Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A to moja Audi


Hubertdrozak4

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje posiadania B7 :good:

Napisz coś o niej i więcej, więcej fotek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

a to coś z przodu to jakaś zemsta blacharza ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qruku napisał:

Witaj,

a to coś z przodu to jakaś zemsta blacharza ? :decayed:

Bardziej Star Wars?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wiem gdzie wy zaprwadzacie swoje ale moje to żadna zemsta blacharza polecam troszkę poczytać i i obyć się w temacie Niemieckiej firmy oettinger to bd wiedzieli o co chodzi 

 http://m.mklr.pl/257032/gallery/obrazek-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :good:tylko do tego progi i.... pokaż tył audiczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się szczerze co pewnie zaboli ale muszę i w zasadzie mogę. ?

To że ten zderzak zrobiła jakaś niemiecka firma nie czyni go lepszym w żaden sposób. 

Moim zdaniem wyglada to strasznie, i zupełnie nie pasuje do stonowanego stylu b7. 

Oczywiscie zdaje sobie sprawę ze to Tobie ma się to podobać, jednak dla mnie wyglada to ochydnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, qruku napisał:

Witaj,

a to coś z przodu to jakaś zemsta blacharza ? :decayed:

+1

B7 ma smic czy już fmic???

Jak ma śmic lub 2x smic to odkryj chodz te halo i daj odetchnąć temu samochodowi chodz na razie wielka tajemnica jest jaki tak siedzi silnik.

Jest tylko zdjęcie dla lansu ale kolega nie trafił w nasze gusta tuż to nie klub omegi...

Do tego spasowanie jest tak tragiczne jak sam zderzak.

Kolorek na plus?

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hubertdrozak4 napisał:

Jakie skasowanie? 

chodziło pewnie o spasowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cysiek18 napisał:

chodziło pewnie o spasowanie

:thumbup1: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o spasowanie to nie przypominam sobie żeby wesz tutaj była i się przyglądał jak wygląda spasowanie mojego zderzaka acz kolwiek uspokoje cię jest spasowany dobrze o to się nie martw napewno lepiej pasuje niż te twoje felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No straszna paradia człowiek dołączył do forum w celu uzyskania informacji i też udzielenia pomocy a tu jadą o zderzak hehe a piecyk to 3.0 tdi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert wrzuć więcej fotek wszystkiego i jakiś opis to będzie się oceniać coś innego.. motorek fajny :thumbup1:

Tak jak kolega @underdaglas pisze feleczka lepsza i już będzie inny look :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Hubertdrozak4 napisał:

piecyk to 3.0 tdi 

To od razu inna rozmowa :) Chłopaki wcześniej dobrze mówili, zobacz sobie jak w tym zderzaku wygląda doprowadzenie powietrza do intercoolerów bo na zdjęciu wygląda jakby go w ogóle nie było :D

Wzór felgi sline zawsze mi się podobał, mógłby to być jeden rozmiar większy, 18 cali (te co masz to chyba 17). Jeżeli nie planujesz teraz zmiany to zapodaj dystanse, znacznie poprawi to wygląd auta :)

Co mógłbyś zrobić:

- dystanse

- gril w czerń

- wyrzucić pomarańczowy kierunek w lampach

- pomalować wnętrze lampy na czarno (tzw. łyżwę)

No i zapodaj jakiś opis i więcej zdjęć ? Powodzenia w modach i niech służy

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczko a teraz potrzebuje poradę odnośnie 2.0 tdi bna bo na tym forum nie mogę nic znaleźć

Powie mi ktoś gdzie dokładnie znajdę te dwa czujniki? 

Objawy były takie że. 

1.pojechalem na myjnie zaparkowalem auto zgasło po ponownym odpaleniu znów zgasło przy kolejnej próbie odpalenia nic kręci kręci i cisza nawet nie zaglądał

2po sprawdzeniu błędów pokazały się te dwa na zdieciu dodam że przed sprawdzenie wywalilo czek na desce migaly świece żarowe i paliła się kontrola trakcji 

3 po przeskanowaniu usunięciu błędów auto nie odpaliło ale po 20 min gdy tem opadła zapaliło od strzała 

4 Próba dojechania do domu okazała się dosyć trudna na początku starałem się utrzymywać auto na obrotach i wracałem max na 3 biegu z czym że przy 2 tys obrotów było odczuwalne szarpanie ujechalem tak 4 km zatrzymałem się O dziwo auto nie zgasło poruszam przewodem od przeolywki tak z ciekawości i kolejne 4 km przejechałem bez żadnych problemów ale max 80 jechałem bo nie wiedziałem co jest w domu auto zgasiles odpaliłem. I tak w kółko jakieś rady bo już sam nie wiem co robić a żona się piekło że najlepiej to na złom oddać i po co jej kupowałem z takim silnikiem bez sił jestem? 

IMG_20180807_184222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysiek18 mam ją już ponad 8 lat i myślę nad zmianą na coś nowszego i równie godnego ale ciężko jest cokolwiek znaleźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hubertdrozak4 napisał:

Cysiek18 mam ją już ponad 8 lat i myślę nad zmianą na coś nowszego i równie godnego ale ciężko jest cokolwiek znaleźć ?

A co do w lotów to tam jest krateczka tylko na foto nic nie widać w zeczywistosci widać wszystko to co jest z tyłu hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...