Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jakie są zalecenia do eksploatacji silników 2,7 TDI i jakie znacie o nich opinie ?


Borys76

Rekomendowane odpowiedzi

jaca.13 ma 2.7 tdi widziałem go na spocie ma ośkę i manual. Zapytaj na PW ,na pewno poda więcej szczegółów. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,7 tdi Q było w A6, w A4 chyba tylko ośka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2.7 tdi od dwóch miesięcy z przebiegiem 225tys i z książki serwisowej nie wynika żeby miał wymieniane jakiekolwiek paski (auto 100% serwisowane w Niemczech) serwis mam za 15 tys i wtedy zobaczymy co powiedzą ale silnik pracuje pieknie i jest bardzo cichy,przy lekkim już dodaniu gazu chodzi jak benzyna,nie wiem jak bedzie dalej ale do tej pory jestem nim zachwycony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro nie było w silnikach 2,7 TDI :wink4:

Było i jest.

w A4 B7 ?? :shocked: :shocked: :shocked: Ja sie z takim nie spotkałem , jestem przekonany ze nie było w A4

2,7 tdi Q było w A6, w A4 chyba tylko ośka.

:good:

w A6-tkach był ale nie w A4 a przecież temat tyczy sie 2,7 TDI w A4mod. B7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat układu rozrządu silnika 2,7TDi (identyczny/tożsamy z rozrządem 3,0TDi oraz 4,0TDi):

rozrzad30tdify9.th.jpgthpix.gif

Uzupełniająco rysunek poglądowy pompy wysokiego ciśnienia (łudząco podobnej do VP44 ...):

bpppasekpompyru5.th.jpgthpix.gif

Dla zainteresowanych rozwinięcie tematu napinaczy, prowadnic, łańcuchów ... :

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=84263&highlight=napinacz

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są błędne ogloszenia zobacz najpierw czy aby napewno to jest Q....nawet nie maja znaczka Q w środku..... a potem wklejaj takie ogłoszenia :gwizdanie:

Z ASO odpowiedź następująca , nie było możliwości zamówienia Audi A4 model B7 z silnikiem 2,7 TDI i napedem Quattro !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ASO odpowiedź następująca , nie było możliwości zamówienia Audi A4 model B7 z silnikiem 2,7 TDI i napedem Quattro !!!!!

Dziwna polityka, bo w B8 juz jest taka opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna polityka, bo w B8 juz jest taka opcja...

nawet 2,5 TDI w budzie B7 nie było Quattro :gwizdanie: wychodzi na to ze tylko 2,0 TDI i 3,0 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...