Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J


L23piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jeśli faktycznie będą tak ciekły. To przywiozę sobie specjalna farbę do Alu i zobaczę co z tego wyjdzie. A jak nic to kupię jak Ty ori. 

 

 

Edytowane przez L23piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, L23piotr napisał:

Zobaczymy jeśli faktycznie będą tak ciekły. To przywiozę sobie specjalna farbę do Alu i zobaczę co z tego wyjdzie. A jak nic to kupię jak Ty ori. 

 

 

Daj znać ja ksytuacja za jakiś czas ? Oby było OK ?

...

DP masz z jakimiś "sportowymi" katalizatorami czy tylko udają? ;)
Pierwsze sondy nie powinny być na przedłużkach, a z tego co widzę są - jest duże ryzyko, że będzie Ci źle paliwo dawkować...
Te z tyłu się odsuwa, żeby "oszukać" po wycięciu katalizatorów, przednie są sterujące i muszą być w świetle rury, żeby porządnie były "owiewane" przez spaliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pawelosinski83 napisał:

Daj znać ja ksytuacja za jakiś czas ? Oby było OK ?

...

DP masz z jakimiś "sportowymi" katalizatorami czy tylko udają? ;)
Pierwsze sondy nie powinny być na przedłużkach, a z tego co widzę są - jest duże ryzyko, że będzie Ci źle paliwo dawkować...
Te z tyłu się odsuwa, żeby "oszukać" po wycięciu katalizatorów, przednie są sterujące i muszą być w świetle rury, żeby porządnie były "owiewane" przez spaliny.

Mój mechanik wszystko powoli składa. Zrobię kilka kilometrów to okaże się co trzeba poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak auto odebrane ? większość rzeczy zrobiona tak jak chciałem? chociaż niektóre można było zrobić lepiej ?

 

20190830_202007.jpg

IMG_20190815_174531_890.jpg

IMG_20190825_160043_113.jpg

20190907_064240.jpg

20190830_202136.jpg

20190815_160840.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dekiel 13 napisał:

? ZAcnie sie prezentuje.

Z tyłu dałeś 'odpowiednie' końcówki ?

Odpowiednie? To znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, L23piotr napisał:

Odpowiednie? To znaczy?

100 mm , tylko nie Ulter bo już co druga ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dekiel 13 napisał:

100 mm , tylko nie Ulter bo już co druga ma

Zostało to co bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał:

A co było nie dociągnięte?

Kilka rzeczy . Kolor zaciskow i pokryw nie porywa mnie. Pokrywy mają wżery ktore widać. Nie zostały założone przepustnice wydechu bo za mało miejsca na podcisnieniowe. ? zawieszenie gwintowane na tyle jest opuszczone na maksa a chcial bym niżej.  Reszta jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, m1chal_p napisał:

Quattro na dolnej kratce wygląda słabo ?

Każdy robi jak uważa i to co mu się podoba ? ale dzięki za opinię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, L23piotr napisał:

Kilka rzeczy . Kolor zaciskow i pokryw nie porywa mnie. Pokrywy mają wżery ktore widać. Nie zostały założone przepustnice wydechu bo za mało miejsca na podcisnieniowe. ? zawieszenie gwintowane na tyle jest opuszczone na maksa a chcial bym niżej.  Reszta jest ok. 

Z tego co kojarzę z tymi pokrywami jest wiecznie problem ? a przepustnice elektroniczne nie da rady? Z tego co widziałem na YT jest masa filmików z przepustnicami do tego silnika..

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Z tego co kojarzę z tymi pokrywami jest wiecznie problem ? a przepustnice elektroniczne nie da rady? Z tego co widziałem na YT jest masa filmików z przepustnicami do tego silnika..

Samo malowanie jest ok. Chodzi o kolor. Przepustnice kupiłem podcisnieniowe bo czytałem że dużo lepsze są ale okazały się strasznie duże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee no sztosik :D ? w tym cabrio zmieniasz felunek na coś innego? A co do oklejenia, gdzie oddajesz? Sam o oklejaniu myślałem, ale nigdzie w mojej okolicy nie znalazłem zakładu, który byłby wiarygodny, a ostatnio mega spodobał mi się czarny połysk aka "Black piano" i tym odkleić to byłaby miazga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Langista napisał:

Nieeee no sztosik :D? w tym cabrio zmieniasz felunek na coś innego? A co do oklejenia, gdzie oddajesz? Sam o oklejaniu myślałem, ale nigdzie w mojej okolicy nie znalazłem zakładu, który byłby wiarygodny, a ostatnio mega spodobał mi się czarny połysk aka "Black piano" i tym odkleić to byłaby miazga :D

Coś na pewno zmienie ? ale co to nie wiem. A co do oklejenia to mam dobrego znajomego który się tym zajmuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku tygodniach urlopu i przejechaniu około 3500km muszę powiedzieć że farba na pokrywach zaworowych i kolektorze ssacym trzyma się bardzo dobrze IMG_20190908_105247_260.jpg zauważyłem znacznie mniejszy pobór oleju na 3500km około 700ml . Hamulce to jest inna bajka przód staje dęba i co do opinii niektórych tarcze nie biją A kilka razy zdarzyło się hamować z ponad 200 do zera. Jedyną niemiła sytuacja jaką mnie spotkała to awaria pompki sprzegla. Zaczęła trzymać cały czas ciśnienie i tym samym ciągle było delikatnie wcisniete sprzęgło. Wymiana na nowe sachs20191014_083958.jpgi szczerze mówiąc wymiana jest masakryczna. Teraz auto stoi i czeka w kolejce do oklejenia.  No i oczywiście troszkę czasu poświęciłem nowej zabawce IMG_20191010_162652_750.jpg20191010_144211.jpg

Po zalogowaniu się na forum audi 80 muszę ewidentnie stwierdzić że forum a4-klub.pl jest dużo lepsze . Przejrzyste lepiej zorganizowanie i ludzie jacyś tacy inni. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...