GoldConnect Opublikowano 16 Lipca 2018 Opublikowano 16 Lipca 2018 (edytowane) Witam Panowie mam problem a mianowicie gibie mi sie koło zębate na pompie paliwa, czym to może być spowodowane? Koło dokręcone. Silnik: 1.9tdi AFN Z góry dzięki za pomoc. Edytowane 16 Lipca 2018 przez GoldConnect
wesz82 Opublikowano 16 Lipca 2018 Opublikowano 16 Lipca 2018 Zdejmij obudowę i sprawdz czy nie buja kolem na wale??? Na pompie masz klina może on się wyrobil.
GoldConnect Opublikowano 16 Lipca 2018 Autor Opublikowano 16 Lipca 2018 Kołem na wale nie buja, buja się tylko koło na pompie. Jest możliwość by koło się ukrzywiło?
wesz82 Opublikowano 16 Lipca 2018 Opublikowano 16 Lipca 2018 Ale to raczej od dzwona. Prawdopodobnie klin na trzpieniu pompy do wymiany.
GoldConnect Opublikowano 16 Lipca 2018 Autor Opublikowano 16 Lipca 2018 Dzięki, zajme się tym przy najbliższym rozrządzie. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się