Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Pytanko ile można sie spodziewać po tych modach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktos moze potwierdzic bo juz drugi raz czytam o tym ze AWX z poczatku produkcji mialy cos "w prezencie"

Miały pompki AL i pewne rozwiązanie mechaniczne powodujące większą podatność na duże moce :cool1:

jaro4444 a to pewne rozwiązanie o którym już kiedyś rozmawialiśmy :wink4: ile może więcej dać KM??? Czy warto to robić??

No Panowie nie badzcie tacy tajemniczy - zdradzcie o jakie "pewne rozwiazanie" chodzi :naughty:

W jakim okresie (do ktorego miesiaca) AWX mialy pompki AL i "pewne rozwiazanie techniczne"?

Opublikowano

"pewne rozwiazanie techniczne"?

Do lipca 2002 r. :decayed:

Opublikowano

No to jeszcze zdradzcie co to za modyfikacja :naughty: bo sie doprosic nie moge :mysli:

Opublikowano

Ty nie musisz nić modyfikować masz to gratis od fabryki :wink4:

Opublikowano

Ty nie musisz nić modyfikować masz to gratis od fabryki :wink4:

Jarol :good: rozumiem - ale dobrze jest wiedziec co sie ma.

Stad pytanie "co to jest to COS co juz mam" :wink4:

Opublikowano

Ty nie musisz nić modyfikować masz to gratis od fabryki :wink4:

Jarol :good: rozumiem - ale dobrze jest wiedziec co sie ma.

Stad pytanie "co to jest to COS co juz mam" :wink4:

kolego .. niektore rzeczy nie musza widziec swiatla dziennego :wink4: ...

jezeli jaro4444 zdecyduje sie uchylic rąbka tajemnicy to pewnie to zrobi [na PW] ...

takze prosze wiecej juz nie prosic ... bo sie robi za duzy smietnik ...

BTW ważne ze to masz ... reszta jest mniej wazna ... :naughty:

Opublikowano

Koledzy już pisałem jaką drogą nabyłem wiedzę o tym rozwiązaniu i proszę - uszanujcie wolę tego, kto to odkrył drogą ciężkiej pracy i eksperymentów. Jeśli będzie chciał to sam się kiedyś podzieli wiedzą.

Opublikowano
  • Autor

juz prawie fmic od boostera założone, belke trzeba było ciąć na dole jakies 2 cm, i juz bym podłączył ale atknełem na jeden problem ale dzisiaj kupiłem zwężke redukującą z fi 60 na fi 50 i jutro już zostanie załozone i oczywiście dam fotki

Opublikowano

Jaki to FMIC montowałeś?? Jakie wymiary?? wklej jakieś fotki jak wygląda na aucie

Opublikowano

Poniżej 230Ps i sportowego wałka nie ma potrzeby inwestowania lub przerabiania tego o czym pisze Jaro4444.

Opublikowano

Ktos moze potwierdzic bo juz drugi raz czytam o tym ze AWX z poczatku produkcji mialy cos "w prezencie"

Miały pompki AL i pewne rozwiązanie mechaniczne powodujące większą podatność na duże moce :cool1:

Czy "pewne rozwiązanie mechaniczne" ma coś wspólnego z rozrządem ???pozdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.