Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Czy ta pompa będzie pasowała ?


jarek3251

Rekomendowane odpowiedzi

jak w tytule czy ta pompa bedzie pasowała do silnika 1z 1.9tdi z 95roku pytam bo jest delikatnie inaczej wyglądająca a dokładnie ten dekielek z boku pompy tylko ciekawi mnie czy w mocowania sie zmieści i jak z elektryka i podłączeniem pod kompa ????????????/

http://www.allegro.pl/item559209369_pompa_wtryskowa_passat_110km_1_9_tdi_1998.html[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 18:32_________________________________________________udzieli mi ktoś odpowiedzi czy nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie pasowala do twojego 1Zta :good:

Ciekawe w jakim jest stanie.. :naughty: ale i tak przed zamontowaniem bedzie musiala trafic na stol.

nie lepiej kupic regenerowana z gwarancja sewisie, ktory sie tym zajmuje? oszczednosci za wszelka cene przynosza straty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz oddać do sprawdzenia czy można regenerować czy nie. Jeśli się na pompach nie znasz to skąd masz wiedzieć czy da się ją zregenerować? Napewno sprawdzenie nie uderzy mocno po kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz oddać do sprawdzenia czy można regenerować czy nie. Jeśli się na pompach nie znasz to skąd masz wiedzieć czy da się ją zregenerować? Napewno sprawdzenie nie uderzy mocno po kieszeni

tu niestety masz racje ale problem jest taki ze kasy i tak nie mam za wiele wiec muszę sie szczypać a rozebrać auto żeby tylko sprawdzić pompę to juz poza moim budżetem wole kupić inna sprawdzić ewentualnie zrobić i juz za jednym zamachem wstawić a ze stara cos sie zrobi a to ze pompa mi siada to wiem po tym jak sie zachowuje jak ciepły zle mi pali i takie tam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...