu od mojego pytania do kolegi krzyk (za taki uważam kilkanaście dni). Byłem zainteresowany punktem sprzedaży detalicznej z którego pochodzą ceny o których wspomina zainteresowany. Rzadko kiedy zdarza się aby sprzedawca oferował klientowi ceny detaliczne poniżej wartości jaka sam zapłacił (a tak w niektórych przypadkach było). Sprzedawanie towaru poniżej kwoty zakupu kłóci się z podstawowymi zasadami ekonomii i logiki dlatego chciałem wyjaśnić najpierw tą sprawę aby w następnej kolejności przejść do swoich propozycji. Jeżeli ceny są faktycznie aktualne proponuje zrobić zakup grupowy gdyż niektóre komponenty są naprawdę bezkonkurencyjne w swoim przedziale cenowym. Jeżeli zrobimy zakup grupowy powinniśmy otrzymać dodatkowy rabat co jeszcze bardziej uatrakcyjni i usprawiedliwi zakup.

Co do wypowiedzi użytkownika automikaw - pozostawię je bez komentarza i argumentów ,gdyż te słowa skutecznie mnie do tego przekonały:

(...) mamy odmienne zdanie i chocbys sie zesr...to i tak mnie nie przekonasz.(...)

ps.

uważaj z twierdzeniem ze nikt z nas nie miał do czynienia ze sprzętem z najwyższej polki bo mógłbyś się mocno zdziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...