Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b8 cncd 2.0. Tfsi 2013r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam a4 b8 z 13 roku chwilowo auto ma 250 km ale planuje zrobić stage 2 . No i muszę jakieś koło porządne dorzucić tylko zastanawiam się nad kilkoma felgami . W przyszłości coś jeszcze wrzucę jak się coś zmieni 

B9144865-315D-4772-83A3-B85047DCFBF8.jpeg

11A14DA6-C3FB-48FA-824D-BEF9E4D13F98.jpeg

1214056F-B673-4E09-9990-9744159AF183.jpeg

Opublikowano

Fajny białas super że w PB :kox: ale nieco ubogi jego opis?

Bezawaryjności oraz powodzenia w modzeniu.

Ps. napisz nad jakim kołem się zastanawiasz

Opublikowano

KLE  moje okolice.  Kupiona na tych blachach ? czy mieszkasz W Niemczech ? 

Opublikowano
  • Autor

Kupiona na tych blachach ściągałem ja osobiście . Aktualnie przebywam w Poznaniu . 

52EBE54C-426D-4478-8F23-6A50717C3136.png

B802479B-6B06-4D22-8719-760861AE770C.png

Opublikowano
  • Autor

Rotiform moim zdaniem lepiej się prezentuje ?

5D357B33-78E0-4241-91BC-68DB924107EF.png

91B5B764-CB1F-4D5D-A40B-8359F0DC5BD1.png

Opublikowano

Gratulacje b. ładne auto.

Ta felga Z Performance ZP3 w gloss black też ciekawa.

Ona jest wklęsła?

Jaką ma szerokość i ET?

Pozdrawiam

Opublikowano

jak dla mnie Rotiform BLQ :kox: zrobi robotę z odpowiednim zawiasem :slina:

Opublikowano
  • Autor

Będą zamówione na przełomie sierpnia , września . Chwilowo zająłem się wymiana grila od rs4 oraz moduł semi dynamic tez jest zamówiony czekam za dostawa ?

Opublikowano
  • Autor

Moduł oraz gril doszedł czekam za kratkami tylko do halogenów . Auto chwilowo mam u mechanika będą wymieniane łopatki na hybrydowe w turbo no i tak myśle koło 300 km. Może się pojawi niedługo na horyzoncie 

3EB7DF1C-7101-4A3E-923A-4043D8186DBC.jpeg

Opublikowano

Ladna a4, a jak te silniki benzynowe po 2012 dobrze się sprawują ? 

Opublikowano
  • Autor

Na ta chwile jest wszystko ok mam ja około roku także nic jeszcze się nie spierdolilo tak na poważnie 

Opublikowano

Fajne wozidlo, dawaj fotki z grillem na aucie :) jakies wieksze plany nabo mody ?

Opublikowano
22 godziny temu, GhostPL napisał:

Moduł oraz gril doszedł czekam za kratkami tylko do halogenów . Auto chwilowo mam u mechanika będą wymieniane łopatki na hybrydowe w turbo no i tak myśle koło 300 km. Może się pojawi niedługo na horyzoncie 

3EB7DF1C-7101-4A3E-923A-4043D8186DBC.jpeg

Grill ori czy z aliexpress?

Opublikowano
20 godzin temu, tomekxp2 napisał:

Ladna a4, a jak te silniki benzynowe po 2012 dobrze się sprawują ? 

Dobrze.

Opublikowano

Kolego lampy tylne folia przyciemnione? Bo już folie mam kupioną  i tylko okleić.

Opublikowano
9 minut temu, Maciejppl napisał:

Kolego lampy tylne folia przyciemnione? Bo już folie mam kupioną  i tylko okleić.

Tak ma folie, oracal 8300. Przód jasna tył ciemna :P

Fajny sedanik, dobra baza do dalszych modów. Może kiedyś gdzieś w Poznaniu się złapiemy. 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, daglas napisał:

Fajne wozidlo, dawaj fotki z grillem na aucie :) jakies wieksze plany nabo mody ?

Sam jeszcze nie wiem ostatnio trochę zalatany jestem na nic czasu nie ma . Myśle ze tak . 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, damian19886 napisał:

Grill ori czy z aliexpress?

Ori

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Tak ma folie, oracal 8300. Przód jasna tył ciemna :P

Fajny sedanik, dobra baza do dalszych modów. Może kiedyś gdzieś w Poznaniu się złapiemy. 

Można gdzieś się styknac ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.