Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wiadomo coś ze zlotem?

Chętnie bym sie zjawił z moją a4:)

Opublikowano

W Wielką Sobotę zaspałem i byłem o 20:00 (zwykła pomyłka :slina::wallbash: :wallbash: ). Dziś się będę na 100%.

pzdr.

Opublikowano

Panowie dzięki za spota :good: Skromny,ale był :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Byłem nie uchwytny kilka dni i nawet nie zaglądałem na forum, ale widzę, że w temacie coś się dzieje :good:

Opublikowano

Sory chłopaki ,ale się nie wyrobiłem.W następną sobotę jestem w Kaletce na zlocie warmińsko-mazurskim.A za dwa tygodnie na pewno będę :good:

Opublikowano

GILI FAZY dlaczego was nie było??? :bicz: :bicz: A chciałem pogadać....

Opublikowano

Vikis4 rozmawialiśmy w sobotę o Vag-u mojej niebieskiej niuni.

Vikis4 sory ale w tą sobotę nie będę mógł przyjechać zapomniałem że moi rodzice obchodzą 50-lecie ślubu.

Może zdzwonimy się jakoś i w następnym tygodniu wpadnę do was do Kościerzynki.

Opublikowano

Sorki VIKIS nie daliśmy rady :wallbash: w tę sobotę też nas nie będzie bo jedziemy na zlot warmińsko-mazurski :hi:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:36_________________________________________________Co taka cisza ,przecież nic się nie stało ,nas z GILIM nie będzie ,ale reszta może przyjechać :good:

Opublikowano

Może przyjedzie......... :)

Opublikowano
  • Autor

Drugi raz z rzędu mnie nie będzie, ale lato idzie się nadrobi :wink4:

Liczymy na ciebie vikis4 :hi:

bo my jesteśmy dzisiaj tu :arrow2:http://www.a4-klub.pl/smf/i_zlot_olsztyn_elblag_pomorze_w_nowej_kaletce_2526_kwietnia_2009_r-t69704.255.html

Opublikowano

Coś cisza na naszym wątku :mysli: czy ktoś wogóle był na spocie sobotnim :gwizdanie:

Opublikowano

Coś cisza na naszym wątku :mysli: czy ktoś wogóle był na spocie sobotnim :gwizdanie:

Misiu mapetowy jak zbrakło twego towarzystwa to spot się nie odbył :polew:
Opublikowano

Coś cisza na naszym wątku :mysli: czy ktoś wogóle był na spocie sobotnim :gwizdanie:

Misiu mapetowy jak zbrakło twego towarzystwa to spot się nie odbył :polew:

chyba tak ,ale teraz w sobotę obecność obowiązkowa :baseball:
Opublikowano
  • Autor

Ja też jestem w sobotę, bankowo :friends:

Opublikowano

Ja też jestem w sobotę, bankowo :friends:

może nawet spotka was nieoczekiwany zaszczyt i klubowicz tomeks was odwiedzi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Sam czy z przyjaciółmi ??

Opublikowano

Sam czy z przyjaciółmi ??

z przyjaciółkami :naughty:

...czyli z mydłowatym,bieniekiem i Łepskim :decayed:(chyba że wymiękną :gwizdanie: )

Opublikowano
  • Autor

niech tylko spróbują, :baseball: tym razem będę czekał do 18tej i się po nich sam wybiorę :bicz2:

wezmę nad jeziorko gril, może niczego nie podpalimy :wink4:

Opublikowano

...czyli z mydłowatym,bieniekiem

Z dwoma pierwszymi mogę się zgdzić :decayed:

A ktoś zaprasza nad jeziorko :?: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.