Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)


adrianus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myśle ze zaden chrom kolego ani lusterek ani wokół szyb. Te swiatelka co pisales na poczatku pewnie ze zakladaj bo masz ciemne auto i bedą pasowac sam na takie poluje. Jebac te poliftowe :thumbdown: wszyscy je mają i są juz przejedzone :sick3: Jakbys rzucil jeszcze audice na glebe to by bylo :good::naughty: Felgi- no są ok ale gdybym mial wybierac to bym wybral inny ksztalt ale to tylko moja mysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak dorzucisz lusterka i listwy chromowane to już będzie choinka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie powoli sie przekonuje do tego co i Wy, koledzy mowicie, wczesniej mialem zamysl o lusterkach i ramkach w chromie, ale chyba zamontuje normalne, ori lusterka, moze wsadze na prawa strone z anglika lusterko w duzym, normalnym rozmiarze, a co do chromow, to jak znajde jakas ori,a nie z allegro na metry listwe to puscilbym taki pasek tylko przy dolnej granicy szyby przy drzwiach,a nie wokol szyb.

I kurcze ta gleba, dla wygladu przydalaby sie, ale jakbym chcial obnizac, to musialbym utwardzac, a kurcze nie ma zadnego zestawu zawieszenia, ktory np. obnizylby mi auto o 20mm ale nie bylby za twardy,a na twardym zawiasie i takim nalesniku a nie oponie jak mam to juz bym zwariowal,a nie dalbym rady po swoim wojewodztwie jezdzic,a jezdze duzo, ok 3000km miesiecznie.

A wzor felg taki akurat mi sie w avancie najbardziej podoba, chorowalem na niego dosc dlugo, takze teraz jak juz mam takie kola to chce sie nimi nacieszyc;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucaj od anglika lusterka bo tam jest kąt nachylen pola widzenia lusterka przystosowany do ich strony kierownicy i ciezko Ci bedzie ustawic takie lusterko jak go wogóle ustawisz. Wiem bo sam mam anglika a wjebalem polskie lusterka :wallbash: i jest to co u Ciebie bedzie jak zamontujesz w polskim samochodzi angielskie lusterko- tylko w jednym dobrze widze od strony kierowcy :> w drugim jakies drzewa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, dzis wymienilem klocki przednie i sprawilem sobie nowe radyjko, w miejsce blaupunkta przyszedl pionner, ktory baardzo mi sie podoba, jutro zrobie fotki w dzien i wrzuce. Testowalem dzis moja a4 z nowym nabytkiem kolegi- renault megane coupe 2000r 2.0 IDE 140km i jestem zawiedziony:( sadzilem iz audi"wciagnie" meganke nosem, ale niestety, oba auta b.podobnie przyspieszaja,ale meganka okazala sie szybsza, jest szybsza na starcie(musze pocwiczyc ruszanie pelnym ogniem, bo lipa, dam a malo gazu i turbo dziura zmula auto zanim sie nie wkreci,a jak rusze z wyzszych obrotow to mieli mi caly czas opony 215/35r19 yokohamy parady spec-2!) potem auta jada w podobnej do siebie odleglosci, na 4biegu przy predkosciach ok, 170km/h dochodze meganke, ale potem znowu na 5biegu renowka mi odskakuje :wallbash: generalnie powyzej 200km/h dluuugo sie rozpedza:/ , pocieszajace ze od 0-100km/h mierzac stoperem w reku trzyma seryjne osiagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje to "Nasze" :decayed: A4, wpadnij na najbliższego spota to sobie zobaczysz jak te ramki wokół szyby wyglądają.

Co do tej meganki to jest lżejsza od twojego avanta. A swoją drogą to START dużo daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planowane zmiany na przyszlosc (moc, hamulce) jak najbardziej na plus :good:

ryginalne niemieckie MAM'y 19cali w chromie

te felgi to replika oryginalow Audi, wiec troche dziwnie to brzmi "oryginalne niemieckie repliki" :gwizdanie:

Moim zdaniem Twoim kolejnym modem powinna być "gleba"

dokladnie, albo duza felga + gleba albo mala fela + zawias standard .... teraz niestety to srednio wyglada

blach nie zakrywałem bo i tak muszę auto przerejstrować na siebie

to tam na mazurach 4 miesiace mozna na nie swoich blachach jezdzic ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tych "oryginalnych niemieckich MAM'ow" to juz zglupialem, heh, w ASO w Olsztynie sprzedaja takie same jako oryginalne, dlatego tak napisalem, przynajmniej na plus jest to ze to nie sa jakies wloskie albo chinskie podrobki:)

na spota wpadne najblizszego na bank!

