Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Plan podniesienia mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko!

kupilem awx-a ktory ponoc jest modzony na 187ps/420nm

czuc ze jedzie lepiej niz seria, jest wsadzony fmic, ponoc wieksze wtryskiwacze, aczkolwiek musze to wszystko dokladnie sprawdzic.

jedno jest pewne; turbo jest standardowe (z wierzchu) nie wiem czy bylo rozwiercane itp. auto bylo modzone na niemcach, poprzedni wlasciciel nie za duzo wie (starszy gosciu) 

czy jest mozliwosc, ze standardowe turbo przy mocniejszym programie przeladowuje? Zauwazylem lekki wyciek w okolicach odmy, wyczyscilem elegancko i przy spokojnej jezdzie nic sie nie pojawilo, natomiast jak pojechalem na trase, gdzie "deptalem" w okolice 160-170, zauwazylem iz ten lekki wyciek znow sie pojawil.

uprzedzam ze jestem laikiem, jest to mon pierwszy samochod, wiec pytam o rady wszedzie

 

w planach mam wstawienie turbo brd, wtryski 216 o ile juz takie nie sa, i reprogram.

ile orientacyjnie moze kosztowac program i strojenie i jaka powinna byc kolejnosc? W sensie czy jak wloze brd i wieksze wtryskiwacze, to dojade kawalek na hamownie zeby to dostroic?

prosze o rade i sorry jesli powielam.

 

pozdrawiam :)

Opublikowano

Chcę zobaczyć jak wkładasz wtryski 216 do AWX :facepalm:?

Opublikowano

 

Opublikowano
9 godzin temu, Tracer39 napisał:

Chcę zobaczyć jak wkładasz wtryski 216 do AWX :facepalm:?

No przecież kolega napisał że jest laikiem i to jego pierwsze auto :D

10 godzin temu, s1Nn napisał:

w planach mam wstawienie turbo brd, wtryski 216 o ile juz takie nie sa, i reprogram.

ile orientacyjnie moze kosztowac program i strojenie i jaka powinna byc kolejnosc? W sensie czy jak wloze brd i wieksze wtryskiwacze, to dojade kawalek na hamownie zeby to dostroic?

Najpierw to musisz zgłębić podstawy wiedzy z dziedziny motoryzacja , bo na razie to twoje podejście można porównać do szybkiego kursu dla niewidomego , przygotowującego do pracy w składzie porcelany :P

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, piotrsob1 napisał:

No przecież kolega napisał że jest laikiem i to jego pierwsze auto :D

Najpierw to musisz zgłębić podstawy wiedzy z dziedziny motoryzacja , bo na razie to twoje podejście można porównać do szybkiego kursu dla niewidomego , przygotowującego do pracy w składzie porcelany :P

Hehe dobrze powiedziane. O ile

kojarze to tam sa pompo wtryski nie? To nie ma opcji wstawienia wiekszych? 

Martwie sie troche o autko, bazuje na tym co czytam na roznych forach.

Opublikowano

Masz opcje wstawienia wydajniejszych jak np AL-ki, firady 50,80,120 :)  zależy jaką moc byś chciał

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, cygsoon napisał:

Masz opcje wstawienia wydajniejszych jak np AL-ki, firady 50,80,120 :)  zależy jaką moc byś chciał

Chce sie zakrecic kolo 200. Obecnie ponoc jest 187/420 no ale musze to sprawdzic na jakiejs hamowni. Nie orientujecie sie gdzie w okolicy Poznania moge wstawic al-ki? I na czym to polega wogole? I gdzie je kupic?

Edytowane przez s1Nn

Opublikowano

Najpierw udaj się do jakiegoś mechanika który sprawdzi jakie masz założone pompki i turbo.

Opublikowano

Wszystko masz na forum wystarczy poszukać i poczytać

Opublikowano
3 godziny temu, Tracer39 napisał:

Najpierw udaj się do jakiegoś mechanika który sprawdzi jakie masz założone pompki i turbo.

Ta i mechanik powie mu jaka ma hybryde zalozona???

Wpierw jedz na hamownie i potem chwal się wynikiem.

Jak to jest seria turbo to nie ma prawa kręcić takich mocy.

 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, wesz82 napisał:

Ta i mechanik powie mu jaka ma hybryde zalozona???

Wpierw jedz na hamownie i potem chwal się wynikiem.

Jak to jest seria turbo to nie ma prawa kręcić takich mocy.

 

Spoczko, jakos na poczatku pazdziernika podlece na hamownie, to i nie omieszkam wstawic wykresow :)  dzieki za odpowiedzi pany! Pozdroweczki!! 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.