Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Modele 1:18 - Otto mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

zbiera ktoś może modele z Otto mobile ? :)

41700967_1616864535125491_6608026666314760192_n.jpg

41697970_272394246938238_4777545912958320640_n.jpg

41704053_246658489354257_8012749519231909888_n.jpg

41723679_271515620131571_5079864129733263360_n.jpg

41712317_752075785130146_6579538886974767104_n.jpg

Edytowane przez oyamabdg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo fajna kolekcja.  Gdzie zes dorwał b4 cabrio ???? Srodek w niej mega wyglada i ten kolor butelkowy...  rarytas 

Ja zbieram modele w 1:43 minichamps ;) 

ostatnio dorwałem rs4 b7 w sedanie ?

E9B28A3C-147B-4D9A-B642-7EDA1E5E7D54.jpeg

6CF23606-3782-4565-9F98-8111AB23052F.jpeg

na półce już kilka modeli w gablotce jest... b9/ rs4 b8,5/ rs4 b5/ rs4 b7 / rs4 b9 i rs5 coupé II :) 

Teraz czatuje na rs2 ? ale mega ciężki temat w dobrej kasie ? 

 

Opublikowano
  • Autor

Tez masz fajniutką kolekcje :D B4 kupilem ze strony producenta jak byly dostepne, jako pierwszy model. Kiedy przyszedl to sie zakochalem i zaczalem zbierac ;) Szczerze polecam, ogień w szopie ! Kolorek jak i wnętrze ??? Przed zakupem po zdjęciach nie byłem przekonany do koloru ale jak przyszła... Zakochany też byłem w D2 ale udalo mi sie kupic z ebaya za nawet spoko kaskę  :D Tez czaje sie na rs2 z otto ale ceny pod 1000zl podchodza :(Chciałbym też Coupe S2, Merca 560SEC-a, Bmw 750i... Może zbiegiem czasu da się wyrwać za jakąś rozsądne $$ :) Kupiłem teraz też Cabrio e36 M3.

42918297_1928313544139746_1855032925314088960_n.jpg

Edytowane przez oyamabdg

Opublikowano

Ja też minichams, dotychczas myslałem tylko o zebraniu nadwozia B5, ale chyba zaczne skupowac wszystkie z tego okresu produkcji co B5.

43728821_1847614725315986_19498967527441

 

Opublikowano
5 godzin temu, oyamabdg napisał:

Tez masz fajniutką kolekcje :D B4 kupilem ze strony producenta jak byly dostepne, jako pierwszy model. Kiedy przyszedl to sie zakochalem i zaczalem zbierac ;) Szczerze polecam, ogień w szopie ! Kolorek jak i wnętrze ??? Przed zakupem po zdjęciach nie byłem przekonany do koloru ale jak przyszła... Zakochany też byłem w D2 ale udalo mi sie kupic z ebaya za nawet spoko kaskę  :D Tez czaje sie na rs2 z otto ale ceny pod 1000zl podchodza :(Chciałbym też Coupe S2, Merca 560SEC-a, Bmw 750i... Może zbiegiem czasu da się wyrwać za jakąś rozsądne $$ :) Kupiłem teraz też Cabrio e36 M3.

42918297_1928313544139746_1855032925314088960_n.jpg

Mialem taka BMW w dzieciństwie tyle, ze czerwona i miała składany/rozkładany dach z materiału mega fajnie się prezentował ? te b4 tez ma składany/rozkładany dach ? S2 znaleźć tez ciężko a w dobrych pieniądzach to masakra ?

Btw. Rs2 w skali 1:43 był za całe 5 stówek ? szukamy dalej ?

2 godziny temu, Kowi87 napisał:

Ja też minichams, dotychczas myslałem tylko o zebraniu nadwozia B5, ale chyba zaczne skupowac wszystkie z tego okresu produkcji co B5.

43728821_1847614725315986_19498967527441

 

Ja miałem zbierać tylko rs4 ale to wciąga jak rezanie ?

 Co do modeli to Co b5 to b5... ? Tego avanta moglbys zrezac na wzór swojego ? ja w b5 również mam skale 1:1 ? 

 

kilka szotów z bliska 

30DB1387-24CB-434B-B214-8950760C2D6F.jpeg

FB30E8CE-4CB9-43F5-A98E-616D03CC2DB5.jpeg

165CD80C-5584-4896-A497-EB773045AAFC.jpeg

C736F0BC-5349-4E76-97AB-76147B80ABCA.jpeg

i jeszcze ten oto wynalazek welly wleciał na polke :D 

786439B2-EDFF-4BBB-8146-C180F02D7E6A.jpeg

autka, zaraz po zakupie oczyszczone i nasmalcowane ?

 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
  • Autor

B4 nie ma składanego dachu :) To są modele z żywicy :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nowy nabytek rs6 c5 w avancie ?

