Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Warsztat bądź osoba zajmująca sie regeneracja skrzyń Audi !! Pilne


drakoa4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam osoby bądź warsztatu obojętnie gdzie może być cała Polska zależy mi na jakości. Mam do zregenerowania skrzynie z Audi A4 B8 1.8 tfsi manual 2013. Skrzynia manualna. Diagnoza w serwisie wskazuje ewidentne na skrzynie biegów dziwny dźwięk przy zmianie biegów, na drugim biegu po odpuszczeniu gazu słychać głośne zdumienie. Na reszcie biegów nie jest to aż tak słyszalne. W oleju ze skrzyni znaleziona opiłki metalu. Przebieg auta 86 000 tysięcy. 

W serwisie byli zdziwieni takim stanem przy tym przebiegu. Wycenili mi naprawę skrzyni przybliżone oczywiście koszta od 10 000 tysięcy w górę. Koszt nowej skrzyni 16 000 tysięcy złotych ?

dlatego szukam jakiegoś warsztatu bądź osoby która zna się na tych skrzyniach i była by mi wstanie ja zregenerować.

 

Czekam na odpowiedzi. 

Dziekuje i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić używaną, sprawną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sie boje takich używanych bo na dobra sprawę nie wiesz co kupujesz a jak coś wyjdzie po montażu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, lepiej chyba regenerować swoją i mieć świadomość jak jest zrobione niz kupowanie używek niewiadomego pochodzenia z niewiadomym przebiegiem a i też się może zdarzyć że będzie do regeneracji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę znaleść jakiegoś fachowca od skrzyń bo naprawdę dalsza jazda z tym jest niebezpieczna. Nie chciałbym żeby gdzieś podczas trasy mi się ona rozwaliła. Niestety gwarancja już mi minęła bo była albo na rok albo do 100 000 tysięcy niestety rok od kupna auta minął już wiec lipa muszę robić na własna rękę .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...