Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jedynka chrupie


maras2705

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jedynka mi chrupie dość głośno gdy wbijam szybko. Jak pomalutku ostrożnie to obejdzie się bez starszych dźwięków. Audi a4 b7 2005 2.0 Benzyna alt 248 tys. Przebiegu. Powiedzcie co zrobić?  Kupić używaną czy regenerowac?  Nr skrzyni 012301103AD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎08‎-‎23 o 11:45, maras2705 napisał:

Witam, Jedynka mi chrupie dość głośno gdy wbijam szybko. Jak pomalutku ostrożnie to obejdzie się bez starszych dźwięków. Audi a4 b7 2005 2.0 Benzyna alt 248 tys. Przebiegu. Powiedzcie co zrobić?  Kupić używaną czy regenerowac?  Nr skrzyni 012301103AD

Synchronizator/y do roboty. Same części nie będą szczególnie drogie, ale robocizna już gorzej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szukałem używki ale masakra jest dostać taką i to sprawną. A nie orientujesz się ile regeneracja około kosztuje?

PART_1535959972090.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt Ci dokładnie nie doprecyzuje.

Wszystko zależy od miejsca i konkretnego fachowca (najlepiej kilku)

Musisz zorientować się osobiście i będziesz miał jakieś pojęcie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2018 o 22:20, AndrzejK. napisał:

Tego nikt Ci dokładnie nie doprecyzuje.

Wszystko zależy od miejsca i konkretnego fachowca (najlepiej kilku)

Musisz zorientować się osobiście i będziesz miał jakieś pojęcie w temacie.

Poszły dwa synchronizatory i tylko dostępne w aso nie są na szczęście drogie w poniedziałek odbiór auta i zobaczymy czy będzie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie, czego Ci życzę....

A tak na marginesie to "niezły" ktoś tyran był ,że tak ją umęczył.

Przy prawidłowej eksploatacji to bardzo trwałe i praktycznie bezawaryjne skrzynie.

Napisz jakie poniosłeś koszty w sumie ( części + robocizna) tak dla spuentowania tematu i które synchronizatory padły.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, długo nie odpisywałem bo jeździłem na tej chrupiącej skrzyni aż się wałek wytarł i nie było czego reperować, Skończyło się to tak, żę została wymieniona skrzynia na używaną koszt ze wszystkim razem 2000 zł i nie wiem ile kosztowała używka robocizna oraz płyn do skrzyni ale razem to 2000 zł i chodzi teraz jak marzenie paluszkami wbijam wszystkie biegi.

podsumowując na chrupiącej jedynce i dwójce ujechałem jeszcze około 30000 km. Zestaw na biegi 1 i 2 tylko w ASO około 1200 zł plus robocizna itd to pewnie tez około 2000 tysie by wyszło tak więc postanowiłem używkę zamontować i chodzi jak laleczka

Pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze.....

Używaj skrzyni "z głową", a szczególnie tych niskich biegów i będziesz miał święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...