co do przerejestrowania autka, to poki AC i OC sa wazne, to nie przerejestrowuje na siebie, auto kupilem od przyjaciela, wiec nie ma w tej kwestii zadnego problemu

meganka wazy okolo 1140kg, a4 avant cos kolo 1340, meganka ma 140 km, a moj a4 160km, takze roznica w wadze ok.200kg i mocy 20km, pocwicze troche start to chyba dam rad:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę podzielić zdanie truckmaniac'a - w tej kombinacji fele/zawiecha to wygląda trochę komicznie :confused4:

Do tej wielkości felg to koniecznie gleba z -40. Można kupić gwinta za przyzwoite pieniądze (na forum znajdziesz trochę informacji).

Jeżeli zostajesz przy tej zawieszce, to proponuję fele 17' - taki dobry kompromis.

Chromu więcej nie dawaj (nawet na dole okien), bo się już będzie świecił jak psu ... na wiosnę.

Pomaluj ramkę grilla na czarno - powinno fajnie wyglądać u Ciebie, a być może przednie ringi też.

Zmień boczne kierunku - przy Twoim kolorze dymione powinny dobrze wyglądać.

Do kierunków wsadź żarówki chrom/srebrne - nie widać tych żółtych baniek w środku. Mała rzecz a cieszy :good: (ostatnio do siebie wsadziłem).

I to chyba na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jakaś gleba by się przydała. Ja w swoim A4 mam gwint przy alu 17 i oponce 205/45, tylko nie wiem jakie jest obniżenie ponieważ skręcałem go na oko, w każdym bądź razie od nawierzchni do górnej części nadkola mam 41 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gwintem to tu nie chodzi o kase, fakt, wizualnie gdybym obniżył auto to wygladalo by mega :kox: , ale za duzo nim jezdze po *****wych drogach naszego wojewodztwa:/ niski gwint=mega twardy zawias, co na tych oponach juz prowadzilby sie jak woz drabiniasty, a 1be, ktore mam idealnie jak dla mnie laczy "komfort" z 19", no chyba ze znacie chlopaki jakis gwint, ktory nie bedzie twardy, no ale chyba cudow nie ma, heh

z tymi kierunkami dymionymi dobry pomysl, poszukam jak wygladaja takie dymione na a4 a jak biale i podejme decyzje, no i lusterko ciagle nie moge sie zdecydowac, z jednej strony nie chce przesadzic i robic choinki,a z drugiej strony to tylko przeciez male lusterka, hehe, klamek, listew na drzwiach itd itp w chrom robic nie bede:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka może i mało, ale wyróżniają się bardzo, więc też bym odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porobilem kilka nowych fotek, w sumie to nic sie nie zmienilo poza przyciemnieniem tylnej szyby i lekko dymionym kierunkom z diodami po bokach. Zalozone na poczatku plany bede musial zweryfikowac, heh gleby nie bedzie, chyba ze za 100lat jak zrobia drogi, do silnika to jedynie moze na jesieni chip poleci, poki co to nawet jeszcze lusterka nie wymienilem :kwasny: ale naprawilem listwe przy progu:D Pochwale sie ze wczoraj "wciagalem nosem" A4 2.5tdi-kolezka kolegi sobie kupil i chcial przetestowac sie z moim:] i cuz, nawet chlopakowi znaczek 2.5 tdi rs4 nie pomogl :polew:

f3c9937582ff1625med.jpg

50f0c0c0263d9264med.jpg

:/ nie wiem cos mi sie fotosik wiesza, nie moge zaladowac reszty zdjec, dorzuce pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, no "troszke" :wink4: sie w nim pozmienialo, ale dopóty dopóki paweł nie ogarnie mi jednego, wiadomo jakiego, tematu to nie robię żadnej foto session dla autka i nic nie wrzucę. mam nadzieję,że w najbliższej przyszłości będę miał powód, aby ten mój wątek uaktualnić:)

btw, karlos, opisz swoje autko i załóż wątek potworowi z kieźlin w dziale inne audi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...