724B54B6-D73D-4638-B4B9-69224C71E745.jpeg

Opublikowano

Ja ostatnio skupowałem w marketach produkty marki welly, też fajne jakościowo modele, niestety w kwestii audi kiepsko z wyborem, ale stare VW całkiem duzy wybór

Opublikowano

Z welly mam b8/ Q7 oraz r8 i tez uwazam,  ze jakość ich jest dobra. 

Wiem, ze maga jeszcze b5, tt, q5 i A3 ale ciężko gdziekolwiek je dostać... 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

I cyk dwa kolejne... rs4 b7 oraz rs6 C6 ?

109FAEC7-9F50-4F3D-B61A-451DD1776319.jpeg

A16DD7BB-0B97-468C-A934-8F48A206E56A.jpeg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Z Minichamps mam swoje stare Audi B5 polift, a teraz poszukuję A4 B7 Cabrio. W Polsce nie mogę znaleźć ;/ Jedynie zagranicą coś jest.

Opublikowano
W dniu 26.08.2019 o 22:20, Marcenao napisał:

Z Minichamps mam swoje stare Audi B5 polift, a teraz poszukuję A4 B7 Cabrio. W Polsce nie mogę znaleźć ;/ Jedynie zagranicą coś jest.

Ile za granica i jaka skale szukasz ? 

Opublikowano
W dniu 30.08.2019 o 22:44, Norbas napisał:

Ile za granica i jaka skale szukasz ? 

24 euro,szukam w skali 1/43. Tutaj jest jedna z ofert (osobiście wolałbym czarne autko):

2005_Audi_A4_Cabriolet_B6_Lichtsilber_No
WWW.MODELLAUTOS-BUDIG.DE

Audi A4 Cabriolet B6 Facelift, Baujahr 2005, in Lichtsilber. NOREV Automodell im Maßstab 1/43. In Audi Werbe-Verpackung.

 

Opublikowano
16 godzin temu, Marcenao napisał:

24 euro,szukam w skali 1/43. Tutaj jest jedna z ofert (osobiście wolałbym czarne autko):

2005_Audi_A4_Cabriolet_B6_Lichtsilber_No
WWW.MODELLAUTOS-BUDIG.DE

Audi A4 Cabriolet B6 Facelift, Baujahr 2005, in Lichtsilber. NOREV...

 

W NO jest taki sam i w tej samej cenie... jakby coś wpadło to mogę dać znać ;) 

Opublikowano

Gdyby ktoś szukał B5, są aktualnie

Audi-A4-B5-Avant-Kombi-96-1-43-Minichamp
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 130 zł - Audi A4 B5 Avant Kombi '96 1:43 Minichamps Model (8439540492). Allegro.pl - Radość zakupów i...
Audi-A4-B5-Sedan-1-43-Minichamps-Model-d
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 130 zł - Audi A4 B5 Sedan 1:43 Minichamps Model do kolekcji (8439544447). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...
Audi-A4-B5-Sedan-1999-1-43-Minichamps-Mo
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 130 zł - Audi A4 B5 Sedan 1999 1:43 Minichamps Model (8439545695). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...
Audi-A4-B5-Avant-Kombi-99-1-43-Minichamp
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 130 zł - Audi A4 B5 Avant Kombi '99 1:43 Minichamps Model (8439541744). Allegro.pl - Radość zakupów i...
AUDI-A4-B5-KLASYK-1-43-S161
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 99,99 zł - AUDI A4 B5 KLASYK 1:43. S161 (8099087494). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

 

Opublikowano
W dniu 3.09.2019 o 11:28, Norbas napisał:

W NO jest taki sam i w tej samej cenie... jakby coś wpadło to mogę dać znać ;) 

W NO? czyli gdzie? Norwegia? Mnie przed zakupem na tej stronie co podałem odstraszają koszty wysyłki, ale chyba wcześniej czy później będę zmuszony tam kupić ?

Opublikowano

Marcenao zerknij na stronę amazon.de

czarna za 29 euro plus 7 euro wysyłka chyba taniej niż tam co wcześniej pisałeś 

WWW.AMAZON.DE

Audi A4 Cabriolet, met.-schwarz, Modellauto, Norev 1:43 bei Amazon.de | Günstiger Preis | Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel

 

Opublikowano
20 godzin temu, matisstz napisał:

Marcenao zerknij na stronę amazon.de

czarna za 29 euro plus 7 euro wysyłka chyba taniej niż tam co wcześniej pisałeś 

WWW.AMAZON.DE

Audi A4 Cabriolet, met.-schwarz, Modellauto, Norev 1:43 bei Amazon.de | Günstiger Preis | Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel

 

wielkie dzięki, ale wysyłka jest 17 euro. Chyba, że źle widzę. A tamten bardziej mi pasuje, ze względu na kolor siedzeń, wtedy mógłbym model przymalować na czarno i bym miał oryginał ?

Edytowane przez Marcenao

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.